Jump to content
Dogomania

WKPZ Dogomania - nabór do sekcji szaleńców


Ula

Recommended Posts

Hmmm, no cóż odkąd zaczełam jeździć z April przy kierownicy, każdy mój wyjazd rowerowy jest czynem SZALONYM :silly:

Skasowałam 2 rowery, rozbiłam kolano i podarłam trochę ciuchów. Ale jazda jest łooooooo!

April też tak uważa bo chętniej ciągnie :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Wyjaśniam:

...

3. PaYooK - kandydatura odrzucona z przyczyn ideologicznych -

Uzasadnienie: poczytaj swoje posty o 2 psach w velo :)

Jacek jestem prezesem wiec nierozumiem :P to ma byc Klub nietylko zrzeszajcy Velowcow z dwoma psami ale tez innych posiadajacych psy bawiacy sie w ten sport

Link to comment
Share on other sites

To ja zapisuje Waldka ! :D On teraz średnio dwa-trzy razy w tygodniu uprawia szaleństwo z dwoma piesami... :)

Możesz to opisać?

Choćby skrótowo....

Pozdrawiam

Co Ty takie trudne pytania zadajesz ? Ostatnio wiem, co sie dzieje jedynie z opowieści... :roll:

Krótko ? Proszę: Dwa albo trzy razy w tygodniu Waldek trenuje (przy pomocy wózka) z dwoma psami. :D

Czyli warunek posiadania (i używania :wink: ) dwóch psów spełniony...

A jakieś znaczące (kwalifikujące) zdarzenia dwa razy na miesiąc będę meldować. 8)

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Poczytaj posty, od których wszystko się zaczęło (velo, skandynawka z dwoma psami; bo chyba nie czujesz 'szaleństwa')

Spoko, spoko - czytalem i "czuje" dosc ;)

Ale ideologia i zakaz krytyki "oblige" - jak juz taki konkretny regulamin piszesz, to i jakis stroj organizacyjny bylby jak znalazl 8)

Link to comment
Share on other sites

A sama to nie wsiąde na rowerek?
Przyznam się, że z dwoma psiakami jeszcze nie jechałam... :( Jest to niewątpliwie sprawa do nadrobienia... 8)
nartek też nie przypne?

Za żadne skarby !!! Na mnie już jazda na samych nartach robi wrażenie sportu ekstremalnego...! Chyba się w jakimś poprzednim życiu na nich zabiłam, że tak ich nie lubię... :-?

Możesz też zostać członkiem ( ) wspierającym - wystarczy jak będziesz wspierać Waldusia.

A możesz mi szerzej to wyjasnić...? :o Zdarza się, że GO wspieram, ale nie sądzę, by o to Ci chodziło, co mi...

Link to comment
Share on other sites

No to ja się też niedługo dopiszę. Narazie tylko Badi mnie ciągnie na rowerze ale niedługo zwerbuję do siebie też jego przyrodnią siostrę Kajlę, więc będą dwa. A jeżeli chodzi o jakieś samobujcze elementy to mam dwa, które mi się przytrafiły w tym tygodniu:

1. Czołowe zderzenie z pijakiem na rowerze - pędzimy z Badim po polnych drogach, a na przeciwko jedzie podchmielony facet prosto na nas. Zamiast skrecić na ścieżkę obok jedzie na mnie. I skończyło się na tym, że ja przejechałam z jego jednej strony a Badi przebiegł z drugiej. Facet przeleciał przez kierownicę. Ale luzik żyje!

2. W czasie najszybszego odpadły mi pedały w rowerze. Parę krwiaków i sińców na nogach, ale też jakoś żyję!

To co kwalifikuję się? :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że również się kwalifikuję.

O velo z dwójką psów nie będę wspominał, bo cały czas tak jeżdżę (nie codziennie jak Mike, ale ze 3 razy w tygodniu), z ekstremów dodam do tego slikowate opony (muszę je zmienić) i błoto teraz w lesie. :wink:

Nart biegowych z dwójką też raz spróbowałem, ale nie za dobrze to wspominam. :D

Link to comment
Share on other sites

moj jak dotychczas najwiekszy czyn szalony bylo podpiecie Aquy ze mna do rolek... bosz !! pameitam jak metro zaklinala nas, zeby nie z rolkami, teraz wiem co miala na mysli ;) jechalam z predkoscia 30km na godzine przez cala wies wrzeszczac "stoooojjj" ;) nie moglam zachamowac, Aqua coraz bardziej sie rozpedzala a ja mialam strach w oczach.. nigdy wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...