Jump to content
Dogomania

MIECIO nie żyje_nowotwór nie dał mu szansy!Biegaj szczęśliwy po Niebieskich Łąkach!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem naprawdę zaskoczona takim odzewem. Bardzo mnie to cieszy, że tyle osób postanowiło pomóc. Tym bardziej, że to jedynie pierwszy artykuł o Mieciu. Napiszą o nim jeszcze dwie gazety regionalne i dwie o szerszym zasięgu, no i jeszcze telewizja. Mam nadzieje, że ktoś się zdecyduje nim zająć, bo chęć pomocy jest w ludziach duża. Co do pieniędzy to Ania (Lacia) ma jeszcze 80 zł od Miecia (30 od pewnej pani i 50 od siebie) więc nie jest źle.
Dzisiaj jadę do Ani i porobimy nowe zdjęcia Miecia więc wieczorem postaram się je wstawić.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red]Stan konta – wpływy i wydatki
[/COLOR][/SIZE]
25/01/2010 Przemysław Sulczyński [B]200,00 pln [/B]
25/01/2010 Renata B.-K. Leszno [B]110,00 pln[/B]
25/01/2010 Anna T. Leszno [B]100,00 pln [/B]
25/01/2010 Marcelina D. Leszno [B]50,00 pln [/B]
25/01/2010 Agnieszka S. Szydłowiec [B]25,00 pln [/B]
25/01/2010 Katarzyna N. Leszno [B]10,00 pln[/B]
25/01/2010 Patrycja M. Leszno [B]10,00 pln [/B]
25/01/2010 Gasik M. Bojanowo [B]10,00 pln[/B]



26/01/2010 Krzysztof R. Leszno - [B]30,00 pln [/B]
26/01/2010 Edyta d. Poniec [B]6,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał B. Śmigiel [B]20,00 pln [/B]
26/01/2010 Jan Zbigniew m. Góra [B]50,00 pln [/B]
26/01/2010 Iwanna S. Leszno [B]80,00 pln [/B]
26/01/2010 Karolina D. Długie stare [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Andrzej B. Krzycko Wielkie [B]100,00 pln [/B]
26/01/2010 Bartosz N. Leszno [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał H. Leszno [B]30,00 pln[/B]

27/01/2010 Małgorzata M. Leszno 20,00 pln
27/01/2010 Małgorzata Ewa S.-K. Opole Lubelskie 30,00 pln


[SIZE=4][B][COLOR=Red]Razem – 731 pln

[SIZE=3][COLOR=SeaGreen]Dziękujemy za pomoc i wszystkie wpłaty:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']dogo chodzi tak, że aż żal gadać:( jak mnie nie będzie np. przez parę dni to znak, że dogo mnie "nie puszcza":(

Tymczasem, wysłałam na pw konto do Havanka i malibo57 - dziękujemy Wam za pomoc:):):)

[B]Z tego co widzę są następujące deklaracje wpłat comiesięcznych:
- ulka1108 - 30 zł
- Lacia - 50 zł
- malibo57 - 50 zł
- Havanka - 3x20 zł
[/B]
Jeśli się mylę, lub coś przegapiłam, przepraszam i poprawcie mnie;)

Zuzliku, wstaw proszę rozliczenie i deklaracje do pierwszego postu:)

Jestem w lekkim roztargnieniu, bo próbuję zalpać dwa psy zamarzające na mrozie, jak je złapię i bezpiecznie odwiozę na sterylkę i kastrację, to założę im wątek....[/QUOTE]

Szczerze mówiąc nie wiem kiedy zadeklarowałam comiesięczną wpłatę, ale może to zrobiłam. Miałam na mysli jednorazową wpłatę ale jak obiecałam to bedę płacić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']O, rany! Współczuję. Mnie chodziło o to, żeby były widoczne też deklaracje, a nie tylko wpłaty. Często sama siebie szukam po watkach, pytam i zawracam ludziom głowę. A, [B]jak wszystko jest w pierwszym poście, to idzie łatwiej[/B].[/QUOTE]

