Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

[quote name='JinnyAl'](chyba, że przerobią to na hipermarket, jak łąki u mnie koło osiedla, wrrr...)[/QUOTE]

Właśnie to było moja i Fiony miejsce spacerowe. W zimie tam nie chodziłam, bo moja to szybko się przezięba. Na te łąki chodziły dwa gończaki ;). Cholera tyle lat łąka stała pusta i nagle wymyślili sobie hipermarket :angryy:.

Cholera no, a to było fajnie miejsce, bo tylko 20 minut w jedną stronę piechotką, a teraz nie wiem gdzie mam z tym psem chodzić, bo poszukuję terenów z dala od ludzi i nawet zwierząt aby ją szkolić.

[quote name='Aten@']wraz ze znajomymi z innego forum chcemy sie tam wybrac, jak tylko zniknie snieg i nie bedzie blota - wiec mozna zebrac jakas wieksza ekipe i umowic sie razem :)[/QUOTE]

O ja się chętnie wybiorę, bo nie wiem gdzie to jest :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JinnyAl']Hi, guyzz.
A powiedzcie mi, co to za tajemnicze gończe bywają na tych łąkach na Gwardii? Skąd one są lub czyje? Bo nie widziałam nigdy w mojej okolicy gończego (ale też i nie szukałam wcale. czas najwyższy!!!)[/QUOTE]
Jeden napewno mieszka w tych kolosach. We wrześien/październik to miała około 3 miesięcy Kosta (bez rodowodu), ale ja nie pamiętam. Kosta się nazywa i mieszka z młodą dziewczyną i jej rodzicami oraz jamniczką Tiną 14-letnia. Druga chodziła ze starszym Panem. Dorosła nie wiem ile lat, ale troszkę bojaźliwa tak wynikało z moich oberswacji i kilku specerowiczów tak mówiło.

Link to comment
Share on other sites

Zrobilismy dzis mala probe terenu ... :shake:
Przeklinajac na dziesiata strone i wykrecajac sobie nogi na tej sniegowej chlapie, doszlam tylko do konca drogi prowadzacej do lasu. Dalej byly juz tylko strumienie i potoki, czesciowo przykryte rozpadajacym sie lodem.
Ogolnie mowiac, spacerek byl do D ...:roll: Oczywiscie tradycyjnie zmeczylam sie duzo bardziej niz pies :oops:
A teraz jeszcze popadalo wiec kochani, cierpliwosci. KIEDYS musi wreszcie byc lepiej :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Yyy, mnie tu dawno nie było i widzę, że już zapadła decyzja, co do spacerku w przyszły weekend:multi:. Ja bardzo chętnie, ale nie wiem, gdzie zamierzacie się spotkać:eviltong:.[/QUOTE]
Ja caly czas mysle o tym miejscu, czy wszyscy sa za tym ?:
[quote name='ma-ja']Kolo mnie jest fajna droga przez las :) jak sie wjezdza na os. Warynskiego z Kozielskiej, po lewej sa takie nowe domki, za nimi tez nowe dzialki, a dalej jest las , mozna przejsc na pole i isc droga miedzy polami, generalnie mozna lazic godzinami :) i parking kolo dzialek jest nawet, a niedaleko autobus staje :) zapraszam jak tylko blotko wyschnie ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A to są okolice Brzezinki?[/QUOTE]
CXhyba tak.

To co robimy ten spacerek, bo ja muszę wiedzieć ;).Jesli bedzie ten spacerek w niedziele tam gdzie ma-ja zaproponowala to ja bardzo prosze i informacje na gg 2446545

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Ja bym się chętnie jutro wybraa, ale pod warunkiem, że z rana. Bo o 14:30 musze być już w katedrze :roll:
A że nikt o zdrowych zmysłach pewnie na 9:30-10:00 się nie umówi, więc chyba odpadam :([/quote]

A dlaczego nie? :cool3: tylko podejrzewam ze spacerek troche sie przeciagnie wiec musialabys nas moze opuscic troche wczesniej, albo co :)
Ja mam 5 min drogi do tego miejsca wiec taka godzina mi jak najbardziej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...