Jump to content
Dogomania

Kwalifikacje do MŚA 2010 oraz MŚ Owczarków Belgijskich 2010


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o nikt nie pisze jeszcze:)

dziękujemy za bardzo fajne zawody i dobrą zabawę:)
do domu weszliśmy 3:30 więc nie najgorzej
stacja kolejowa Łąck wymiata,wczoraj zgasili lampy i tak po ciemku trzeba było sobie radzić w tym lesie

debiut mojego psa w Open zaliczam do udanych,
sukcesem było 5 miejsce w sobotę w agility open,dorobimy slalom i będzie ok

DZIĘKUJE BARDZO:
Dorocie i Marcie za odbiór z przystanka Łąck
Kasi za zawiezienie nas na stacje
Agnieszce która bardzo pomagała mi z moimi psami
Justynie Redkowej za użyczenie aparatu(zdjęcia będą za miesiąc jakoś jak otrzymam płytę)
i wielu innym za inne drobne rzeczy oraz wszystkim za dobrą zabawę.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękujemy za zawody.

Gratulujemy organizatorom ogarnięcia tej ilości zawodników na jednym ringu.
Mamy lekki niedosyt, że tylko dwa biegi dla zerówek, szczególnie biorąc pod uwagę odległość.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za super zabawę i wiele emocji ;)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam organizatorzy spisali się super przy tej ilości zawodników.Zawody przebiegły bardzo sprawnie ,wszyscy mam nadzieję świetnie się bawili.Bardzo dziękujemy za zawody chociaż też jako zerówkowicze czujemy niedosyt biegowy.

Link to comment
Share on other sites

Ja także dziękuję za udane zawody, za pomoc innych osób przy sekretariacie, szczególnie wczoraj wieczorem przy książeczkach, kiedy to już wszyscy niecierpliwie doczekać ich się nie mogli... w 5 osób poszło o wiele sprawniej :) dziękuje też za atmosferę i w ogóle za wszystko - zawody były super :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za świetne zawody i świetna organizację. Faktycznie przy tej ilości zawodników i jednym torze to naprawdę było wyzwanie. Przyznaję, że miałem wątpliwości czy to się uda przed " ciszą nocną". Jestem pełen podziwu dla wytrzymałości sędziów i organizatorów - zawody każdego dnia trwały coś ok 12-13 godzin. A dla organizatorów pewnie jeszcze parę godzin dłużej. Na szczęście Paolo tylko nieznacznie modyfikował tory openowe - co nie znaczy, że nie zmieniał ich trydności - i to był klucz do sukcesu.
Patrząc na te zawody jestem jednak zwolennikiem wprowadzania limitu zawodników. Moim zdaniem 140 zawodników i jeden tor w tym wypadku to było za dużo i kończyliśmy za późno. Zawodów, klubów i zawodników mamy w Polsce coraz więcej , chyba juz czas na określenie przy danych zawodach kategorii i klas dla których są dedykowane, zwłaszcza kiedy zawody mają służyc okreslonemu celowi. Nie obraźcie się ale bardziej podoba mi się podejście do zapisów zawodów w Czeladzi - najpierw openy, bo zawody to kwalifikacje do MŚ, zerówki jeśli będzie miejsce. I żeby była jasność my mamy jednego psa w openach a drugiego w zerówkach więc nie mam tu żadnego prywatnego interesu. Zerówki jak już przyjechały też pewnie chciałyby mieć co najmniej 3 biegi dziennie + ew. jakieś inne atrakcje, sędziowie byliby bardziej wypoczęci no i ludzie przyjeżdzajacy z bardzo nieraz odległych rejonów Polski mogliby wrócić o rozsądnej porze do domu.
Torki w/g mnie były super, wymagające jak na kwalifikacje do MŚ przystało, a zerówkowe czasami nawet zbyt trudne
Przy okazji zapytam, czy ktoś nie znalazł na hali czerwonego chwytaka na pasek z różową piłeczką tenisową. Będę wdzieczny za info na prv.

Link to comment
Share on other sites

Również i ja dziękuję, wyrazy szacunku za niezwykle sprawną organizację przy tej ilości ludzi.
Ja również jak poprzedniczki czuję ogromny niedosyt - zbyt daleka droga, zbyt dużo zawodników a co za tym idzie zbyt długie zawody w stosunku do ilości biegów - no ale wiedziałam, na co się pchałam. Nie ukrywam, że gdyby w okresie między Radzyminiem a Czeladzią były jakieś inne - a zwłaszcza niekwalifikacyjne - zawody, pewnie do Łącka byśmy nie dotarli.