Rozumiem i zgadzam się w pełni! Jest wygodniej i czytelniej!
Za moment wszystko znajdzie się w odpowiednim poście,czyli rozliczeniowym na stronie pierwszej!!!
Dzięki malibo 57...to jest właśnie piękne- możemy sie cudnie uzupełniać!I jest jasno i funkcjonalnie!...może być skuteczniejsze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia']Dzisiaj do radia elka pewna Pani przyniosła 30 zł dla Miecia i puszkę Chapi'ego. dopiszcie to 30 zł do wpłat.[/QUOTE]

Kochana...dopisać do wpłat możemy jak jest na koncie Miecia!
Ty teraz po prostu spożytkuj te pieniążki na Miecia i wykaż na co wydałaś...[B]ja dopiszę je po prostu na dole rozliczenia jako bezpośrednio Tobie przekazane[/B](może wiesz jak pani ma choć na imię...wpisałabym pod nim tę wpłatę)...takie sytuacje mogą się powtórzyć,więc je wyodrębnimy...tu też wpiszę Twoją deklarację jako wpłatę 50zł(skoro nie może iść na konto ,to tu będzie wykazana i będzie porządek)...może być tak?

[B]Wpłaty bezpośrednio do laci:
_Pani z radia elka...30zł +puszka Chapi'ego
_lacia...50zł
-----------------------------------------------------
razem...80zł

wydatki ze środków przekazanych laci:
_
_
--------------------------------------------------
razem...

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Witam. Wątek o Mieciu z zapartym tchem przeczytałam od deski do deski. Brakuje mi słów, żeby określić co czuję.
Na dogo jestem od niedawna. Na razie oferuję [B]trzy wpłaty po 20 zł/miesięcznie. [/B]Mogę też zrobić bazarek z pisankami, które sama wykonuję. Muszę je tylko zrobić. Może więc za ok 1,5 tygodnia.
Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE]

[quote name='Havanka']Wpłaciłam dziś dla Miecia 30 zł. ( deklarowane 20 zł + 10 zł- od mojej siostry).[/QUOTE]

Dziękuję Havanko...i za deklarację,i wpłatę i za bazarek,który będzie na 1000% tak cudny jak Twoje cudne pisanki!!! Czekam z niecierpliwością i gorąco będę namawiać na cudeńka Havanki!!!
A jest kilka cioteczkek,które potwierdzą,że nie przesadzam!!!
Ukłony z podziękowaniami dla dla siostry!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=c'est la vie;13961071][B]Dajcie znac kiedy zrobic ogloszenia, i na kogo podac namiary, oraz miasto.[/B][/QUOTE]

Wybacz...umknął mi Twój post z propozycją płatnych ogłoszeń...Przepraszam,myślałam o ogłoszeniach nieodpłatnych,bo jeszcze pieniążków nie było...jeśli jest to dalej aktualna propozycja,a nie znajdzie się domek z aktualnych ogłoszeń w Lesznie...zwrócimy się z prośbą o pomoc.Może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Proszę oto debiut Miecia w telewizji: [URL]http://www.telewizjaleszno.pl/film.php?id=1136&str=1[/URL] . Świetny jest prawda? :cool3: Ania oczywiście też, ale ona ma już doświadczenie :eviltong:.[/QUOTE]

Miecio cudo...absolutnie gwiazda filmowa-zero stresu,pewność siebie powiązana z lekceważeniem rejestrujących,urok i czar postaci,nie mówiąc już o wdzięku osobistym!!!

lacia...nie wszystko dobrze słyszałam-nieco mi się zawieszało,ale blisko 3 min o Mieciu...nieźle!Nawet bardzo dobrze.
Widać było szczupłotę chłopaka...i niestety to naprawdę nie benek...[B]tylko najprawdziwszy mastif pirenejski.[/B]..cudny mastif pirenejski!!!I absolutnie w typie mastifa...jenom bardzo zagłodzony!!!
Ale dla naszych potrzeb nadal benkiem zostaje!!!

