Jump to content
Dogomania

Mastery


ROOFI

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='ROOFI']Ponawiam pytanie,może ktoś jakieś doświadczenie z Mastery Sensitiv?[/QUOTE]
Nie stosuję sensitiv-a na razie naszczęście nie miałam takiej potrzeby, bo i cena jest dość spora, ale moje psy zjadają już drugi worek Mastery pro maintenance i muszę przyznać, że bardzo im odpowiada. Posiadam psa rasy olbrzymiej o budowie atletycznej, więc skłonność do skrętów żołądka jest duża, a dawkowanie jest dużo mniejsze niż w przypadku innych karm co nie rozpycha brzucha. Od razu zaznaczam, że granulat karmy jest bardzo drobny i nie każdemu psu musi odpowiadać, ale u mnie też nie stanowi to problemu, bo każdy krokiet jest otoczony solą morską i moja sunia nie pałaszuje karmy tak łakomie (wszystkie pozostałe znikały w ciągu 5 sekund w ogóle nie pogryzione). Dodam, że mam jeszcze psa rasy miniaturowej, który jest niebywale wybredny a tą karmę uwielbia RC się przy niej umywa, bo pies nie chce nawet na nią spojrzeć potrafi wtedy nie jeść nawet kilka dni ( duży pies zje wszystko co by nie dostał, ale RC mu nie służył: gazy, rzadkie kupy i drapanie). W sensitivie jest z mięsem kaczki, które występuje tylko w kilku firmach/rodzajach karm, co powinno dać zamierzony efekt antyalergiczny. Naprawdę polecam tę karmę jedyny minus to duże opakowania karmy (przynajmniej ja nie spotkałam się z mniejszymi workami niż 13,5 kg inne są po 20 kg) dla mnie przy dwóch psach jest to ekonomiczne, bo 20 kg mamy na miesiąc, ale dla właścicieli jednego małego pieska to zakup czyba na pół roku, a co jeśli karma psu nie spasuje? Z psem tak jak i z człowiekiem każdy ma inne ulubione smaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...