Ale przynajmniej było na co popatrzeć, torki super, a niektóre przebiegi pozostawiały na ziemi opadniętą szczękę. Atmosfera też przesympatyczna, tak że - jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję :-))

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Zawody i po zawodach i tak do emerytury[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG].Mam nadzieję ,ze jeszcze długo będę się tak bawić.A dziś dziękuję za możliwość pobiegania w doborowym towarzystwie i mile spędzony czas.Poszło nam nie najgorzej choć do ideału jeszcze daleko. (3 miejsce W SOBOTĘ w klasyfikacji łącznej A+J w medium )
Dostałam nie swój puchar ([B]mam puchar z 3 lokatą large[/B]) -mogę go wymienić na zawodach w Czeladzi z właścicielem mojego mediumowego..
pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

A my ze "Sporty-Corso" również bardzo dziękujemy za fajne zawody (lekki niedosyt zerówkowy -więc czas chyba zmienić klasę :evil_lol:) i miłą atmosferę. Haiga prosi o pozdrowienie "ciotek" od zabaw piłeczkowych :loveu:
My z naszej lokaty bardzo się cieszymy bo przy takiej stawce i tak totalnym braku treningu od dłuuugiego czasu :angryy: to naprawdę super nam wyszły te zawody :multi: :bigcool:

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia w Bydzi :bye:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Witam.
Zawody i po zawodach i tak do emerytury[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG].Mam nadzieję ,ze jeszcze długo będę się tak bawić.A dziś dziękuję za możliwość pobiegania w doborowym towarzystwie i mile spędzony czas.Poszło nam nie najgorzej choć do ideału jeszcze daleko. (3 miejsce W SOBOTĘ w klasyfikacji łącznej A+J w medium )
Dostałam nie swój puchar ([B]mam puchar z 3 lokatą large[/B]) -mogę go wymienić na zawodach w Czeladzi z właścicielem mojego mediumowego..
pozdrawiam
Anka [/QUOTE]
Ja mam ten puchar ale . medium jest zamazane czarnym markerem albo pisakiem i napisane jest large ;) wiec mi obojetnie :)

Link to comment
Share on other sites

Mysmy wrocili z 1 brazowym medalikiem i po jednej odmowie w obu egzaminach, obylo sie bez DIS ("Doskonaly In Show") hehehe... Ogolnie fajne zawody i dobra lokalizacja ale co za duzo to niezdrowo, do domu trafilem o 4 am... Moze by tak obciac zerowki na kwalifikacjach do MS lub organizowac przebiegi na drugim torze z udzialem innego sedziego? I po detce wolalbym widziec jak najszybszy zjazd z toru a nie skaknie na sile i przedluzanie imprezy przez powtarzanie 100 x tego samego elementu na upartego nawet jak pies nie chce ;] Z uwag jeszcze -jakby sie wszyscy ruszyli do pomocy przy zwijaniu wykladziny zamiast siedziec/stac i sie patrzec z zalozonymi rekoma, to szybciej bysmy wyjechali do domow..

Dzieki organizatorom i gratsiki dla skoczkow (bylo na co popatrzec :) ).

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję za miłą atmosferę. Poznałam wielu świetnych ludzi :) fakt, że nie dałyśmy rady jeśli chodzi o moje starty z boo, ale bardzo chcę pogratulować Agnieszce, która na swoich pierwszych zawodach wywalczyła 1 miejsce w la0, gratki Aga :* oraz Marysi 3 miejsca w openach !!! oraz całej reszcie, która jest zadowolona ze swoich startów.
Chcę podziękować :
Dorocie i Marcie za odbiór ze ''stacji''
Kasi za zawiezienie nas na pociąg powrotny
Damianowi za zaangażowanie własne i Tomka w seminarium, które się odbędzie :)
Sonaji za wsparcie w trudnych chwilach ;pp
i wszystkim którzy zdecydowali się na tą podróż do łącka
i nie ma to jak opowieści o produkcji poznańskich cukierków :D

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję za zawody, moje pierwsze i pierwsze wygrane!(LA0) I podziękowania dla Palmy za treningi oraz za tą hardcorową podróż<lol2>. Myślę że Pluto znakomicie się spisał z zachowaniem, mimo tylu suk z cieczkami (normalnie ucieka z domu jak jakąś wyczuje:/ To czekamy na następne zawody, również frisbee!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...