Jump to content
Dogomania

Chorzów - 12.09.2010


musia

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Göran Bodegård (Szwecja)
Lhasa Apso, Terier Tybetański, Spaniel Tybetański, Shih Tzu ( uwaga - zmiana )[/QUOTE]
I już nie ma Szweda? Ta wystawa mi po lotto, a chciałam zgłosić właśnie dla tego sędziego, dla opisu od wyspecjalizowanego znawcy ras tybetańskich :( No i po wystawie... nawet nie napisali na kogo zmieniają..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']I już nie ma Szweda? Ta wystawa mi po lotto, a chciałam zgłosić właśnie dla tego sędziego, dla opisu od wyspecjalizowanego znawcy ras tybetańskich :( No i po wystawie... nawet nie napisali na kogo zmieniają..[/QUOTE]

A czy to nie jest zmiana na zasadzie ras pod tego sędziego? Mam na myśli, że może wcześniej miał inne (więcej? mniej?) rasy, a teraz ma takie, jak na przedstawionej ulotce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']I już nie ma Szweda? Ta wystawa mi po lotto, a chciałam zgłosić właśnie dla tego sędziego, dla opisu od wyspecjalizowanego znawcy ras tybetańskich :( No i po wystawie... nawet nie napisali na kogo zmieniają..[/QUOTE]
Jest nadal szwed. Zmiana była wczesniej z polskiego sedziego na szweda .

Link to comment
Share on other sites

Informacja z ZK CHORZÓW:

[COLOR=#CC0000][B]UWAGA!!!![/B][/COLOR]
[COLOR=#CC0000][B]ze względów zdrowotnych przyjazd [/B][/COLOR]
[B][FONT=Arial]Görana Bodegårda został odwołany.
Nowy sędzia zostanie podany w najbliższym możliwym terminie.
[/FONT][/B][B][FONT=Arial]Za zmianę przepraszamy[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']o 17.00 dzwoniłem do oddziału i Pani potwierdziła ,że nic się nie zmieniło i że przyjazd Pana Bodegarda aktualny. Więc nie rozumiem -chyba że po godz. 17.00 "coś" się wydarzyło. Szkoda:([/QUOTE]

Jest to informacja wiarygodna, otrzymana od organizatorów o godzinie 21.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Poszukuję dobrej duszy z wolnym miejscem w samochodzie dla jednej osoby z suczką Collie z Krakowa :p
Dokładam się do paliwa i innych kosztów np: opłaty za autostradę.[/QUOTE]

ja jade z DĘBICY z 2 grzywkami i dzieckiem jak masz ochote to moge cię zabrać, miejsce jest!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...