Jump to content
Dogomania

LETNI OBÓZ AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, 3-8 lipca 2006


Davie

Recommended Posts

[B]TERMIN:[/B] 3-8 lipca 2006

[B]ORGANIZATORZY:[/B] KSK Artemis i KA FORT

[COLOR=black][B]MIEJSCE:[/B] MIEJSCE: [/COLOR][URL="http://www.radkowklodzki.pl/radkow/pliki/osir/index.html"][COLOR=black]Ośrodek Sportu i Rekreacji, Radków[/COLOR][/URL][COLOR=black] (Kotlina Kłodzka), więcej o [/COLOR][URL="http://www.radkowklodzki.pl/"][COLOR=black]Radkowie i okolicy[/COLOR][/URL]

[B]INSTRUKTORZY:[/B] [I]Magdalena Ziółkowska[/I] (główny trener KA FORT)
i [I]Iwona Dawidowicz[/I]

[B]LICZBA UCZESTNIKÓW:[/B] Min. 14 osob / max. 23 osob

[B]SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:[/B]
[URL="http://www.agility.strefa.pl"]www.agility.strefa.pl[/URL] -> aktualności -> nowości

[B]ZGŁOSZENIA:[/B] Zgłoszenia prosimy przesłać e-mailem na adres:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Zapraszamy tych co jeszcze nie próbowali i tych co już trenują!:fadein: [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie']Jeżeli nie spędzimy mnóstwa czasu na uganianiu się za delikwentem na zajęciach ;-),to zachęcam do spróbowania. Pierwsze treningi zazwyczaj odbywają się na smyczy. Poza tym odpowiednia motywacja działa cuda.:loveu:[/QUOTE]


A poza tym jest jeszcze troche czasu do lipca, wiec mozna nad posluszenstwem popracowac :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Davie
ja mam wielką ochotę przyjechać, tym bardziej,że Magda ma anielską cierpliwość do mojej podłej suki ;] i podejście odpowiednie co je była pokazała w Bydgoszczy.
Tylko, że jak ja patrzę na mapę i jak ja se myślę o tej odległości po tych naszych polskich drogach.......:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']Davie
ja mam wielką ochotę przyjechać, tym bardziej,że Magda ma anielską cierpliwość do mojej podłej suki ;] i podejście odpowiednie co je była pokazała w Bydgoszczy.
Tylko, że jak ja patrzę na mapę i jak ja se myślę o tej odległości po tych naszych polskich drogach.......:mad:[/QUOTE]


[B]sic![/B]

No ale wiesz ... dla rownowagi niedogodnosci powiem Ci, ze pewnie bedzie bardzo fajnie :loveu:
W ubieglym roku bylam na tym obozie z moja sucz no i stalo sie! Na dobre polknelysmy bakcyla agility, a teraz nie wyobrazam sobie weekendow bez treningow :multi:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']No cóż, poczekamy na przyszły rok, a w tym poćwiczymy :D posłuszeństwo przedewszystkim i troszkę agillity :/

Za późno się dowiedziałam :( Bo wapie żeby rodzice mnie puścili , w tym roku :([/quote] mnie puszczą, ale chyba też posiedze poćwicze "znajomości z psami" bo chyba se z tym nie poradze wtedy. Zobaczy się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'] W ubieglym roku bylam na tym obozie z moja sucz no i stalo sie! Na dobre polknelysmy bakcyla agility, a teraz nie wyobrazam sobie weekendow bez treningow :multi: W.[/quote]

W to , że będzie fajnie nie wątpię, bakcyl dawno już połknięty, ino obecnie ćwiczyć nie bardzo mamy gdzie ;]

[B]Davie[/B]
no 600 kilosów niby nic i w 4,5 godziny się da przejechać-ino nie w Polsce hehehe

A i taka mała dygresja na koniec:
ja:Panie Dyrektorze, moge dostac urlop w lipcu?
P.D.: a dokąd się wybierasz ?
ja: chciałabym na psi obóz
P.D. : a wiesz, że wczoraj pies zagryzł właściciela???

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...