Jump to content
Dogomania

WAŻNE - Program Regulacji Narodzin Zwierząt - tańsze sterylki!


Marka

Recommended Posts

[quote name='Mysia_Zabrze']Nie dosyć, że przez zastrzyki hormonalne zwierzaki w srodku prawie się "rozlatują" to ich łączny koszt pewnego dnia przewyższy koszt zabiegu sterlizacji... Heh...
[B]Wg mnie media powinny akcje rozgłaszać[/B]... Powinny istnieć też stowarzyszenia, organizacje, które pomagały by najbiedniejszym ludzią w sprawie wysterlizowania suczki, kotki... W Zabrzu pomoc zawsze służy schronisko prowadzone przez TOZ...[/quote]

Mysia, ja mysle, ze media nie bardzo rozumieja problem, nie rozumieja takich akcji, nie rozumieja tego, ze bezdomne zwierzeta=niekastrowane zwierzeta.
Wcale nie chca pisac a wrecz, chyba w Radomiu to bylo, w ubieglym roku, chcieli oplate, cos chyba 100zl:mad:
Dwa, same ceny moga tez wynikac ze lek. wet nie chca a slyszalam nawet ze nie zaleca sie na uczlniach, kastracji tzw. metoda hakowa a przy tej metodzie minimalizuje sie zuzycie matrialow, juz nie wspomne o malej inwazyjnosci samego zabiegu.
Wczoraj zglosil sie lek.wet, musze go pochwali, robi ta metoda wlasnie i powiedzial,ze dlatego proponuje nizsze ceny.
Zastanawiam sie czy np. Wielun czy Rawa nie moglby z jego uslug korzystac. Moze by dojedzal, troche drozej ale i tak taniej niz to co np. w Rawie placa.
[B][COLOR=blue]BEŁCHATÓW[/COLOR][/B]
Gabinet Weterynaryjny
ul. Paderewskiego 2
tel. 633-31-78
[B]UWAGA!! [U]Gabinet robi zabiegi sterylizacji metoda tzw. malego ciecia,'hakową'[/U]. Proponowane ceny: [COLOR=red]suka 90zl, kotka 50zl, kocur 30zł, pies 40zl.[/COLOR] Akcja bedzie trwała tydzień, od 25 marca. [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA']
Zastanawiam sie czy np. Wielun czy Rawa nie moglby z jego uslug korzystac. Moze by dojedzal, troche drozej ale i tak taniej niz to co np. w Rawie placa.
[B][COLOR=blue]BEŁCHATÓW[/COLOR][/B]
Gabinet Weterynaryjny
ul. Paderewskiego 2
tel. 633-31-78
[B]UWAGA!! [U]Gabinet robi zabiegi sterylizacji metoda tzw. malego ciecia,'hakową'[/U]. Proponowane ceny: [COLOR=red]suka 90zl, kotka 50zl, kocur 30zł, pies 40zl.[/COLOR] Akcja bedzie trwała tydzień, od 25 marca. [/B][/quote]
Niestety, "Rawa" nie sterylizuje zwierząt tylko przez 1 tydzień w roku, a stale, i uważam, że obecna lekarka proponuje nie najgorsze ceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Mysia, ja mysle, ze media nie bardzo rozumieja problem, nie rozumieja takich akcji, nie rozumieja tego, ze bezdomne zwierzeta=niekastrowane zwierzeta.
Wcale nie chca pisac a wrecz, chyba w Radomiu to bylo, w ubieglym roku, chcieli oplate, cos chyba 100zl:mad:
Dwa, same ceny moga tez wynikac ze lek. wet nie chca a slyszalam nawet ze nie zaleca sie na uczlniach, kastracji tzw. metoda hakowa a przy tej metodzie minimalizuje sie zuzycie matrialow, juz nie wspomne o malej inwazyjnosci samego zabiegu.
Wczoraj zglosil sie lek.wet, musze go pochwali, robi ta metoda wlasnie i powiedzial,ze dlatego proponuje nizsze ceny.
Zastanawiam sie czy np. Wielun czy Rawa nie moglby z jego uslug korzystac. Moze by dojedzal, troche drozej ale i tak taniej niz to co np. w Rawie placa.
[B][COLOR=blue]BEŁCHATÓW[/COLOR][/B]
Gabinet Weterynaryjny
ul. Paderewskiego 2
tel. 633-31-78
[B]UWAGA!! [U]Gabinet robi zabiegi sterylizacji metoda tzw. malego ciecia,'hakową'[/U]. Proponowane ceny: [COLOR=red]suka 90zl, kotka 50zl, kocur 30zł, pies 40zl.[/COLOR] Akcja bedzie trwała tydzień, od 25 marca. [/B][/quote]

BRAWO :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XWegaX']Niestety, "Rawa" nie sterylizuje zwierząt tylko przez 1 tydzień w roku, a stale, i uważam, że obecna lekarka proponuje nie najgorsze ceny.[/quote]

