Jump to content
Dogomania

Kwalifikacje do MŚA 2010 oraz MŚ Owczarków Belgijskich 2010


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']Chyba bedziemy sie "bic" o ta wykladzine :D[/QUOTE]

SaJo - bić się nie będziemy - najwyżej się ją zwinie i rozwinie kilka razy ;-) - jak to ma byc podstawowa jednostka noclegowo-salowo-płatnicza :diabloti::razz:
... Ja też się zastanawiam, ale na razie mnie zasypało... musze poczekać aż odtaje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']a czy są przewidziane jakieś dodatkowe przebiegi? np. drużynowy?[/QUOTE]

Dodatkowe przebiegi - myslę że nie, gdyż jak widać po frekwencji będą to dośc długie zawody, a psy i ludzie muszą odpocząć w sobotę.
W piątek rozwijamy wykładzinę dopiero wieczorem, jak zejdą z parkietu piłkarze. I bardzo mnie cieszy ilość pomocników :) Moze bedziemy żywi w sobotę :)
I pytanie dotyczące opłady i decyzji o uczestniczeniu w zawodach. Proszę miejcie na względzie to, że jeśli ktos zgłosi się do dnia 13 marca, to będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty bez względu na to, czy pojawi się na zawodach czy też nie.
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie dot. noclegów. Czy w okolicy jest jakiś hotel, czy coś na kształt tego, gdzie można z psem? Nie biorąc pod uwagę hali rzecz jasna.
Szukam i szukam i się doszukać więcej niż jednego nie mogę.

EDIT: O przepraszam, znalazłam jeden: [URL]http://www.rusalka.plock.com[/URL]
Ale tu w jednym miejscu jest że można psa a na stronie już nic nie jest wpomniane... Ktoś wie jak to tam jest, czy mamy dzwonić?

Link to comment
Share on other sites

My zarezerwowaliśmy nocleg właśnie w rusałce. Opłata za psa 50-150 uzależniona od wielkości psa (jakkolwiek to rozumieć). Udało mi się z panią utargować , że Amiga jest małym psem i płacimy 50. W sumie za dwa noclegi piątek/sobota, sobota/niedziela za pokój dwu osobowy 356 PLN.

Link to comment
Share on other sites

Zależy mi na informacji potwierdzonej przez organizatorów. W zeszłym roku była sytuacja, że w informacji o zawodach (nie pamiętam już których) były zaznaczone 2 biegi zerówkowe, a ostatecznie były 3 (tak jak na większości zawodów). Obstawiam, że stąd niższa cena dla zerówek, ale lepiej dopytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Zależy mi na informacji potwierdzonej przez organizatorów. W zeszłym roku była sytuacja, że w informacji o zawodach (nie pamiętam już których) były zaznaczone 2 biegi zerówkowe, a ostatecznie były 3 (tak jak na większości zawodów). Obstawiam, że stąd niższa cena dla zerówek, ale lepiej dopytać.[/QUOTE]


Zerówki będą miały po dwa biegi dziennie.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ mamy krótki termin składania wniosków o udział w MŚA Owczarków Belgijskich - do 18 marca, proszę zaopatrzyć się w odpowiednie zdjęcie z pieskiem na stronę organizatora i skompletować wszelkie potrzebne dane właściciela, przewodnika i psa, by wniosek wypisać sprawie i szybko go odesłać podkomisji. Czyli wszystko mieć w pogotowiu!
Druk wniosku - w drodze :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Czy jest jakiś limit co do ilości zgłoszeń?

I czy do 13 marca można się wycofać, bez ponoszenia kosztów?[/QUOTE]
na razie go nie ma

,,Proszę miejcie na względzie to, że jeśli ktos zgłosi się do dnia 13 marca, to będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty bez względu na to, czy pojawi się na zawodach czy też nie.''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...