Jump to content
Dogomania

Odwołana -Szczecin - 8 maj 2010, kardiolog i okulista


agiza

Recommended Posts

hawanka wsiadasz w tramwaj 6 przed dworcem i jedziesz w kierunku gocławia (zapytasz to ci powiedza ludzie, zreszta na tabliczce z godz. tramwajow bedzie: [url]http://www.zditm.szczecin.pl/rozklady/[/url] ) . wsiadziesz i pojedziesz, 1,2,3,4 i na piatym przystanku "dubois" ja bede na was czekac;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdola']wiesz co....wyslij mi swoje dane i psa dokladne a ja w pon rano pojde i zaniose do lecznicy, albo wyslij meila tak jak ci ostatnio wyslalam...[/QUOTE]

Właśnie nie mam tego meila od ciebie :(...
Szkoda że te badanie serca takie drogie ale orientujesz sie co w tych 350 złotych sie mieści jakie badania ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']dowiem sie w pn....[/QUOTE]
Ok :)I czy możesz się dowiedzieć czy samo echo serca też można zrobić bo badanie to obsłuchiwanie to Fafik co 2 tyg ma zalezałby mi na echu i czy przy 2 psach jest jakaś ulga bo kurcze jak bym chciała z 2 to ponad 500 zł :(
Nie na mój Budżet niestety ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Oczywiście ,że tak. Dlatego są dwie ceny- za badanie z certyfikatem i bez certyfikatu. To właściciel psiuta określa czy chce czy nie chce.[/QUOTE]

A badanie serca z certyfikatem ile kosztuje tak jak oczu ???I czy samo echo serca dodatkowo można zrobić.Chodzi mi tu teraz też o starszego psa mu certyfikat nie jest potrzebny .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o echo serca tego nie wiem. Będę jutro w gabinecie to zapytam o ceny. W pierwszym poście jest podany telefon do gabinetu , można zadzwonić. Czy Twój piesek choruje? Mój grzywacz ma niedomykalność zastawki dwudzielnej, padanie zrobił dr.Piotr. Niestety nie pamiętam jak się nazywa sprzęt do tego badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Jak wystawowy to tylko z certifikatem. Jutro dowiem się i napiszę. A sezon wystawowy juz zaczęty?[/QUOTE]

Wiem że Pedrusiowi trzeba zrobić badania z certyfikatem napewno oczy w tym roku serce może za rok choć przyznam ze nie wiem co najpierw serce czy oczy Co ważniejsze ??? ...A staruszkowi to chciałbym tylko wiedzieć w jakiej kondycji jej serduszko ...
I dlatego ciekawi mnie cena bo budżet nie jest duży ;(:placz:

Ps [FONT=Franklin Gothic Medium]: [SIZE=1]Zaczynamy sie bawić w wystawy MAJ - CZERWIEC[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zrób najpierw oczy. Zapytam jutro ile kosztuje takie badanie jakie robiłam Kenzusiowi i napiszę. Myślę , że staruszkowi też możesz takie zrobić. A w przyszłym roku i tak musisz przygotować się finansowo na oba badania dla Pedra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Zrób najpierw oczy. Zapytam jutro ile kosztuje takie badanie jakie robiłam Kenzusiowi i napiszę. Myślę , że staruszkowi też możesz takie zrobić. A w przyszłym roku i tak musisz przygotować się finansowo na oba badania dla Pedra.[/QUOTE]
Ok to najpierw oczy :) wiem oczy sie co rok powtarza no i serce dojdzie;)A fafuś oczka ma zdrowe tylko te serduszko ;(
A wiesz gdzie można zbadać z certyfikatem rzepki i bioderka ???
ale o ceny spytaj sie o oczy i serce z certyfikatem i bez :)A ty badasz teraz serduszko swojej psince ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Hawanka, fonokardiograf-50zł , echo serca-50zł.[/QUOTE]
Super !!!!A co jest bardziej dokładniejsze fonokardiograf czy Echo ????
No to Pedro certyfikat oczy 150 zł plus badanie serca to jeszcze znak zapytanie które ???
A Fafik to chcem badanie serca ale te dokładniejsze ...:)

Link to comment
Share on other sites

Jak się nie mylę to echo będzie lepsze, jak nie pomyliłam po rozmowie z dr Agatką, przy chorobie fafika. Troszku choróbsko mnie zmogło... Jak będziesz na badaniu to możesz zapytać i zrobisz to lepsze , cena taka sama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Jak się nie mylę to echo będzie lepsze, jak nie pomyliłam po rozmowie z dr Agatką, przy chorobie fafika. Troszku choróbsko mnie zmogło... Jak będziesz na badaniu to możesz zapytać i zrobisz to lepsze , cena taka sama.[/QUOTE]
Ok a ja musze zadzwonić do Dr Agaty ??Do kiedy sa zgłoszenia ???
I czy te badania serca robi sie w głupim jasiu/narkozie...???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...