Jump to content
Dogomania

Roxie - Rubinowa Czerwień


kasia_1982

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety musisz popracować nad jakościom zdjęciófóf.A Roxie to z AFRYKI je czy z POLSKI?Bo taka ruda jakby AFRYKOŃSKA.Unikaj środkowego kadry i musisz ustawić jakieś tam ustawienia ,ale ty pewnie nie jesteś biedna i nie masz lustrzanki :( buu zazdroszcze

Link to comment
Share on other sites

nie mam lustrzanki - i miec nie bede. Prawde mowiac zastanawialam sie troche nad lustrzanka - ale biedna jestem to fakt -i wole kupic lepsze zarelko potworowi niz odkladac na kolejny aparat.
A ona ani Polska ani Afrykanska - to nowka sztuka niesmigana made in England ;)

Link to comment
Share on other sites

wiec moze zostańmy przy naszych biednych kompaktach? ;)
Też tak myślałam - ale zdjęć robić nie umię - a nie mam zapędów żeby się nauczyć. A robić zdjęcia psowi aparatem za kilkaset funciaków mi się nie uśmiecha. Gdyby fotografowanie było moją pasją - to co innego. Ale tak zmieniać na razie aparatu nie mam zamiaru.
Jesteście wszyscy (którzy tu jeszcze czasem zaglądają) skazani na moje beznadziejne zdjęcia z cyfrówki.
no chyba że dorobię się hodowli - no to wtedy kaska leci - nie żal kasy na lustrzanke. Pozatym zdjęcia hodowli już muszą mieć jakis poziom ;)

Link to comment
Share on other sites

no to duza dziewczynka :) ale jak się rozrośnie to będzie miodzio :) muszę moja zmierzyć bo w wieku 8 miesięcy zatrzymała mi się na 38-38,5 i tak do 10 miesiąca teraz bedzie kończyć 11 i nie wiem czy coś urosła czy nie .. ale tak jak dla Ciebie tak i dla mnie nie ma to znaczenia ;) .. w sumie chciałabym spróbować wystaw ale tu w IRL to nie możliwe, za daleko a ja nie mam środka transportu .. poza tym moja to taki brzydal :D

Link to comment
Share on other sites

heh, to spróbuj wystawiać Staffika w UK. I nie chodzi o odległości - tylko o ilość tych psów. Na każdej wystawie sa ich chyba setki. Konkurencja powalająca.
Ja się głęboko zastanawiam nad psem wystawowym z Polski. Za minimum 2 lata jak zniosa kwarantanne. I może wtedy pomyśle o dolewie świerzej polskiej krwi do tych angielskich staffików;)

Link to comment
Share on other sites

a wiesz, że ja też wolałabym kupić psa w PL ? :D nie oglądałam w sumie hodowli w UK ale pewnie znajdzie się kilka świetnych.. w końcu i polscy hodowcy dolewają angielskiej krwi do polskich psiaków .. ;)
mają znieść kwarantanne???

