Jump to content
Dogomania

Metamorfozy


Patia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Takim z łatką agresora dużo trudniej, a wielokrotnie ktoś tę łatkę dopiął niepotrzebnie...

 

Miałam na DT sunię z wrocławskiego schronu, która ponoć trzaskała ząbkami na lewo i prawo w boksie (ze strachu?!). Przywiozłam ją do domu, zapoznałam z rezydentami i po... KWADRANSIE ganiały w zabawie jak pijane zające w kapuście! Po 14 dniach pobytu u mnie, Emi pojechała do DS i ma się tak:

 

post-56606-0,56316600-1426623116.jpg

 

Wiecznie na kanapie, wiecznie miziana i wszystko można o niej powiedzieć, tylko nie to, że jest agresywna! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Akurat w tym wypadku łatkę agresora wystawił psu sam właściciel...  Dokładniej chodziło o to, że pies spuszczony z łańcucha w euforii zwiał przez ledwo trzymający się płot i zaatakował kogoś (ugryzł). Nikt jednak tej sytuacji nie widział, nie wiadomo czy facet nie sprowokował psa czy czymś w niego nie rzucił bo się wystraszył.  Natomiast pies można w powiedzieć że " dzięki" temu dostał szanse na lepsze życie. Bo właściciel zdecydował się w tym momencie psa oddać, pewnie żeby nie mieć problemów( chcieliśmy go od roku zabrać ale psa oddać nie chciał a niestety ustawowo wszystko się "zgadzało" więc odebrać go nie mogliśmy )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ponieważ to jeden z moich ulubionych wątków w chwilach słabości, przedstawiamy Wam i nasze metamorfozy, czyli psów, które były bądź nadal są pod skrzydłami Fundacji AST.
www.facebook.com/Fundacja.AST

Na początek szukające nadal nowych domów:

1. LUKIER - roczny pitbull, który miał bezwładną przednią łapkę, grzybicę skóry oraz był w stanie lekkiego wygłodzenia.
Dzięki wielotygodniowej rehabilitacji Lukier dziś chodzi na 4 łapach. Jest w pełni wyleczony, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany. Przeszedł także kurs szkolenia PT.

20141014_182409.jpg

0a.jpg

2. LUNA - odebrana właścicielom za zaniedbanie. Miała ropowicę kości, dodatkowo mega alergie. Dziś w pełni ustawiona na karmie i podleczona.

DSC_0453.JPG

 

11118552_945410472144729_911015002_n.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...