Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='Ania_i_Kropka']Numer 14 to pudel ze schroniska w Iławie a nie Maks. Baranek ma już dom. Numery które są podane to numer do dziewczyny z Iławy i mój.[/QUOTE]Nr 14 na pierwszej stronie to Baranek i o tego psa pytała wyżej Equus jak i o tego psa pytała dzwoniąc Pani z pudlowego forum. Nie wiem skąd Ci się wziął pies Maks :)

Link to comment
Share on other sites

To jak to, ten pies:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-K-TqfmdgL6A/UIq4LoPKYvI/AAAAAAAAF9o/NSZRmXGrZm4/s640/IMG_0150.JPG[/IMG]

to nie Baranek nr 14??? Bo takie info dostałam, że mam poprawić na pierwszej stronie zdjęcie...
Bardzo proszę o wyjaśnienie który to w takim razie pies... (jaki nr z pierwszej strony)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']To jak to, ten pies:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-K-TqfmdgL6A/UIq4LoPKYvI/AAAAAAAAF9o/NSZRmXGrZm4/s640/IMG_0150.JPG[/IMG]

to nie Baranek nr 14??? Bo takie info dostałam, że mam poprawić na pierwszej stronie zdjęcie...
Bardzo proszę o wyjaśnienie który to w takim razie pies... (jaki nr z pierwszej strony)[/QUOTE]

nie to nie Baranek. Maks jest ze Schroniska w Szczytnie. Nie ma go na pierwszej stronie. Wpis o nim jest w 6254 poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Czyli to ten z tego zdjęcia
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TRXG68YuMtU/UGADxdZ4OTI/AAAAAAAARJ8/4tc8LHExhWM/s500/DSC04596.JPG[/IMG]??
Czy cokolwiek o nim wiadomo?

A Baranek adoptowany? -można go usunąć?[/QUOTE]

Tak to ten psiak
Maks ma ok 3 lat. Jest typowo domowym psiakiem. Mieszkał z dziećmi. Jest bardzo łagodny i przyjazny. Maks to typowy, towarzyski, radosny, nastawiony na człowieka pudelek. Chłopak jest średniakiem.

Baranek adoptowany, można go usunąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DZIR']Ten pudel z palucha wygląda jak soft pszeniczny . Są ciut wyższe od pudli 48cm w kłębie. Po ogonie widać , że jest bardzo pewny siebie .Będę go ogłaszać jak tylko ustalę czy to na pewno pudel. No i jaki ma kolor?[/QUOTE]

kolor jak na zdjęciu - kremowy/morelowy

byłam wczoraj w schronie, juz nie biega po boksie, mimo, ze nie było tak zimno 10st. siedział w budzie i nie wychodził.

mój tel 600 420 440

Link to comment
Share on other sites

W sprawie pudelka z palucha . Sytuacja jest dramatyczna, Mupet zostałaś wprowadzona w błąd odnośnie tego psa. On strasznie boi się ludzi i innych psów. Bije go nawet ten jamnik na zdjęciu. On ma wolontariuszkę , ale nie można wyciągnąć go z budy, tak boi się ludzi. Ela z którą rozmawiałaś w schronisku próbowała go wyciągnąc z budy i zrobić zdjęcia na trawie . Rozbroiła całą budę i wyjęła go . To kłębek strachu. Jego opiekunka to potwierdza. Ja znam psy tej rasy, mam dwa w domu. One lgną do ludzi. Podejrzewam , że został wyrzucony z jakiejś pseudochodowli, gdzie był trzymany w strasznych warunkach. Zrobiłam mu ogłoszenia ale tylko wielbiciel rasy mógłby go adoptować . Gdybym nie oczekiwała na operacje stawu biodrowego wziełabym go na dt. Nie widzę innej możliwości resocjalizacji tego psa. [url]http://tablica.pl/oferta/terier-pszeniczny-irish-soft-coated-wheaten-terrier-czeka-na-dom-ID1Js1x.html[/url]. Jest mi wszysto jedno czy jest pudlem czy terierem , istotne jest aby znalazł dom.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B][U][COLOR=red]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/U][/B][/SIZE]


[LIST]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię:[/COLOR][/SIZE][/B] Sajgonek
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wiek: [/COLOR]8[/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Płeć: [/COLOR]samiec[/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] [/COLOR][SIZE=2]nie[/SIZE][/SIZE]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wielkość: [/COLOR]mi[SIZE=2]ędzy miniaturk[SIZE=2]ą[/SIZE] a średnim[/SIZE][/SIZE][/B], jest strasznie chudy
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] mail i lub telefon do osoby zajmującej się psem[/COLOR][/SIZE] 600 420 440
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Miejsce pobytu[/B] (miasto; dt/schronisko/inne) [/COLOR]schronisko[/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Zdjęcie[/B] (lub ew. opis umaszczenia, ew. znaki szczególne) [/COLOR]czarny, zdjęcie będzie[/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B][/COLOR][B]spokojny, do psów [SIZE=2]oboj[SIZE=2]ę[/SIZE]tny[/SIZE][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]osoba zgłaszająca psa na wątek: [/B][/COLOR][B]Mapet[/B][/SIZE]
[/LIST]

[U][COLOR=sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U]

