Jump to content
Dogomania

MIECIO nie żyje_nowotwór nie dał mu szansy!Biegaj szczęśliwy po Niebieskich Łąkach!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Lacia']Hej co jest ze Smajlikiem? Pamiętam że był chory, a teraz widzę że nie macie go w bannerkach, na stronie bernardyny.com też go nie widziałam. Mam nadzieje że nic się nie stało..[/QUOTE]

Jest na stronce bernardyny.com...w zakładce Tęczowy Most...niestety tam!
W moim podpisie też jest...ten stronkowy banerek Paulinka zrobiła mi z nim...by został i pomagał innym dostać,to czego jemu się nie udało! Smajliku(*)(*)(*)...moje chłopię!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miecio jest już po zdjęciach. Stawy dobrze może nie idealne, ale nie widać dysplazji ani niczego co by zapowiadało kłopoty. Natomiast jest mały problem z kręgosłupem, czyli zapalenie w końcowym odcinku. To jest przyczyna drżenia łap. Mieczysław będzie dostawał zastrzyki i preparat w dalszym ciągu. Za jakiś czas zrobimy zdjęcie kontrolne. Nie jest to jednak nic strasznego więc na tą chwilę u Miecia jest wszystko dobrze.
Za to rusza znowu akcja w mediach o Mieciu. Tym razem chodzi nam o znalezienie domu dla niego. Dziś u Ani była telewizja, jak filmik będzie w internecie wstawię tu linka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Wiem, że nie powinno się pisać dwóch postów pod rząd, ale chyba minęłoby kilka dni zanim wreszcie weszłoby mi na stronę edycji.
Tak więc filmik już jest: [url]http://www.telewizjaleszno.pl/film.php?id=1206&str=1[/url] . Może tym razem się uda.[/QUOTE]

Oby,bo Miecio rzeczywiście teraz człeka swojego najbardziej potrzebuje...cudnie się zaprezentował...nawet brziszko pokazał!

Dobra robota dziewczyny!
Mieciu...domeczku słodziku...domeczku i wracaj do zdrówka!!!

Link to comment
Share on other sites

Miecio jest leczony u "moich" weterynarzy i na tą chwilę po prostu będzie dostawał wszystko co trzeba, a później się rozliczymy. Nie trzeba płacić za wszystko od razu i my z tego korzystamy aż do momentu jak przestanie przyjmować leki. Nie sensu za każdym razem płacić jeśli można na koniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Miecio jest leczony u "moich" weterynarzy i na tą chwilę po prostu będzie dostawał wszystko co trzeba, a później się rozliczymy. Nie trzeba płacić za wszystko od razu i my z tego korzystamy aż do momentu jak przestanie przyjmować leki. Nie sensu za każdym razem płacić jeśli można na koniec.[/QUOTE]

To dobrze...najważniejsze,żeby miał zabezpieczone wszystko co jest mu potrzebne i by brak pieniędzy nie stał się przyczyną niepotrzebnej zwłoki...dajcie znać-natychmiast odpowiednie srodki zostaną uruchomione!!!

Miecio ...teraz domeczek pilnie potrzebny! Stały, bezpieczny z ciepłym,spokojnym człowiekiem!

Link to comment
Share on other sites

Miecio oczywiście ma wszystko co najlepsze. Jest już po diagnozach, teraz jedynie zajmujemy się kręgosłupem. Nie jest to jednak nic strasznego, ale już jest leczony. O kosztach damy znać na końcu jak wszystko razem zbierzemy.
Mieczysław pojawił się dziś w gazecie, nawet była już jedna chętna osoba. Niestety mieszka ona na drugim piętrze w bloku więc odpada. Miecio lepiej już chodzi po schodach, ale to za duże obciążenie.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Stan konta – wpływy i wydatki[/COLOR][COLOR=red]
[/COLOR]
25/01/2010 Przemysław Sulczyński [B]200,00 pln [/B]
25/01/2010 Renata B.-K. Leszno [B]110,00 pln[/B]
25/01/2010 Anna T. Leszno [B]100,00 pln [/B]
25/01/2010 Marcelina D. Leszno [B]50,00 pln [/B]
25/01/2010 Agnieszka S. Szydłowiec; [B][COLOR=red]Aimez_moi[/COLOR][/B] [B]25,00 pln [/B]
25/01/2010 Katarzyna N. Leszno [B]10,00 pln[/B]
25/01/2010 Patrycja M. Leszno [B]10,00 pln [/B]
25/01/2010 Gasik M. Bojanowo [B]10,00 pln[/B]



26/01/2010 Krzysztof R. Leszno - [B]30,00 pln [/B]
26/01/2010 Edyta d. Poniec [B]6,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał B. Śmigiel [B]20,00 pln [/B]
26/01/2010 Jan Zbigniew m. Góra [B]50,00 pln [/B]
26/01/2010 Iwanna S. Leszno [B]80,00 pln [/B]
26/01/2010 Karolina D. Długie stare [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Andrzej B. Krzycko Wielkie [B]100,00 pln [/B]
26/01/2010 Bartosz N. Leszno [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał H. Leszno [B]30,00 pln[/B]

