Jump to content
Dogomania

MIECIO nie żyje_nowotwór nie dał mu szansy!Biegaj szczęśliwy po Niebieskich Łąkach!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='bico'][B][SIZE=3]STAN FINANSÓW MIECIA - WPŁYWY I WYDATKI[/SIZE][/B]

[B]- 25.01.2010 - 25 zł - p. Agnieszka S. Szydłowiec
- 25.01.2010 - 50 zł - p. Marcelina D. Leszno
[SIZE=3]Razem - 75 zł[/SIZE][/B][/QUOTE]

Madziu...wal śmiało na czerwono stan konta...nie umknie mi tak,a to trzeba na bieżąco uaktualniać...już wklejam do pierwszego postu...ojej- nie pamiętam,czy do pierwszego,czy zrobiłam osobny post na rozliczenia...sprawdzę zaraz i napiszę! Jedno jest pewne- na pierwszą stronę!Z czerwonym nagłówkiem!
Lecę wklejać!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lacia']Poza tym to nie każdy który bedzie chciał przelać pieniądze i mu się od razu nie uda to zadzwoni do mnie, pewnie częśc osób zrezygnuje.[/QUOTE]

[B]Niestety i tak może być[/B]...ale nie możemy podawać danych osobowych oficjalnie i to niestety nie ze wzgledu na to,że przekłamujemy,czy też chcemy się ukrywać,lecz dlatego,że ludzie są różni,a nie zawsze niechęć do pomagających psom kończy się na niewinnych wygłupach...

Teraz przyszło mi do głowy...może tak na przyszłość- warto podawać też i adres mailowy do ew.kontaktu.Sporo osób,które nie zadzwonią,może skorzystać z internetu...

Co do danych...jeśli bank nie przejmuje wpłaty po wpisaniu samego konta,to niestety wymaga wszystkich danych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Niedawno zapisałam się na dogomanię, nie wiem czy mnie kojarzy Pani Roma -zuzlikowa, pisałam do Pani e-mail w sprawie pomocy dla Miecia, chętnie włączę się w pomoc.[/QUOTE]

[B]Natychmiast skojarzyłam z mailem! [/B]
Witam serdecznie nową dogomaniaczkę i t[B]ym bardziej się cieszę, że witam u Miecia![/B]
...tym bardziej,że dziewczyny już mogą pokazać Miecia wykąpanego,wyczesanego...wychuchanego! Jeszcze nie w pełni bernardyniej krasy i zdrówka,ale chylę czoła przed efektami!!!

Mieciu sobie już na wyrku pochrapuje...a ja bazarek już w końcu mam nadzieję wykończyć...coby on mnie nie wykończył!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Jutro prześlę pieniążki dla Miecia, a następne po wypłacie, za tydzień.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo...Miecio już pierwsze pieniążki na koncie ma, na 1 stronie są wypisane...następne też tam będą- i wpłaty i wydatki!
Już bico mnie do roboty zagoni!!! Tego mogę być pewna!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple]witajcie cioteczki witaj Mieciuchna :shake:....ale cie biedaku ,,ktos,,:-( zostawil ..wywalil ....na mroz na smierc ..ech.... cioteczki jaki los spotka bylego wlasciciela ...oby postokroc gorszy! jak cudnie ze ciotenka sie zaopiekowala tym pieknym Mietuchna o matko ziemio:multi::multi::multi::loveu::loveu: lagodnosc i smutek w Mieciowej buzince , no zatkalo mnie i trzymalo ...juz bezpieczny cudne czarodziejki w ramionach cioteczki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
W 1-szym poście przydałby się również wykaz deklarowanych wpłat, choćby dla przypomnienia się deklarującym - chętnie sama korzystam. Trudno znaleźć czas na przejrzenie całego watku, żeby znaleźć, co się samemu obiecało:cool3:
Nie widzę ulki1108 - 30, ani Laci - 50, ani malibo57 -50.:evil_lol:
Bico, poproszę o PW z nr-em (wiem, że gdzieś mam, ale przy jakim psitku?) i, niestety,danymi osobowymi.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Wątek o Mieciu z zapartym tchem przeczytałam od deski do deski. Brakuje mi słów, żeby określić co czuję.
Na dogo jestem od niedawna. Na razie oferuję [B]trzy wpłaty po 20 zł/miesięcznie. [/B]Mogę też zrobić bazarek z pisankami, które sama wykonuję. Muszę je tylko zrobić. Może więc za ok 1,5 tygodnia.
Proszę o dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]Stan konta – wpływy i wydatki[/COLOR][/SIZE]

25/01/2010 Przemysław Sulczyński [B]200,00 pln [/B]
25/01/2010 Renata B.-K. Leszno [B]110,00 pln[/B]
25/01/2010 Anna T. Leszno [B]100,00 pln [/B]
25/01/2010 Marcelina D. Leszno [B]50,00 pln [/B]
25/01/2010 Agnieszka D. Szydłowiec [B]25,00 pln [/B]
25/01/2010 Katarzyna N. Leszno [B]10,00 pln[/B]
25/01/2010 Patrycja M. Leszno [B]10,00 pln [/B]
25/01/2010 Monika G. Bojanowo [B]10,00 pln[/B]



26/01/2010 Krzysztof R. Leszno - [B]30,00 pln [/B]
26/01/2010 Edyta D. Poniec [B]6,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał B. Śmigiel [B]20,00 pln [/B]
26/01/2010 Jan Zbigniew M. Góra [B]50,00 pln [/B]
26/01/2010 Iwanna S. Leszno [B]80,00 pln [/B]
26/01/2010 Karolina D. Długie stare [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Andrzej B. Krzycko Wielkie [B]100,00 pln [/B]
26/01/2010 Bartosz N. Leszno [B]15,00 pln [/B]
26/01/2010 Michał H. Leszno [B]30,00 pln [/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Razem – 681 pln[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

dogo chodzi tak, że aż żal gadać:( jak mnie nie będzie np. przez parę dni to znak, że dogo mnie "nie puszcza":(

Tymczasem, wysłałam na pw konto do Havanka i malibo57 - dziękujemy Wam za pomoc:):):)

[B]Z tego co widzę są następujące deklaracje wpłat comiesięcznych:
- ulka1108 - 30 zł
- Lacia - 50 zł
- malibo57 - 50 zł
- Havanka - 3x20 zł
[/B]
Jeśli się mylę, lub coś przegapiłam, przepraszam i poprawcie mnie;)

Zuzliku, wstaw proszę rozliczenie i deklaracje do pierwszego postu:)

Jestem w lekkim roztargnieniu, bo próbuję zalpać dwa psy zamarzające na mrozie, jak je złapię i bezpiecznie odwiozę na sterylkę i kastrację, to założę im wątek....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...