Jump to content
Dogomania

MWPR Katowice 26-28.03.2010


Kisses

Recommended Posts

[quote name='KasiaZak96']MCDzik
Wszyscy , którzy dostają mojego psa zostają poinformowani przed ringiem albo bezpośrednio na nim , żeby jej nie dotykać . Więc jak ktoś nie słyszy lub nie chce tego usłyszeć to nie moja wina .
A co do figur to zawsze hendler idzie kawałeczek przed psem więc pies wie , że ma isć tam gdzie ten , który go prowadzi . No chyba że wasze psy są tak mało ineligentne i je trzeba ciągnąć żeby np. skręciły .
Jeśli dobrze kojarze to startowałas w Nowym Sączu i chwilę po tym jak się wymieniłyśmy psami mówiłam dość głośno żeby psa nie dotykać nawet sędzina to słyszała, która stała 1,5 m od nas , a nas dzieliła odległość ok 30 cm.
No ja w przeciwieństwie do innych wolę wystawiać swojego psa .
Właśnie szykuję sobie australijczyka na MP , ale jak was znam to znowu będziecie mięli jakieś wąty do mnie i do mojego psa .[/QUOTE]
To co to za pies na MP którego NIE WOLNO dotykać??
A jakby sędzia chciał dotknąć i np zobaczyć ząbki to co wtedy?:razz:
Na konkurencje MP sie bierze psy łagodne i nieklopotliwe...
sama użyczam swojego Lhasa Apso bo wiem że NIE GRYZIE i MOŻNA GO DOTKNĄĆ:evil_lol:
Ty wolisz wystawiać swojego psa bo tak jest wygodniej dla Ciebie,pomysl o innych:shake:
A może....:diabloti::diabloti::diabloti:
dam Ci na wymiane mojego pekińczyka który ugryzie Cie jak go dotkniesz?(przed MP poinformuje Cie o tym?:diabloti:)
bedziesz sie czuła bardzo komfortowo prawda?
Zastanów się co piszesz,nie jestes na MP SAMA:mad:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KasiaZak96']MCDzik

Jeśli dobrze kojarze to startowałas w Nowym Sączu i chwilę po tym jak się wymieniłyśmy psami mówiłam dość głośno żeby psa nie dotykać nawet sędzina to słyszała, która stała 1,5 m od nas , a nas dzieliła odległość ok 30 cm.
No ja w przeciwieństwie do innych wolę wystawiać swojego psa .
Właśnie szykuję sobie australijczyka na MP , ale jak was znam to znowu będziecie mięli jakieś wąty do mnie i do mojego psa .[/QUOTE]
Coś tam pisnełaś jak już było po akcji z zębami, ale teraz to już nie istotne co było pierwsze, kura czy jajko, tylko to, że taki problem jest, psuje atmosfere i trzeba go jakoś rozwiązać. Skoro szykujesz australijczyka to myślę, że jest to jakiś krok żeby problem rozwiązać i myślę, że czasem ciut trzeba się poświęcić dla dobra ogółu, więc raczej to zmiana na dobre.
Reszta już tu chyba została powiedziana.
EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Coś tam pisnełaś jak już było po akcji z zębami, ale teraz to już nie istotne co było pierwsze, kura czy jajko, tylko to, że taki problem jest, psuje atmosfere i trzeba go jakoś rozwiązać. Skoro szykujesz australijczyka to myślę, że jest to jakiś krok żeby problem rozwiązać i myślę, że czasem ciut trzeba się poświęcić dla dobra ogółu, więc raczej to zmiana na dobre.
Reszta już tu chyba została powiedziana.
EOT.[/QUOTE]

No nie wiem czy ty byś wżieła na MP psa , który może cie wygiągnąć swoją siła z ringu , bo innym będzie wygodniej i nie wiadomo czy wogóle bedzie lepiej bo to bardzo żywiołowa suka .
I nie piszćie to sobie od kogoś wypożyczaj , bo jak wcześniej pisałam będę chodzić ze swoimi psami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaZak96']No nie wiem czy ty byś wżieła na MP psa , który może cie wygiągnąć swoją siła z ringu , bo innym będzie wygodniej i nie wiadomo czy wogóle bedzie lepiej bo to bardzo żywiołowa suka .
I nie piszćie to sobie od kogoś wypożyczaj , bo jak wcześniej pisałam będę chodzić ze swoimi psami[/QUOTE]

a później sie dziwisz że ludzie Cie nie lubią i krzywo patrzą...ha
smiechu warte:):)
Pozdrawiam zabawna kolezanke;)

