Jump to content
Dogomania

Kwalifikacje do MŚA 2010 oraz MŚ Owczarków Belgijskich 2010


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Bzikowa']Widzę, że lista opłat już zaktualizowana, a ciągle jestem 'na cienko'. Płaciłam w sobotę i wysłałam od razu maila z potwierdzeniem przelewu... Nie doszedł?[/QUOTE]


Przykro mi ale nie doszedł list:(
Wyślij ponownie, proszę.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest sens, ponieważ ZWYKLE DOCHODZĄ!!!!!!
Natomiast nie ma sensu dyskutować o tym na dogo, gdzie każdy podpisuje sie nikiem i nie zawsze wiemy "kto jest kto".

Pozdrawiam
Dorota Znajkiewicz

I ponieważ listy listy przychodza ale nie podpisane ani imieniem i nazwiskiem ani też bez informacji o imieniu psa informuję, ze takie listy bedą wedrowały bez odpowiadania na nie - do kosza :)

Link to comment
Share on other sites

Bierze udział mój pies. :cool3: A jego przewodniczka była jedną z tych, których potwierdzenie jakoś długo i uparcie nie dochodziło. ;) Ale nie chodzi mi w tym momencie o mojego psa, tylko o brak logiki - skoro nie doszły potwierdzenia od kilkunastu osób, to znaczy, że ich albo Twój mail szwankuje, więc wymaganie od tych akurat osób, żeby porozumiewały się z Tobą mailowo, jest bez sensu, bo nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że te ich maile dojdą. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki !

O ile dojdą to są odnotowane na liście wiec sens jednak jest :) I chyba jest jednak logiczne :)

Czasami nadawcy mają zablokowane wysyłanie załączników i e-maile nie dojdą. Można dla pewności wysyłać wiadomość za potwierdzeniem odbioru.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Beata, trochę przesadzasz chyba ;) [/QUOTE]

Aniu, z czym przesadzam? :crazyeye: Jeśli mail jakiejś osoby do mnie nie doszedł, to nie mogę zakładać, że dojdzie następny. Nie mogę mieć więc pretensji, że dana osoba odzywa się do mnie na forum, żeby wyjaśnić sprawę, zamiast wysyłać kolejne maile na zasadzie, że może w końcu któryś dojdzie. :roll: O nic innego mi w tych postach nie chodzi. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Aniu, z czym przesadzam? :crazyeye: Jeśli mail jakiejś osoby do mnie nie doszedł, to nie mogę zakładać, że dojdzie następny. Nie mogę mieć więc pretensji, że dana osoba odzywa się do mnie na forum, żeby wyjaśnić sprawę, zamiast wysyłać kolejne maile na zasadzie, że może w końcu któryś dojdzie. :roll: O nic innego mi w tych postach nie chodzi. :evil_lol:[/QUOTE]

BeataG - nie ma najmniejszego sensu pytanie o to na forum bez podpisania się imieniem i nazwiskiem, dlatego proszę o zapytanie listowne z konkretnymi danymi, a nie np. podpisać nikiem podanym na forum nie mającym nic wspólnego z danymi osobowymi.
Plik aktualizuję w miarę możliwości czasowych zwykle wieczorem a w weekend nie miałam wcale tej możliwości. A ponieważ pracuję więc nie będzie natychmiastowej reakcji w tych informacjach :) Natomiast oczekuję od wszysstkich zawodników przesłania tego potwierdzenia nie później niż do 13 marca.

Pozdrawiam i życzę Wszystkim miłego dnia
Dorota

Link to comment
Share on other sites

nie ma zapisów na nocleg w hali, ale jak sobie pościelesz tak się wyspisz - szczegolnie w piątek, jak będziemy rozkładali wykładzine i odkurzali ją pół nocy - po północy...
Pod trybunkami znajdzie się napewno kawałek miejsca do spania.
Dziękuję Wam za wysyłanie potwierdzeń!
:)
Informuję, ze ta reklama na początku posta o wolf... cos tam nie ma nic wspólnego z naszymi nagrodami - zasponsorowanymi przez naszego ulubionego sponsora [URL="http://www.husse.pl"][COLOR=red][B]HUSSE[/B][/COLOR][/URL][COLOR=red][B]! Któremu bardzo dziękujemy :)![/B][/COLOR]
:)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...