Jump to content
Dogomania

LETNI OBÓZ AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, 3-8 lipca 2006


Davie

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam ... bardzo intensywnie zastanawiam sie nad tym obozem ... mam 24 lata a moja suncia 3. jest prawie owczarkiem niemieckim dlugowlosym. no i niestety jak owczarek potrafi czasem pokazac rozki Teraz pytanie do osob ktore juz byly na obozie...jezdza z wami tylko psiaki idealnie grzeczne i bezkonfliktowe czy zdarzaly sie czasem takie rogate dusze:diabloti: jak moja ? nie jest z nia najgorzej ale dosc dlugo przekonuje sie do towarzystwa... natomiast ludzi uwielbia i dalaby sie zaglaskac. Skakac lubi nawet bardzo. na torze bylam z nia bardzo malo ( moze 3-4 razy) ale byla to tylko taka proba czy pies wogole sie zainteresuje.. no bo przeciez nic na sile. wiec jestem zupelnie zielona ... totalnie ... myslicie ze sie nadajemi ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']Taaak :p a co w tym dziwnego?[/quote]
No może i dziwnego, bo przecież ciągle słychać, że w Poznaniu nie ma gdzie i z kim poskakać. Więc cieszy, że mimo wszystko zaczyna nas być trochę widać. ;) Może coś się w końcu zacznie dziać. :roll:

[quote name='bigos'] Mnie zniechęciła ta klatka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tym bardziej, że wybierałabym się pociągiem [/quote]
O proszę i jeszcze jedna poznanianka. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']No może i dziwnego, bo przecież ciągle słychać, że w Poznaniu nie ma gdzie i z kim poskakać. Więc cieszy, że mimo wszystko zaczyna nas być trochę widać. ;) Może coś się w końcu zacznie dziać. :roll:


O proszę i jeszcze jedna poznanianka. :)[/quote]


Pozdrawiam!!!!Zapraszam na Cytadelę w niedzielę około godziny 13-tej pod posągami Abakanowicz. Wtedy psiak na pewno sobie poskacze:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Pozdrawiam!!!!Zapraszam na Cytadelę w niedzielę około godziny 13-tej pod posągami Abakanowicz. Wtedy psiak na pewno sobie poskacze:lol::lol::lol:[/quote]
Dzięki za zaproszenie :) , ale w niedzielę, to już byśmy wreszcie chciały odwiedzić ABC i poskakać po przeszkodach, tymbardziej, żeby nie zapomnieć wczorajszych i sobotnich lekcji agility z Włocławka. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...