Jump to content
Dogomania

Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE


_ogonek_

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ingrid, mnie zobaczyły pierwszy raz...
Z czego co tu wyczytałam sądziłam że się schowają i nie wyjdą...

Słuchajcie zauważyłam w sygnaturce zuziM że ma jeszcze 5 wolnych miejsc dla średnich psiaków.
Tylko trzeba by zebrać deklaracje dla dwóch...
I tu będzie stanąć na głowie jak już...

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Jak pisalam na PW do czerdy, mam wolna budke-blizniaka ocieplona i wygodna.
Stoi w zagrodce drewnianej, wiec psiaki maja naprawde duzo miejsca.
Mam zdjecie z lata ..... ta zagrodka jest teraz podzielona na dwie czesci i w jednej mieszka tez taka dzikuska Dagusia.
Ta w ktorej stoi podwojna budka ma 40 m 2.
Teraz oczywiscie jest tu snieg, ale jest zima zima przeciez ..... Latem wygladalo to naprawde ladnie i psiaki, ktore w niej mieszkaly mialy duzo swobody.
Tak wyglada mniej wiecej ( niestety zdjecie z lata i zagroda jeszcze nie przedzielona ... teraz jest o polowe mniejsza ).

Link to comment
Share on other sites

29 psiaki kończą kwarantannę, 30 stycznia byłyby zaszczepione Rabisinem i zaczipowane

ZuziaM jest dogomaniaczką z dłuższym stażem więc nie było by problemu żeby je tam dać
zorientuję się czy ktoś jeździ w te strony jeśli nie, razem z ogonkiem zbierałybyśmy na płatny transport

Link to comment
Share on other sites

Zagladam na watek, bo jestem ciekawa, co postanowicie.

I powiem tak ..... miejsce jest wolne dla tych psiakow. Chociazby z tego wzgledu, ze nie planuje juz umieszczac w tej zagrodce wiecej zadnego psiaka, bo ma ona zostac rozebrana. Budka-blizniak pojdzie wiec do jednego z nowych kojcow.
Oczywiscie nie teraz, ale na wiosne lub latem.
Jesli psiaki by przyjechaly i byly dluzszy czas, to nawet przez cale lato by mogly tam sobie byc, a jesienia by zostaly przeniesione do kojca razem z ta podwojna buda. Ale kojce tez nie sa male, bo maja 2 x 4 m i z tego 2 x 2 m sa na trawie, a reszta to drewniany podest.
Tak wiec nie musicie sie spieszyc, bo i tak innych psiakow do tej zagrody juz nie planuje i bedzie wolna.

Link to comment
Share on other sites

żyły na jedej posesji....wyglądają na spokrewnione
w schronisku mamy dwa bardzo zżyte psy ze sobą które muszą iść do adopcji razem, ale nasze staruszki chyba nie dorastają im do pięt....
uważam, ale nie jestem na 100% pewna, że jeśli trafią do osobnych domów nie będą tęsknić za sobą
gorzej jak jedno z nich będzie w schronisku a drugie pójdzie do domu....psy które do schroniska przyjeżdzają razem lepiej znoszą te warunki

Link to comment
Share on other sites

Podam swoj numer na wszelki wypadek, gdyby jakis termin byl juz ustalony 695 555 221.
I zawiadomcie mnie nieco wczesniej, zebym przygotowala zagrodke ( jest zima, wiec bede musiala odsniezyc.... teraz tego nie robie, bo jest pusta ). No i budke przygotuje wtedy .... kocyki , zaslonki na wejsciach itp....

Link to comment
Share on other sites

Taką prośbę wkleiłam do 2 POSTU żeby było to widoczne ;)


[LIST]
[*]Poszukiwany jest dla suniek[B][COLOR=Sienna] transport[/COLOR][/B] na trasie [COLOR=Olive][B]WROCŁAW - ZGORZELEC[/B][/COLOR]
[/LIST]
[B]Mają szansę jechać do hoteliku u zuziaM .[/B]


[LIST]
[*][COLOR=Red]Potrzebne deklaracje[/COLOR]. Trzeba uzbierać przynajmniej[U][B] 350 zł/m-c ( I TO ZA JEDNĄ!!!)[/B][/U]
[B]Liczymy na Wasze wsparcie.[/B]
[*][B][COLOR=Blue]Prosimy również o hopkanie wątku i rozsyłanie go znajomym .[/COLOR][/B]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...