Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

szukam szczeniaków i dorosłych ( ale spokojnych psów) do spacerków socjalizacyjnych
chciałabym popracowac troche z dzieckiem przy innych psach co by sie nauczyło skupiac w rozproszeniach na mnie :evil_lol: jak narazie mamy dobry kontakt i chciałabym zeby tak zostało

dziecko to 4 miesieczna panienka rasy Czarny Terier

lub jakiegos duzego szalonego psa(psów) bo dorosła (3 lata) nie ma sie z kim ostatnio wybiegac, wszystko za małe :evil_lol: przyjazna i niekonfliktowa ale lubi robic "straszne" wejscie :diabloti:

mieszkam w Tarnowskich Górach, wiec interesuja mnie okolice typu Zabrze, Gliwice, Chorzów, Katowice

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to gdzie i kiedy ?
proponowałabym u mnie(w Tarnowskich Górach) miejsce mamy fajne, a ja niestety nie bardzo mam teraz jak gdzieś dojechać ;) tylko autobusy, w weekendy bo w tyg zanim się doczołgam autobusami to ciemno bedzie.
Jak masz auto to zapraszam do mnie.
jak masz gg to odezwij się 8345721

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zapraszam mieszkańców Gliwic na [URL="http://pies.slask.pl/"]regionalne, śląskie forum właścicieli czworonogów[/URL]. :smile: Poznaj on-line wspaniałych znajomych - spędzaj z nimi miło czas w realnym świecie. Wspólne imprezy, szkolenia, spacery, współzawodnictwo. Twój pies też na tym skorzysta i będzie Ci wdzięczny.

Z założenia forum ma służyć jako pośrednik wymiany informacji pomiędzy lokalnymi właścicielami czworonogów. Stwórzmy razem fajny serwis o naszych czworonogach, dla nas samych. Zapraszam Ślązaków do rejestracji.

Forum nie jest żadną konkurencją dla dogomanii, ot małe lokalne forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Klub HPAT ma przyjemność zaprosić chętnych na

[b]KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH edycja JESIEŃ 2011[/b]

Kurs obejmuje 10 zajęć treningowych (czas trwania jednego spotkania od 1 do 1,5 godziny) w cenie 200 zł. W grupie maksymalnie 6 psów a minimum 4.

Szczegółowy plan zajęć, dni oraz godziny treningów zostaną ustalone na spotkaniu informacyjnym.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na: [email][email protected][/email]

W zgłoszeniu prosimy podać:
- imię i nazwisko przewodnika
- numer telefonu komórkowego
- imię, wiek oraz rasę psa

ZAPRASZAMY!

Zajęcia odbywają się w Ostropie przy ulicy Ciesielskiej w kierunku na zamkniętą kopalnię.

:)

Link to comment
Share on other sites

[b]Klub Hanys Power Agility [/b] ma zaszczyt zaprosić na kurs:
Agility dla szczeniaczków :)

Kurs ma na celu spokojne zapoznanie szczeniąt z niektórymi elementami toru agility, wzmocnienie więzi psa i przewodnika, socjalizację z innymi psami oraz ludźmi, naukę współpracy z przewodnikiem przy różnego rodzaju rozproszeniach.
- Kurs obejmuje spotkanie organizacyjne i 10 zajęć treningowych (ok. 60 min, w zależności od ilości i wieku psów w grupie).
- Wszystkie ćwiczenia są dostosowane do wieku uczestniczących w nim psów
- Na zajęcia zapraszamy szczeniaczki, które posiadają już komplet szczepień i ukończyły 5 miesiąc życia.
- Koszt: 200 zł

Szczegółowy plan oraz terminy treningów zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym
Zgłoszenia, pytania proszę kierować na adres:
[email][email protected][/email] oraz pod nr 695-650-535.

W zgłoszeniu prosimy podać:
Imię i Nazwisko przewodnika oraz telefon kontaktowy
Imię, wiek i rasę psa

ZAPRASZAMY!

Zajęcia będą odbywały się w Ostropie przy ulicy Ciesielskiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

A ja z Rud niedaleko Rybnika:) Od gliwic ciut i kawałek, ale za to mamy pełno pięknych miejsc; lasy, łąki, do wyboru do koloru;) Może ktoś chętny na psie spotkania? Nie mówię o zabawie, moje futra nie są fanami wielu psich znajomych, ale np. Wspólnego szkolenia? Jeżeli ktoś z Was lubi "dzicz" w lesie to odezwijcie się;)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...