XWegaX, znam wetke b. dobrze i sentymenty nie maja tu nic do rzeczy jesli trzeba pieniadze ogladac z paru stron, za nim sie je wyda. 'Worek, dno ma':-( Rzucilam tylko propozycje zeby z lekarzem porozmawiac. CENA zabiegu jest ZNACZACA 150zl a 90zl to wybacz ale jest roznica a metoda robienia zabiegow ta sama. Moze nie bedzie go to w ogole interesowalo -ale kto pyta nie błądzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']XWegaX, znam wetke b. dobrze i sentymenty nie maja tu nic do rzeczy jesli trzeba pieniadze ogladac z paru stron, za nim sie je wyda. 'Worek, dno ma':-( Rzucilam tylko propozycje zeby z lekarzem porozmawiac. CENA zabiegu jest ZNACZACA 150zl a 90zl to wybacz ale jest roznica a metoda robienia zabiegow ta sama. Moze nie bedzie go to w ogole interesowalo -ale kto pyta nie błądzi.[/quote]
zrozumiałam, że podałaś ceny AKCYJNE- nie wiem, ile ten wet bierze poza akcją.
Nie chodzi mi o sentymenty, tylko obiektywnie wetka nie jest droga, dobrze się z nią współpracuje i już mamy umówione następne zabiegi. Na razie dajemy sobie radę i nie widzę potrzeby zmiany weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Ten program faktycznie działa! Jedna ze znajomych zapisała swoją suczkę na sterylizację akurat w dniu, kiedy w tej lecznicy jest dzień akcyjny - i Pani Weterynarz poinformowała ją, że w związku z działającym u nich Programem Regulacji Narodzin Zwierząt za sterylizację w tym termnie zapłaci mniej!
[B]Warto tą akcję rozpropagować![/B]

[B]Arko[/B] - ja na Twoim miejscu postarałabym się wejść z nimi we współpracę - razem możecie zdziałać więcej! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']
[B]Arko[/B] - ja na Twoim miejscu postarałabym się wejść z nimi we współpracę - razem możecie zdziałać więcej! :multi:[/quote]

Marka, my trzy lata temu robilysmy wspolna akcje. Ja mam inny punkt widzienia. Zreszta nie raz, na poczatku naszych akcji, romawialam z wetami. Padaly propozycje dwa razy w roku, co miesiac, albo wlasnie raz w roku, kazdy ma inny punkt wiedzenia-weci.
Wybralam droge-lepiej duzo wiecej zabiegow, za jednym 'uderzeniem' i wtedy tez atutem jest cena. JASNA cena. Niech idzie tak jak jest...taki program bedzie szedl swoja droga a DZIEN STERYLIZACJI-chcialbym aby takim poprostu dniem kalendarzowym byl...

Chyba, chyba cos dzis slyszalam, ze w reklamie HEYAH!! mowia cos o sterylizacji:razz: Padlo slowo sterylizacja w konteksie psow w reklamie. Czy ktos slyszal ta reklame, czy mnie sie przeslyszalo?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Chyba, chyba cos dzis slyszalam, ze w reklamie HEYAH!! mowia cos o sterylizacji:razz: Padlo slowo sterylizacja w konteksie psow w reklamie. Czy ktos slyszal ta reklame, czy mnie sie przeslyszalo?;)[/quote]
A tak, widziałam tą reklamę - jej wydźwięk jest generalnie pozytywny (dla nas) bo cały pomysł polega na tym, że czołgiści z "Rudego" mają problem ze szczeniętami po owczarkach, które się rozmnożyły - stoją z tymi psami na rękach i tabliczką "oddam w dobre ręce" - a w tle jeden z żołnierzy mówi "[B][I]a mówiłem, żeby wysterylizować[/I][/B]"
- i to jest bardzo dobre przesłanie tej reklamy - [B]wysterylizuj - żeby potem nie mieć kłopotu![/B]
:D

Link to comment
Share on other sites

ja każdemu właścicielowi suczki która akurat ma cieczkę i ma za sobąstado napalonych psów mówię - widzi pan/pani - moja suka jest ysterylizowana i nie mam takich problemów :evil_lol: wielu ludzi nie myśli o zdrowiu swojego psa/suki ale docierają do nich argumenty typu, że nie będzie pies uciekał, że nie będzie stada napaleńców zasuką chodziło

a wogóle to jestem zażenowana, że znowu śląsk kuleje - tylko Zabrze się przyłączyło i to tylko jedna lecznica :shake: :shake: :shake: załamać się można - a schroniska na śląsku to potworne mordownie bo takie przepełnienie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Niestety do ludzi nie dociera, że sterlizacja i kastracja ma praktycznie same zalety :(
No i nie wiem co się z tym Śląskiem dzieje :([/QUOTE]

A może zasnieście info do swoich klinik weterynaryjnych?? Może oni nie wiedza ??? Moge sie założyć, że mój wet nie wie-jak dorwe drukarke to wydrukuje i zaniose mu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']A może zasnieście info do swoich klinik weterynaryjnych?? Może oni nie wiedza ??? Moge sie założyć, że mój wet nie wie-jak dorwe drukarke to wydrukuje i zaniose mu.[/quote]

"Mój weterynarz" dosłownie za płota, właśnie bierze udział w tej akcji... jako jedyny na Śląsku :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...