Link to comment
Share on other sites

Łojjjjjjjjjjjj...nadmiernie zuzlikowo się u Miecia zrobiło...ale już kończę i tylko kwestię deklaracji trzeba dojaśnić...

Wypisałam takie...
[B]
_mama Maci...
_Macia- 50zł
_lacia- 50zł
_ulka 1108- 30zł [/B](jednorazowa)[B]
_Aimez_moi-25zł
_ANETTTA...
_malibo57- 50zł
_Havanka- 3 x 20zł
_______________________
[/B]
nie określiłam,czy są stale,bo potrzebuję tu potwierdzenia deklarujących...[B]czy powyższe deklaracje są jednorazowe,czy stałe( co miesięczne) [/B]?

Bardzo prosimy wszystkie cioteczki o deklaracje dla Miecia...jeśli teraz nie znajdzie domku stałego,może niestety na trochę zostać w dt.

Link to comment
Share on other sites

Kochane,napisała do mnie pani...
przeczytajcie...laciu, maciu- da się sprawdzić jak Mieciu reaguje na koty i jak będzie widać z maila, i na inne psy?

A oto mail(drugi,już konkretniej opisujący ew.sytuację Miecia)-[B]nie mogę zmienić koloru,był zielony:[/B]

[COLOR=Black][B][COLOR=green]Niestety mieszkamy dosc daleko- pod Dobrym Miastem (warm-maz), ale moze udaloby sie na dogomanii jak cos jakis transport zalatwic. Gdyby udalo sie przeprowadzic adopcje Miecio mialby towarzystwo innych psow i kotow. Nie traktujemy zwierzat jak zabawki, ktora ma cieszyc nasze oczy, tylko jak czlonka rodziny, ktory ma zapewniona opieke weterynaryjna, cieplo i zainteresowanie do konca swych dni. Podworko nasze ma 31 arow, a wiec Miecio mialby przestrzen, ktorej potrzebuje ze wzgledu na swoj rozmiar. Zaden pies nie jest u nas na lancuchu i nigdy nie byl. 'Nasza klasa', moze i nie jest zbyt wiarygodnym zrodlem informacji, ale zapraszam do mojej galerii-tu był link do NK... tam sa miedzy innymi zdjecia naszych zwierzakow, po ktorych moim zdaniem nie widac, aby byly nie szczesliwe. 'Ishi'- mieszanka owczarka niemieckiego i rottweilera to pies, ktory jest przygarniety ze schroniska, gdy go wzielismy byl w takim stanie, ze kosci mozna bylo my liczyc, a teraz prosze jaki grubasek sie zrobil :) To chyba tyle co moge powiedziec o naszym domu, chyba ze ma jeszcze Pani do mnie pytania. I przepraszam najmocniej, ze nie uzywam polskich znakow, ale 'alt' mi sie popsul.[/COLOR]
Pozdrawiam[/B]
[/COLOR]
No i co myślicie?...

Link to comment
Share on other sites

Niestety Miecio kiepsko reaguje na inne psy. Od razu się spina, burczy i szczeka. Boję się więc, że jego oswojenie z innymi psami byłoby by bardzo ciężkie. Co od kotów to niech się Ania wypowie ja jedynie widziałam jak się ze ślepym kotem mijał i hmm... nie zauważyli się :evil_lol:. Wszystko brzmi dobrze, ale naprawdę co do innych zwierząt może być bardzo ciężko.
zuzlikowa właśnie wysyłam ci zdjęcia z dzisiejszej wizyty u Miecia. Chłopak pięknieje z dnia na dzień. Cały czas chce się tulić. Na spacerze też radzi sobie świetnie, zaczyna już podbiegać do przodu, podskakiwać, prawie jak szczeniak :lol:.
Jutro Miecio ukaże się w dwóch gazetach. Co do mojej deklaracji to na razie jest jednorazowa, będę wpłacać co miesiąc, ale nie wiem dokładnie ile.

