Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

Niestety dobrze kojarzysz .... Właściciele wg ogłoszenia za darmo ale ktoś dzwonił i okazało się "tylko za zwrot kosztów" .... A ja niestety
(obym się myliła) jeszcze podejrzewam kolejny chwyt reklamowy handlarzy .... ponieważ takich ogłoszeń typu "do oddania szczeniak" ostatnio było więcej w różnych pseudorasach ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Niestety dobrze kojarzysz .... Właściciele wg ogłoszenia za darmo ale ktoś dzwonił i okazało się "tylko za zwrot kosztów" .... A ja niestety
(obym się myliła) jeszcze podejrzewam kolejny chwyt reklamowy handlarzy .... ponieważ takich ogłoszeń typu "do oddania szczeniak" ostatnio było więcej w różnych pseudorasach ....[/QUOTE]

No jeśli to chwyt handlarzy to pies nie byłby zgrożony... ale obawiam się, że raczej wtedy nikt by go nie malował...

Link to comment
Share on other sites

Madziu tym razem się nie zgodę, jeżeli chcą kasę to są naciągacze.
A naprawdę spotkałam się ostatnio z takimi ogłoszeniami typu "przez litość" za kasę. I dotyczy to nie tego psa tylko różnych szczeniąt ...
OBawiam się że będzie to tylko promowanie jakiegoś pseudo ....
Wiesz że zrobić sobie e-mail i nowy profil na każdym portalu to 5 minut roboty ... i biznes idzie . wiesz ile sobie profili na ile szczeniaków można ustawić ....
Jak się okaże że psiak za darmo to ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Nie usuwaj Cheritko, psiak potrzebuje pomocy...nawet jesli ktoś chce kase.[/QUOTE]

ok to dajcie halo jeśli coś się zmieni.
Ja tu dziś szukam pieska dla znajomej i dlatego patrzę, bo w zeszłym tygodniu stracili pieska (mieli yorka dwuletniego) i teraz szukają jakiegoś już odchowanego, bo dzieci płaczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']


Koksik i Leon po wizycie w salonie piekności :) cudne :loveu:
[IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q80/s720x720/1483380_635916343136726_1925694823_n.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

Koksik nadal w schronisku, nikt sie nie zgłosił po niego :(

Link to comment
Share on other sites

Ciocie od pudelków ;),może coś wiecie czy w Warszawie komuś nie zgubiła się młoda sunia pudliszka około 1,5roku?
Do pewnej Pani się przybłąkała i ona odezwała się na mój stary plakat odnośnie Tinulka.Sunia ogólnie zadbana,z obróżką,brak czipa,mleko w cycuszkach :shake:,Pani szuka właścicieli,nie może jej zatrzymać.Gdyby coś się obiło Wam o uszy,to telefon do tej Pani mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Ciocie od pudelków ;),może coś wiecie czy w Warszawie komuś nie zgubiła się młoda sunia pudliszka około 1,5roku?
Do pewnej Pani się przybłąkała i ona odezwała się na mój stary plakat odnośnie Tinulka.Sunia ogólnie zadbana,z obróżką,brak czipa,mleko w cycuszkach :shake:,Pani szuka właścicieli,nie może jej zatrzymać.Gdyby coś się obiło Wam o uszy,to telefon do tej Pani mam.[/QUOTE]
Jam ma mleko to może z pseudo? Gdyby się okazało, że tak i że szczeniaki są na tyle duże, że przeżyją bez matki, to ja bym nie oddawała:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Ciocie od pudelków ;),może coś wiecie czy w Warszawie komuś nie zgubiła się młoda sunia pudliszka około 1,5roku?
Do pewnej Pani się przybłąkała i ona odezwała się na mój stary plakat odnośnie Tinulka.Sunia ogólnie zadbana,z obróżką,brak czipa,mleko w cycuszkach :shake:,Pani szuka właścicieli,nie może jej zatrzymać.Gdyby coś się obiło Wam o uszy,to telefon do tej Pani mam.[/QUOTE]
Ta Pani powinna suni zrobić ogłoszenia,plakaty,wtedy jest duża szansa odnalezienia opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Pompon, ale jak się okazało Filip :)

[IMG]http://images63.fotosik.pl/107/d99e2075363a8819med.jpg[/IMG]

Wrócił do swojego domu :) :) :) Po roku dzięki ogłoszeniu w gazecie :)
Cudowne zakończenie :loveu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246558-Pompon-okaza%C5%82-si%C4%99-by%C4%87-Filipkiem-Po-ROKU-wr%C3%B3ci%C5%82-do-swoich-w%C5%82a%C5%9Bcicieli%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246558-Pompon-okaza%C5%82-si%C4%99-by%C4%87-Filipkiem-Po-ROKU-wr%C3%B3ci%C5%82-do-swoich-w%C5%82a%C5%9Bcicieli%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka']Czyli zdarzają się cuda :)[/QUOTE]

Dokładnie. Widocznie tak miało być. Nie znalazł wcześniej domu, wrócił z DT po to właśnie żeby się znaleźć na zdjęciu do gazety i wrócić do swojego domu. Jak dostanę zdjęcie z domu to na pewno wstawię. Takie historię zdarzają się nieczęsto, ale dają nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Dokładnie. Widocznie tak miało być. Nie znalazł wcześniej domu, wrócił z DT po to właśnie żeby się znaleźć na zdjęciu do gazety i wrócić do swojego domu. Jak dostanę zdjęcie z domu to na pewno wstawię. Takie historię zdarzają się nieczęsto, ale dają nadzieję.[/QUOTE]

Macia :loveu: czekam z niecierpliwością na zdjęcia i informacje z domu :) i naprawdę bardzo, bardzo się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Podobny ... bardzo...kształt pyszczka, osadzenie uszu, zobaczymy...czekam niecierpliwie :)[/QUOTE]

w schronisku była podobno córka tej pani i to nie ich piesek. telefonu do siebie niestety nie podała mi - szkoda.

A czy Fuks jest nadal do adopcji, bo nie mogę go znaleźć na pierwszej stronie. Mam o niego już trzecie zapytanie. Mam nadzieję, że pod podanym nr telefonu ktoś informuje

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie przed chwilą kobieta w sprawie naszego Samiego. On już jest dawno w nowym domu. Kobieta szuka pudla do adopcji. Nie rozmawiałam z nią, bo tak szczerze nie miałam za bardzo możliwości. Nie wiem czy to dobry dom, ale kobieta się zgodziła żeby podać jej numer. Może warto się z nią skontaktować. Ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...