Link to comment
Share on other sites

Wystawiam leonbergery od 7 roku życia i to dopiero jest siła więc mi nie mów o australijczyku.. Ale co tam, ja nic nie umiem, Mateusz nic nie umie, ty jesteś super handler to sobie z tą australijką poradzisz mam nadzieje i ją wyszkolisz do wystaw :) Powodzenia i koniec już tego tematu bo takie wyliczanki nie mają sensu jesli dalej nic nie rozumiesz.

Link to comment
Share on other sites

wystawim psy od kilku lat i szczerze mówiąc szczęka mi opada jak czytam tłumaczenia Kasi... Jasne że nikt nie może Cię zmusić, żebyś wzięła innego psa, nieswojego, łagodnego itp. ale nie dziw się potem że ludzie mają do Ciebie pretensje, nie lubią Cię krzywo patrzą i podważają Twoje umiejętności. Nie podważam tego jakim handlerem jesteś ale pokazywanie wciąż tego samego psa jest mało rozwojowe. Polecam rozwój :) Chętnie pożyczę jedną z moich seterek jęśli będziesz potrzebowałą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Impresja']wystawim psy od kilku lat i szczerze mówiąc szczęka mi opada jak czytam tłumaczenia Kasi... Jasne że nikt nie może Cię zmusić, żebyś wzięła innego psa, nieswojego, łagodnego itp. ale nie dziw się potem że ludzie mają do Ciebie pretensje, nie lubią Cię krzywo patrzą i podważają Twoje umiejętności. Nie podważam tego jakim handlerem jesteś ale pokazywanie wciąż tego samego psa jest mało rozwojowe. Polecam rozwój :) Chętnie pożyczę jedną z moich seterek jęśli będziesz potrzebowałą.[/QUOTE]

Moje psy nie są agresywne , a poza tym nie chće pożyczać ( jak już to kilka razy wspomniałam ) psa od innych .
I widzę także że nie przeczytałaś dokładnie mojego komentarza , w którym pisałam że na MP szykuje sobie australijczyka to nie będę wciąz chodziła z tym samym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaZak96']Moje psy nie są agresywne , a poza tym nie chće pożyczać ( jak już to kilka razy wspomniałam ) psa od innych .
I widzę także że nie przeczytałaś dokładnie mojego komentarza , w którym pisałam że na MP szykuje sobie australijczyka to nie będę wciąz chodziła z tym samym[/QUOTE]

Może Ty sie zdecyduj?
Przepraszasz za agresje swojego psa a teraz temu przeczysz?
Twój pies ugryzł nie jedną osobę...
Dziewczyno Ty sie już gubisz w tym co piszesz.
Zdecyduj się...:diabloti:
Mam tylko nadzieje ze australijczyk nie bedzie taki jak shiba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam że pies jest agrasywny., chociaz osobiście widziała go parę razy nie tylko na MP ale też na normalnym ringu. Może to taka rasa, nieufna i niedotykalska ale widać do MP się nie nadaje. Doczytałam że będziesz chodziła z Australijczykiem i już marudzisz, że będzie Ci cieżko, że się poświęcasz... Łaskę robisz że zmeniasz psa. Nowy pies to wyzwanie, dużo pracy ale dla prawdziwego handlera to przyjemność i wyzwanie a nie męka i poświęcenie.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze zauważyć, że skoro pies nie lubi współpracy z obcymi, to po prostu jest to duży stres DLA PSA. Na pewno nie jest to pierwszy i nie ostatni pies, który ma taki problem, więc rozmowa z kimś, kto zajmuje się psychiką psów byłaby dobrym rozwiązaniem. Nie koniecznie trzeba od razu zmieniać psa, być może wystarczy tylko troszkę pracy i chęci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...