Link to comment
Share on other sites

Ale jeśli Miecio źle i obronnie reaguje na inne psiaki...niestety!
Musimy pamiętać,by wskazywać na to,że powinien być jedynym psiakiem...może jak już sie zadomowi...ale na początek musi być jedynym psiakiem.Z kotami może nie być problemu,bo mogą go nie interesować(nie widzi,że może je gonić),albo bez problemu unikną go.
Coś lecia już napomykała o stosunku do psów...

Co do deklaracji...zaznaczę.Rozumiem,że deklaracja mamy też jednorazowa.

[SIZE=4][B]MIECIO bardzo potrzebuje deklaracji stałych...prosimy o wsparcie!


[/B][SIZE=2]Za moment wkleję foteczki śliczne Mieciosława!...ten drań nawet na tapczanach zaczyna buszować!...zobaczycie.[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Ale jeśli Miecio źle i obronnie reaguje na inne psiaki...niestety!
Musimy pamiętać,by wskazywać na to,że powinien być jedynym psiakiem...może jak już sie zadomowi...ale na początek musi być jedynym psiakiem.Z kotami może nie być problemu,bo mogą go nie interesować(nie widzi,że może je gonić),albo bez problemu unikną go.
Coś lecia już napomykała o stosunku do psów...

Co do deklaracji...zaznaczę.Rozumiem,że deklaracja mamy też jednorazowa.

[SIZE=4][B]MIECIO bardzo potrzebuje deklaracji stałych...prosimy o wsparcie!


[/B][SIZE=2]Za moment wkleję foteczki śliczne Mieciosława!...ten drań nawet na tapczanach zaczyna buszować!...zobaczycie.[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]To ja od razu przekleję na naszą klasę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Niestety Miecio kiepsko reaguje na inne psy. Od razu się spina, burczy i szczeka. Boję się więc, że jego oswojenie z innymi psami byłoby by bardzo ciężkie. Co od kotów to niech się Ania wypowie ja jedynie widziałam jak się ze ślepym kotem mijał i hmm... nie zauważyli się :evil_lol:. Wszystko brzmi dobrze, ale naprawdę co do innych zwierząt może być bardzo ciężko.
[/QUOTE]

Ta Pani od maila pisze bardzo sensownie i może to być dobry dom dla Miecia, który, jak wiemy, "łatwy do adopcji" nie będzie, dlatego sądzę, że warto go do innych psów poprzekonywać i mimo burczenia, nie zamykać tego rozdziału, pod tytułem "relacje z innymi psami". Żeby coś pokombinować musimy wiedzieć co dokładnie robi Miecio, gdy poczuje obecność innego psa? Jak Wy dziewczyny się wtedy zachowujecie? Co robicie? Bo on nie widzi, więc zmysły i na Waszym zachowaniu koncentruje, żeby sobie pomóc w odczuwaniu świata.

Zuzliku, nie odprawiaj jeszcze tej Pani. Zadzwoń do lapo! Może z ulv pogadaj, ona miała tyle niewidomych psów i zazwyczaj funkcjonowały obok innych zwierzaków w miarę bezkonfliktowo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia']Szczerze mówiąc nie wiem kiedy zadeklarowałam comiesięczną wpłatę, ale może to zrobiłam. Miałam na mysli jednorazową wpłatę ale jak obiecałam to bedę płacić :)[/QUOTE]

szczerze mówiąc, to ja dopuszczałam jak najbardziej fakt, że napisane przeze mnie kwoty to deklaracje albo jednorazowe albo comiesięczne i dlatego zamieściłam pod spodem prośbę o sprawdzenie kwot i określenie rodzaju tych deklaracji - i teraz już jest łatwiej, bo i ja i Zuzlikowa wiemy, że to deklaracja jednorazowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...