[LIST]
[*][COLOR=sienna][B]Odrobaczenie:[/B] [/COLOR]tak
[*][COLOR=sienna][B]Szczepienia:[/B] [/COLOR]tak, wścieklizna, zakaźne
[*][COLOR=sienna][B]Problemy zdrowotne:[/B] [/COLOR]niewydolnośc serce, przymuje leki (diagnoza schroniska)
[*][COLOR=sienna][B]Inne problemy[/B] (np. behawioralne): [/COLOR]nie zauważono
[*][COLOR=sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: [/COLOR]z psami ok, z dziecmi ok, reszta nie sprawdzona
[*][B][COLOR=sienna]Link do wątku: [/COLOR]brak[/B]
[*][B][COLOR=sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=sienna]:[/COLOR][/B] filigranowa budowa ciała, delikatny
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapet'][SIZE=2][B][U][COLOR=red]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/U][/B][/SIZE]


[LIST]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Imię:[/COLOR][/SIZE][/B] Sajgonek
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wiek: [/COLOR]8[/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Płeć: [/COLOR]samiec[/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] [/COLOR][SIZE=2]nie[/SIZE][/SIZE]
[*][B][SIZE=2][COLOR=red]Wielkość: [/COLOR]mi[SIZE=2]ędzy miniaturk[SIZE=2]ą[/SIZE] a średnim[/SIZE][/SIZE][/B], jest strasznie chudy
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] mail i lub telefon do osoby zajmującej się psem[/COLOR][/SIZE] 600 420 440
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Miejsce pobytu[/B] (miasto; dt/schronisko/inne) [/COLOR]schronisko[/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Zdjęcie[/B] (lub ew. opis umaszczenia, ew. znaki szczególne) [/COLOR]czarny, zdjęcie będzie[/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B][/COLOR][B]spokojny, do psów [SIZE=2]oboj[SIZE=2]ę[/SIZE]tny[/SIZE][/B][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=red][B]osoba zgłaszająca psa na wątek: [/B][/COLOR][B]Mapet[/B][/SIZE]
[/LIST]

[U][COLOR=sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U]

[LIST]
[*][COLOR=sienna][B]Odrobaczenie:[/B] [/COLOR]tak
[*][COLOR=sienna][B]Szczepienia:[/B] [/COLOR]tak, wścieklizna, zakaźne
[*][COLOR=sienna][B]Problemy zdrowotne:[/B] [/COLOR]niewydolnośc serce, przymuje leki (diagnoza schroniska)
[*][COLOR=sienna][B]Inne problemy[/B] (np. behawioralne): [/COLOR]nie zauważono
[*][COLOR=sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: [/COLOR]z psami ok, z dziecmi ok, reszta nie sprawdzona
[*][B][COLOR=sienna]Link do wątku: [/COLOR]brak[/B]
[*][B][COLOR=sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=sienna]:[/COLOR][/B] filigranowa budowa ciała, delikatny
[/LIST]
[/QUOTE]

[IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/3091vsh.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2ytnw50.jpg[/IMG][/IMG]

straszna z niego bieda:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DZIR']W sprawie pudelka z palucha . Sytuacja jest dramatyczna, Mupet zostałaś wprowadzona w błąd odnośnie tego psa. On strasznie boi się ludzi i innych psów. Bije go nawet ten jamnik na zdjęciu. On ma wolontariuszkę , ale nie można wyciągnąć go z budy, tak boi się ludzi. Ela z którą rozmawiałaś w schronisku próbowała go wyciągnąc z budy i zrobić zdjęcia na trawie . Rozbroiła całą budę i wyjęła go . To kłębek strachu. Jego opiekunka to potwierdza. Ja znam psy tej rasy, mam dwa w domu. One lgną do ludzi. Podejrzewam , że został wyrzucony z jakiejś pseudochodowli, gdzie był trzymany w strasznych warunkach. Zrobiłam mu ogłoszenia ale tylko wielbiciel rasy mógłby go adoptować . Gdybym nie oczekiwała na operacje stawu biodrowego wziełabym go na dt. Nie widzę innej możliwości resocjalizacji tego psa. [URL]http://tablica.pl/oferta/terier-pszeniczny-irish-soft-coated-wheaten-terrier-czeka-na-dom-ID1Js1x.html[/URL]. Jest mi wszysto jedno czy jest pudlem czy terierem , istotne jest aby znalazł dom.[/QUOTE]

wieści z dzisiaj
Blondyn znowu na budzie i poszczekuje; nie jest pogryziony. Wszystko z nim OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapet']wieści z dzisiaj
Blondyn znowu na budzie i poszczekuje; nie jest pogryziony. Wszystko z nim OK.[/QUOTE]
Wielkie dzięki za wiadomość. Rozmawiałam z Elą . Obiecała mi ,że w sobotę weźmie go na spacer. Ulżyło mi . Są telefony w jego sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Pomocy w ogłoszeniach potrzebuje 14 letnia pudliczka Kora
"[INDENT]Kora to około 14-letnia pudliczka oddana do schroniska przez właścicieli. Zapchlona, zaniedbana, z wrośniętymi paznokciami została zostawiona w schroniskowym boksie mimo, że trzęsła się ze strachu i błagalnie patrzyła na "swoich państwa". Stara suczka, o którą nigdy nikt nie dbał zaczęła wpadać w depresję, nie jadła, załatwiała się pod siebie, zaczęła chorować. W ostatniej chwili została uratowana przez wolontariuszkę, która przeniosła ją do hotelu dla psów. Kora czeka na dobry dom, na miłość, jakiej nigdy nie zaznała. Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się Korą w jesieni jej życia, zrekompensować krzywdy, jakich zaznała od poprzednich właścicieli, proszę o kontakt: 504470635.Kora

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EdFwQCLPY_I/UJoYymy7KYI/AAAAAAAAFIs/3yx8DljAtYs/s640/DSC08926.JPG[/IMG]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...