Jump to content
Dogomania

LETNI OBÓZ AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, 3-8 lipca 2006


Davie

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]HALO![/B]
Czy ja się dowiem w końcu o jakie [B]ubezpieczenie[/B] chodzi??

poza tym-nie przerabiajcie tego wątku w kolejną dyskusję o klikierze!prosiem, bo przeca wiadomo,że ta, jak i wszystkie poprzednie do niczego nie doprowadzą.

Niech sobie każdy szkoli taką metodą jaką mu wygodniej- efekty można obejrzeć na zawodach i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Oluś ja nie wyśmiewam klikera bo to bardzo przydatna metoda w uczeniu niektórych rzeczy (dla mnie też bo stosuję go do nauki koziołka). Chodzi mi o to, że niektórzy jak słyszą że dana osoba tak nie szkoli to od razu pojawiają się spekulacje że szarpaniem urywa psu glowę albo przemocą zmusza go do wykonania ćwiczeń. Ja tylko mówię że do nauki agility nie trzeba używać klikera i mieć dobre wyniki równie szybko.:p Bo najważniejsza jest tu motywacja.

Link to comment
Share on other sites

"Po prostu zarowno moj, jak i wszystkie psy, ktore znam, co zaczely uzywac klikera, przyspieszyly (nie tylko w nauce, ale mialam na mysli predkosc na torze), stąd moje pytanie"

O matko, no to faktycznie przedtem coś musiało być bardzo nie halo, tzn. chodzi mi o szybkość.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz wyjasniam kwestie ubezpieczenia.
Chodzi nam o ubezpieczenie OC psow. Mozna takowe nabyc osobno (na pewno PZU i chyba Hestia) lub w pakiecie z ubezpieczeniem domu lub mieszkanai. obejmuje ono szkody poczynione przez psa zarowna na majatku trwalym jak i innych psach.
Jezeli chodzi o ludzkosc to przydaloby sie ubezpieczenie NW (jest to ubezpieczenie od nastepst nieszczesliwych wypadkow) mozna takowe wykupic sobie w kazdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Pracujacy i uczacy sie takowe posiadaja bez laski. Dodatkowo mozna takowe wykupic przy polisie na zycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']jednak stanowczo dementuje pogloski o niecheci ubezpieczania psow mordercow :razz: PZU w zeszlym roku ubezpieczalo[/quote]

A ja Ci mówię, że u nas nie ubezpieczało-bo żem kciała nadobyć takowe. Ale może coś im się odmieniło-popytam-obadam!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No dobła jush dobła, jak znajdę chwilę to zadzwonię do tych tepaków. Ale mówię Wam,że w zeszłym roku jak zadzwoniłam do PZU pytając o OC dla psa to pani mi , że i owszem-a jaka rasa?-pyta. Ja na to , że rottweiler a ta do mnie,że chyba oszalałam :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...