Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm czy nie wiecie czy beda wczesniej rozpiski godzinowe, ringi, a przynajmniej plan sedziowania?? Bo ja mam do wystawienia beagla, terierkę, i jesli czas pozwoli- doga niemieckiego. No i własnie pytanie- czy czas pozwoli. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Vio, tego chyba nie wie nikt :lol: Czy była w tamtym roku może doszukasz się w temacie o Grudziądzu 2005. Ale wątpie, zeby na krajówce była rozpiska "godzinowa". Zastanawiam się, czy chociaż katalog przedwystawowy podadzą...[/quote]

Własnie znalazłem specjalnie utworzoną stronę do tej wystawy, gdzie będą podane wszystkie szczegóły, dopiero po 10 kwietnia:

[URL="http://www.wystawa.grudziadz.zkwp.pl/grudziadz/"]http://www.wystawa.grudziadz.zkwp.pl/grudziadz/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aaa :cool3: Co prawda dalej z gipsem, ale ćwiczymy z Dockiem stanie :cool3: Najładniej na wychodzi...na drewniany kołek :evil_lol: Zobaczymy, jeśli na dworzu będzie tak samo ślicznie skupiony to tym razem w ręku będę kołek trzymać a nie nagródki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Atos figuruje na tej liście :crazyeye: Zajrzałam z czystej ciekawości jakie Cavaliery są zgłoszone i widzę,że jest i Atos,a ani ja ani nikt z rodziny czy znajomych nie zgłaszał Atoska :-o Wysyłałam tylko faxem zgłoszenie na MP i kserokopie rodowodu,bo jeśli pies nie jest zdgłoszony na wystawę to trzeba im dodatkowo tą kserokopie przesłać,może pomyśleli,że to zwykłe zgłoszenie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...