Link to comment
Share on other sites

BODY.wysiwyg { PADDING-BOTTOM: 2px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 2px; PADDING-RIGHT: 2px; PADDING-TOP: 2px } .wysiwyg HR.previewbreak { BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; BACKGROUND-COLOR: red; HEIGHT: 6px; COLOR: red; BORDER-TOP: medium none; BORDER-RIGHT: medium none } .wysiwyg { FONT: 13px Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif } .wysiwyg.content { FONT: 13px Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif } .wysiwyg.forum { FONT: 13px Verdana } .wysiwyg P { MARGIN: 0px } .wysiwyg .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } .wysiwyg IMG.previewthumb { MARGIN: 1px; WIDTH: auto !important; MAX-WIDTH: 150px; HEIGHT: auto !important; MAX-HEIGHT: 150px } .wysiwyg OL.decimal LI { LIST-STYLE-POSITION: outside; LIST-STYLE-TYPE: decimal } .wysiwyg OL.upper-roman LI { LIST-STYLE-POSITION: outside; LIST-STYLE-TYPE: upper-roman } .wysiwyg OL.lower-roman LI { LIST-STYLE-POSITION: outside; LIST-STYLE-TYPE: lower-roman } .wysiwyg OL.upper-alpha LI { LIST-STYLE-POSITION: outside; LIST-STYLE-TYPE: upper-alpha } .wysiwyg OL.lower-alpha LI { LIST-STYLE-POSITION: outside; LIST-STYLE-TYPE: lower-alpha } .wysiwyg IMG.previewthumbactive { BORDER-BOTTOM: red 1px solid; BORDER-LEFT: red 1px solid; MARGIN: 0px; BORDER-TOP: red 1px solid; BORDER-RIGHT: red 1px solid } .wysiwyg_block { MARGIN-BOTTOM: 10px } .wysiwyg_block .blockrow:first-child { BACKGROUND: url([url]http://www.dogomania.pl/images/gradients/gradient-greytowhite.png[/url]) repeat-x left top } .wysiwyg_block IFRAME.textbox { BORDER-BOTTOM: #6b91ab 1px solid; BORDER-LEFT: #6b91ab 1px solid; PADDING-BOTTOM: 0px; BACKGROUND: #f3f7f9; BORDER-TOP: #6b91ab 1px solid; BORDER-RIGHT: #6b91ab 1px solid } .wysiwyg_block .formcontrols .blockrow { BORDER-TOP-WIDTH: 0px } .wysiwyg { FONT: 13px Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif } Tak, czytalam na angielskiej stronie. Z tego co zrozumialam ustawa wchodzi w zycie 1 stycznia 2012. A mialo wejsc w zycie juz w czerwcu tego roku. [URL]http://www.europarl.europa.eu/news/expert/infopress_page/066-70126-067-03-11-911-20100308IPR70125-08-03-2010-2010-false/default_en.htm[/URL]
Anglicy maja najlepsze staffiki - ale one kosztuja krocie - nawet jak na tutejsze warunki. Taniej i bezpieczniej mi wyjdzie znalezienie szczeniaka w Polskiej hodowli i sprowadzenie 3-miesiecznego szczylka tutaj. A pozatym co Polski to Polski - lokalny patriotyzm ;)
a z roxie chyba jutro jade do weta, ma jakas paskudna kroste na klacie - wyglada jak kawalek kleszcza - zauwazylam 3 dni temu. Pewnie panikuje ale wole sprawdzic - za wizyte i tak nie place a czas pojechac do sklepu po kropelki na pchelki wiec 2 sprawy za jednym razem ;)

Link to comment
Share on other sites

kurde, co sie dzieje - jak wpisuje w pole tekst jest normalnie, po zatwierdzeniu wychodza takie glupoty.
no to pisze jeszcze raz -

Anglicy maja najlepsze staffiki - ale one kosztuja krocie - nawet jak na tutejsze warunki. Taniej i bezpieczniej mi wyjdzie znalezienie szczeniaka w Polskiej hodowli i sprowadzenie 3-miesiecznego szczylka tutaj. A pozatym co Polski to Polski - lokalny patriotyzm [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
a z roxie chyba jutro jade do weta, ma jakas paskudna kroste na klacie - wyglada jak kawalek kleszcza - zauwazylam 3 dni temu. Pewnie panikuje ale wole sprawdzic - za wizyte i tak nie place a czas pojechac do sklepu po kropelki na pchelki wiec 2 sprawy za jednym razem [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]


a co do kwarantanny - naja zniesc od stycznia 2012 - a mialo juz jej nie byc od czerwca tego roku. Mam nadzieje ze tym razem bedzie ok
[url]http://www.europarl.europa.eu/news/expert/infopress_page/066-70126-067-03-11-911-20100308IPR70125-08-03-2010-2010-false/default_en.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dziekuje Fioneczka.
To nasze pierwsze proby - skacze na haslo 'aport' i probuje sciagnac smycz z drzewa i przyniesc pod nogi ;)
dzisuaj Roxie jest caly wieczor z dwojka dzieci naszych znajomych (ok 5 i 6 lat). Jest z tego powodu w siodmym niebie - biega, skacze i caluje dzieci na zmiane - raz jedno raz drugie. I super aportuje wszystko za smaczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...