27/01/2010 Małgorzata M. Leszno [B]20,00 pln [/B]
27/01/2010 Małgorzata Ewa S.-K. Opole Lubelskie; [B][COLOR=red]szafranekm[/COLOR][/B] [B]30,00 pln [/B]
27/01/2010 Magdalena M. Rawicz [B]50,00 PLN [/B]
27/01/2010 Renata B.-K. Leszno [B]30,00 PLN [/B]
27/01/2010 Teresa O-S. Wrocław; [B][COLOR=red]Havanka[/COLOR][/B][COLOR=olive] [/COLOR][B]30,00 PLN[/B]
27/01/2010 Ewa J. Piaski k. Gostynia Poznańskiego [B]12,00 PLN [/B]

28/01/2010 Anna J. Leszno [B]50,00 PLN [/B]
28/01/2010 Filip D. B.Leszno [B]50,00 PLN [/B]
28/01/2010 Katarzyna K. Leszno [B]100,00 PLN [/B]
28/01/2010 Patrycja Z. Rawicz [B]10,00 PLN [/B]
28/01/2010 Maria G. Leszno [B]50,00 PLN[/B]

29/01/2010 Elżbieta G. Stare Drzewce [B]50,00 PLN [/B]
29/01/2010 Jolanta K. Poznański Bank Spółdzielczy F/Lipno [B]20,00 PLN [/B]
29/01/2010 Marek K. Łódź [B]30,00 PLN [/B]
29/01/2010 Dagmara D. Leszno [B]20,00 PLN [/B]
29/01/2010 Bogumiła S.-P. Leszno [B]50,00 PLN [/B]
29/01/2010 Bernadeta P.-P. Leszno [B]20,00 PLN [/B]
29/01/2010 Monika C. Agata C. i Zbigniew Krzysztof C; [B][COLOR=red]tomcug[/COLOR][/B] [B]25,00 PLN [/B]
29/01/2010 Mirosława Teresa K. Leszno [B]40,00 PLN [/B]
29/01/2010 Piotr S. Leszno [B]30,00 PLN [/B]


01/02/2010 Małgorzata L.-B. Jelenia Góra; [B][COLOR=red]malibo57[/COLOR][/B] [B]100,00 PLN[/B]
01/02/2010 Arkadiusz Andrzej S. Leszno [B]100,00 PLN [/B]
01/02/2010 Hurtownia Motoryzacyjna ul. Saperska Leszno [B]200,00 PLN[/B]
01/02/2010 Katarzyna M. Poniec [B]30,00 PLN[/B]
01/02/2010 Joanna W. Leszno [B]50,00 PLN [/B]
01/02/2010 Halina O. Rawicz [B]300,00 PLN [/B]
01/02/2010 Prywatna Praktyka Stomatologiczna ul. Litewska 19 Leszno [B]200,00 PLN[/B]

02/02/2010 Daniela Z Baginska Leszno [B]20,00 PLN[/B]
02/02/2010 Danuta T. Leszno [B]50,00 PLN[/B]

04/02/2010 Mirosława N. Leszno [B]20,00 PLN [/B]
04/02/2010 Anna Ł. Wijewo [B]20,00 PLN[/B]

08/02/2010 Małgorzata Ewa S.-K. Opole Lubelskie; [B][COLOR=red]szafranekm[/COLOR][/B] [B]30,00 PLN[/B]

09/02/2010 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Długie Stare Małgorzata K. [B]174,13 PLN[/B]

10/02/2010 Anna A. Dublin Ireland [B]100,00 PLN[/B]

11/02/2010 Magdalena L. Jeziorna [B]100,00 PLN[/B]

[B][COLOR=red]RAZEM – 2892,13 PLN[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179877-Maltretowany-chory-mix-bernardyna-z-podhalanem-RATUNKU"]Maltretowany/chory mix bernardyna z podhalanem - RATUNKU![/URL]

Proszę, zajrzyjcie na wątek tego psa - jeśli nie znajdzie się dla niego jakieś tymczasowe miejsce, grozi mu śmierć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179877-Maltretowany-chory-mix-bernardyna-z-podhalanem-RATUNKU"]Maltretowany/chory mix bernardyna z podhalanem - RATUNKU![/URL]

Proszę, zajrzyjcie na wątek tego psa - jeśli nie znajdzie się dla niego jakieś tymczasowe miejsce, grozi mu śmierć :([/QUOTE]

Wklejam na bernardyny...czekam na fotki...byłam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']a jak sie czuje nasz Miecio...

[B]czy on aby nabrał juz ciałka[/B][/QUOTE]

A właśnie...samam ciekawa! Jak tam z ciałkiem chłopiny?


