Jump to content
Dogomania

Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE


_ogonek_

Recommended Posts

[quote name='rotek_']hotel/dt jak najbardziej.....oba hoteliki sa sprawdzone???? bo szczerze mówiąc nigdy nie miałam z nimi do czynienia

a tak jak pokazuje historia fundacji nasza szkapa, ktoś kto nazywa sie DT nie musi mieć warunków lepszych od schroniska

w chwili obecnej na DT mamy staruszka GRANDA u kasi_przystał
dziewczyna prowadzi domowy tymczas
taką osobę mogę polecać wszystkim i jeśli szila i druga babcia miałyby trafić w podobne warunki to ja jestem jak najbardziej za[/QUOTE]


W Wałbrzychu hotel znam bardzo dobrze. Świetne warunki. We Lwówku nie byłam .

To co kiedy psunie jada do Hoteliku?:) a moze do Zielonej Gory- tam jest 18zł za dobe warunki bardzo dobre:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szila podchodzi do nas...merda ogonem, ale boks mogę otworzyć na całą szerokość....ona kombinuje, chce wyjść ale cały czas boi się
druga...to chyba jej córka....ma kołtuny na brzuchu i ciężko jest podpatrzyć płeć...nie robi żadnych postępów....zauważyłam że bardziej zaczyna łapać kontakt z kierownikiem niż ze mną...może dlatego że mnie nie było parę dni i to on zajmował się psami

psiaki jeszcze do 29 nie mogą być wydane...więc mamy trochę czasu

Link to comment
Share on other sites

Kwarantanna obowiązuje tylko bezpańskie psy które kogoś ugryzły -jeśli jest tylko znaleziony a bezpański nie ma żadnej kwarantanny
jak pies ugryzł kogoś a jest czyjś wtedy kwarabtanna polega na przychodzeniu z psem co 5 dni do weta
nie ma innych przepisów o kwarantannie

Link to comment
Share on other sites

czerda, zadam konkretne pytanie:
JESTEŚ PRACOWNIKIEM/WOLONTARIUSZEM LUB TYM PODOBNYM W SCHRONISKU?

rotek_ "pracuje" w schronisku już prawie 3 lata.
Tak więc chyba się zna na zwierzakach, a po drugie to nie jej widzi mi się tylko kierownik rządzi schroniskiem.

Jeżeli widzisz w "naszej" kwarantannie jakiś problem to powiedz. Bo my żadnego.
W każdym schronisku psiak przechodzi 14 - dniową kwarantanne.
W Dzierżoniowie, w Warszawie itd.


Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wiem o tym , ale już -gdy nie chciano wydać psa do adopcjii -zajęłam sie sprawdzenoiem tego dokładnie i nie ma takich przepisów , a le faktycznie jest tak praktykowane
problemem jest to wtedy gdy pies przez to cierpi, a wyjściem-adopcja m lub przejęcie psa przez fundację -nie ma wtedy potrzeby owa obserwacja
ale jeśli psom jest tam dobrze , to może nie ma potrzeby wyciąganie ich , myślę że w tym schronisku ludzie kochają psy i wtedy one nie cierpią

Link to comment
Share on other sites

powiatowy jest uczulony na takie szczgóły...do 15 dni może się ujawnić wścieklizna a wtedy problem ma przede wszystkim schronisko
oczywiście to tylko w teorii a w praktyce przyjmujemy że do 15 dni psy mogą okazywać skutki nadchodzącej choroby

drugi psiak ma ewidentnie depresję, siedząc w boksie babcia szila podchodziła do mnie niesmiało a kremowy(trzeba będzie mu znaleźć jakieś imię) psiak zaczął nawet odwracać głowę w moim kierunku jedank do całkowitej poprawy jeszcze daleka droga

Link to comment
Share on other sites

Gosia sprzedałą mieszkanie żeby otworzyć hotelik dla takich , których nikt nie chce
trwa jeszcze remont
myślę że nigdzie zapomnianym psiakom nie będzie lepiej
dzisij znalazłam weta chętnego do współpracy -obok swojego gabinetu ma mały hotelik
w ciągu kilku dni jest w stanie zrobić dodatkowe miejsca
facet nie chce na tym zarobić -chce pomóc , sam organizuje pomoc i szuka adopcjii , ma kilka kotów i psów , kilka tymczasów u znajomych
chce niewiele -10-15 za dobę
opieka wet gratis
tylko za leki jakby była potrzeba
pojadę jutro do niego porozmawiac , mam teraz 4 psy , od razu niech powiększy hotelik
jak chcecie zamówię miejsce dla staruszków ,

Link to comment
Share on other sites

Byłam w Uciechowie w sobotę i powiem, że jeszcze takiej rozpaczy i przerażenia to ja nie widziałam :(
zresztą popatrzcie sami, co ja tutaj będę pisać:
[IMG]http://images43.fotosik.pl/252/17e034e1fc6811e9med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/252/728dcb5456c26cf6med.jpg[/IMG]
Z Babcią Szilą to jest jakby nieco lepiej, stała tak biedna i telepała się cała ze strachu, aż sie serce kraje...

Natomiast ta/ten druga/i to chciał zniknąć, tak jakby chciał się wcisnąć do kąta i zniknąć, TRAGEDIA:

[IMG]http://images45.fotosik.pl/252/3b71fc32e9c4bcecmed.jpg[/IMG]
on cały czas tak wygląda lub raczej nie wygląda tylko usiłuje zniknąć, na sekundę się obrócił i udało się złapać choc jego główkę:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/252/23ae49fb410d10f8med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jeśli znalazłby się hotelik musiałyby być deklaracje
w schronisku mamy większość pustych boksów...póki będzę mogła chcę je zatrzymać w osobnym kojcu i móc pracować z nimi
raczej na boksy ogólne nie pójdą szybko

kremowy psiak...często patrzy się na mnie jak wchodzę do boksu...niewielki postęp od całego tygodnia jak już tutaj jest:(

Szila merda ogonem..wszystko jest już dużo lepiej, ale nadal boi się wychodzić z boksu..przy wiwi otworzyłam bramkę na całą jej szerokość a szila stała w progu i cała trzęsła się ze strachu

w piątek udało mi się jej założyć pętelkę na szyję i prześliśmy się do boksu obok-powąchała miskę i leżący kocyk potem wyszła i zrobiła małą rundkę po kwarantannie, ale już nie chciała wyjść dalej na korzytarz
szybko wróciła do koleżanki z boksu

nie wiem czy nie przesadziłam z tym psem kanapowym...przy zakładaniu smyczy miałam wrażenie że szila boi się tego czegoś na sobie ale jakoś przeszła parę metrów
drugi psiak nawet nie wstaje;(

jeśli to byłby sprawdzony domek tymczasowy/hotelik myślę że nie było by problemów żeby tam pojechały
jednak deklaracje do podstawa....minimalny koszt obu psiaków to 600zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...