Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Słuchajcie napisali o nas w Japonii ... no dobra, niezupełnie o nas, pisali o pasjach różnych facetów z różnych krajów i Polak to akurat był dogtrekkingowiec, więc jest o dogtrekkingu. I się z Krą załapałam - jest nasza fotka (i cóś podpisane, niestety nie znam japońskiego) :)

[URL]http://bonk.nazwa.pl/dogtrekking/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=23&Itemid=83[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Słuchajcie napisali o nas w Japonii ... no dobra, niezupełnie o nas, pisali o pasjach różnych facetów z różnych krajów i Polak to akurat był dogtrekkingowiec, więc jest o dogtrekkingu. I się z Krą załapałam - jest nasza fotka (i cóś podpisane, niestety nie znam japońskiego) :)


[URL]http://bonk.nazwa.pl/dogtrekking/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=23&Itemid=83[/URL][/QUOTE]
no no, światowa się Kraksa robi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227954-PIW-CHCE-SI%C4%98-POZBY%C4%86-PSA-pilnie-potrzebuj%C4%99-pomocy[/url]
Proszę zaglądnijcie na wątek, potrzebuję pomocy w sprawie porady prawnej...może ktoś coś wymyśli.
ULV, powiatowi chcą się pozbyć nasze Arliego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227954-PIW-CHCE-SIĘ-POZBYĆ-PSA-pilnie-potrzebuję-pomocy[/URL]
Proszę zaglądnijcie na wątek, potrzebuję pomocy w sprawie porady prawnej...może ktoś coś wymyśli.
ULV, powiatowi chcą się pozbyć nasze Arliego[/QUOTE]
pieprzone... ych... słów szkoda i języka strzępić na osobnika...

Link to comment
Share on other sites

Z innej beczki...w niedzielę spotkaliśmy się z ulv i kraksą na zawodach Dog Chow Disc Cup.
Kraksa fantastycznie nadaje się na podrywanie...poważnie!
Z Magdą stanęliśmy jak najbliżej widowiska, a Kraksę dałyśmy naszemu znajomemu. Za każdym razem jak odwracałyśmy się, przy Robercie stała inna kobieta. Na koniec sam nie potrafił powiedzieć ile osób go zaczepiło...i każdy zaczynał rozmowę na temat kraksy:D
Kra, Robert i Ulv tłumacząca dlaczego kra jeździ na wózku
[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aBM9_pEGgTo/T8-B-9ftNLI/AAAAAAAAR54/EK5ze0FVDFc/s720/DSC_1086.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jasne, będę wypożyczać Krę na godziny ;)

Swoją drogą, Kra naprawdę jest jakaś inna.... u nas w związku z euro dzikie tłumy kibiców latają i ryczą, KrA jest absolutnie przeszczęśliwa, im większa zadyma tym piękniej.... Przed południem szli nam pod oknami kibice i trąbili, to poleciała do okna balkonowego z piszczącą piłką w zębach żeby się włączyć w hałasowanie....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z DogOrientu w Budach Grabskich. Ponad 30 km, miejscami trudny teren, punkty do odnalezienia wymagały pomysłowości, orientacji w terenie i doskonałej umiejętności korelowania mapy z rzeczywistością.... Jeden z punktów był... pod mostem! Dwa razy w niejakiej desperacji szlismy "na wyczucie" czyli przełajem przez las. Żubi i Kra zaliczyły skakanie przez rów, przedzieranie się przez dzikie chaszcze, pływanie w rzeczce i parę podobnych atrakcji....


Poza tym znalazłam piękną labradorkę, jest w schronie w Skierniewicach, jeśli sie nie znajdzie właściciel, trzeba będzie działać.

I.... mamy trzecie miejsce!!!!!

:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ulv gratulujemy z całego serca a swoja droga klapki na oczy i przestan ciagle trafiac na jakies psy .Podejrzewam ze zabawa była przednia ale gdzie ja i czytanie map ! teriefanko wiec gdyby nas dwie puscic w taka trase to jakas masakra po 48 h juz rodzina by policje postawiła na nogi psy ratowincze i helikoptery

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że na swoją ;)

Oj tam, po pierwsze helikopter by się na nic nie przydał, bo tam gęsty las (Puszcza Bolimowska), a po drugie rowerzyści by Was znaleźli (równolegle odbywał się Bike Orient :)

A ja labci wcale nie wypatrzyłam, tylko sama się przykleiła i szła za mną prawie całe zawody. Gorzej, że zdążyłam przy okazji obejrzec sobie schron w Skierniewicach i.... ech szkoda gadać, kilka mają naprawdę ekstra psów. W tym przecudną smarkulę w typie maliny, widac że świrnięta....

Link to comment
Share on other sites

Wy tu szalejecie na trasach, a ja właśnie czytam wypowiedzi jakie to psy na wózkach są biedne. Bo inne psy przed nimi uciekają i brudzą w domu (faktycznie trauma dla psa) i się męczą ciągle. Praktycznie trauma, a w końcu czeka je męka, bo infekcje i problemy z łapami. Jeśli już męki nie przechodzą. No cóż... Gdyby wszystkie psy były takie "biedne" jak Kra (lub mój Frajer) :lol:.

Link to comment
Share on other sites

A na labradory.info, bo ileś tam osób stwierdziło, że powinno się uśpić Viv. No właśnie chodziło o to, że jej się psy boją przez wózek. Moja jakoś nie ma z tym problemów i kontakty z psami też ma normalne.
Dziękuję Ulv za pojawienie się na wątku Viv. Myślę, że teraz wiele osób się zastanowi nad twierdzeniem, że kalekie psy cierpią.

Edited by Macia
Link to comment
Share on other sites

Widziałam, bardzo dosadnie napisałaś i dobrze. Może teraz zrozumieją. Nie wyobrażam sobie żeby po takim czasie uśpić psa, bo za dużo kosztuje i nikt go nie chce. To, że się męczy byłoby dobrym usprawiedliwieniem. Kra jest idealnym przykładem "cierpiącego" psa ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...