A korzystajęc,że nocka niejako jeszcze Walentynkowa...wszystkim Mieciowym serduchom buziaka przesyłam...

[URL]http://cmok.pl/link/968542[/URL] ...kliknij proszę!

Link to comment
Share on other sites

bardziej południowa porą dziś sprawdzę znów Miecia konto, a tymczasem:
[B]Serdecznie zapraszam na bazarek dla trzech lubelskich psiaków z Szydłowca[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG] Na bazarku prezentowany jest śliczny kubraczek dla yorka lub jamnisia[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Kubraczek na aukcję podarowała E-S - pięknie dziękujemy[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]

[U]Skromnie proszę o pomoc w podrzucaniu bazarku[/U] i podesłanie tego linku znajomym, którzy mają takie malutkie psiaczki, dla których kombinezon będzie idealny[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179936-A-liczny-kubraczek-dla-yorka-lub-jamnisia-do-21-lutego-g-22-na-lubelskie-szydA-owiaki?p=14114792#post14114792"]http://www.dogomania.pl/threads/1799...2#post14114792[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']A właśnie...samam ciekawa! Jak tam z ciałkiem chłopiny?

Miecio ma się rewelacyjnie. Przytył 4 kg. i jest niezwykle radosny. Doszedł już do siebie ii zaczyna mu się nudzić u mnie w piwnicy. Jak od niego wychodze to zaczyna szczekać. Jak długo nikt do niego nie przychodzi to też szczeka, ale naszczęście nie jest to donosny szczek poza tym Miecio szybko się uspokaja i po kilku-kilkunastu minutach przestaje. MIecio powinien mieć normalny dom w którym ktoś bedzie z nim, a nie w którym 5 razy dziennie ktos na chwilę do niego chodzi. A jeżeli chodzi o osoby chetne do adopcji to zgłosiły się narazie dwie. W jednym domu MIecio napewno byłby kochany, tylko że są tam dwa inne psy, z których jeden mały jak przyjechałam to chciał mnie żywcem pożreć. Także w piątek jedziemy tam z Mieciem, zobaczymy czy psy się polubią. Co prawda jest to watpliwe ale próbować trzeba. W drugim domu Miecio mieszkałby na dworze z innym bernardynem. Tu też trzeba by było psy poznać. Choć fakt mieszkania na dworze nie brzmi zbyt dobrze. Miecio jest domowym psiakiem.. Wciąż czekamy na inne telefony. Dzis pojawiła się informacja na portalu naszego lokalnego radia [url]http://elka.fm//content/view/40172/80/[/url] . Nie do konca taki miał być tekst ale dobrze że jest za co dziękujemy. Mam nadzieje że trochę osób zadzwoni i Miecio znajdzie wymarzony dom.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się, czy Mieciowi allegra jeszcze nie zrobić? Może to też pomoże!
Pomyślcie nad tym i dajcie znać.
A co do domków...warto sprawdzić psiaki...
ale co do mieszkania na zewnątrz, od razu powiedziałabym,że nie...Miecio jednak musi mieć nieco konfortu-choćby na stan wyniszczenia organizmu, i potrzebuje bliższego kontaktu z człowiekiem.
Chyba nic nas nie goni by, umieszczać go w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia'][W jednym domu MIecio napewno byłby kochany, tylko że są tam dwa inne psy, z których jeden mały jak przyjechałam to chciał mnie żywcem pożreć. Także w piątek jedziemy tam z Mieciem, zobaczymy czy psy się polubią. Co prawda jest to watpliwe [B]ale próbować trzeba[/B]. W drugim domu Miecio mieszkałby na dworze z innym bernardynem. Tu też trzeba by było psy poznać. Choć fakt mieszkania na dworze nie brzmi zbyt dobrze. Miecio jest domowym psiakiem..[/QUOTE]

[B]Otóż to! Trzeba próbować[/B]! Trzeba zapoznawać psiaki na neutralnym gruncie, muszą się poznać, dopiero wtedy się okaże czy mogły by zamieszkać razem, ale zawsze te spotkania są potrzebne, dobrze, że uczestniczą w nich obie strony;)

no jasne, że Miecio to psiak domowy, nie widzi i do kojca się nie nadaje, to było by dla niego wygnanie po prostu:( zresztą jest tam drugi benek, raczej mogą rywalizować o teren, o uwagę właścicieli....

nie odnotowałam żadnych nowych wpłat dla Miecia na konto.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwonił kolejny Pan mówiac ze może przygarnąc Miecia ale równiez na podwórko. Miałby tam biegać z owczarkiem. dzwonił też inny i Miecio miałby u niego 3 psich kolegów. Już się załamywałam myśląc że nikt nie bedzie chciał wziąść Miecia do domu ale zadzwoniła Pani. ma 7 letnią córkę i mieszka w blokach na parterze. Jak się uda to jutro a jak nie to w weekend pani przyjedzie poznac Miecia albo ja pojade z nim do niej. zapowiada się bardzo dobrze. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...