Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

Zakładam ten temat, bo nie widzę żeby istniał.Awięc wystawa odbywa się 22 kwietnia 2006r. na terenie STADIONU SPORTOWEGO "OLIMPIA" przy ul.Piłsudskiego 14 w Grudziądzu.Dla ras ozdobnych przewidziana jest ocena w hali.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:[B][url]www.wystawa.grudziadz.zkwp.pl[/url][/B]
Strona oddziału w Grudziądzu to:[B][url]http://www.zkwp.grudziadz.prv.pl/[/url][/B]

Ja będę na tej wystawie na 100%.Oczywiście chętnie pomogę przy wystawianiu ;) .Kto jeszcze się wybiera?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='warg2003warg']:bluepaw: Czy ktoś jedzie ze Śląska i miałby wolne miejsce w samochodzie? Choćby w jedną stronę.Oczywiście dokładam się do kosztów.[/quote]

Ja też szukam transportu dla jednej osoby i dwóch małych jamników... Mieszkam w Bielsku-Białej i najlepiej gdyby jechał ktoś z Katowic, Gliwic, Opola itp. Oczywiście również dokładam się do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie dowiedziałam się, że w Grudziądzu będę jeszcze wystawiać goldenkę - w szczeniakach, albo młodzieży - nie wiem dokładnie w jakim wieku! Ale strasznie się ciesze :lol: :multi:
Tylko mały problem - bo psina z Gdańska, a ja z M-ka i kłopot będzie z ćwiczeniem, a jak ja poznałam na kuligu to na smyczy ciągneła i przy nodze iść nie chciała... Ale co tam - jakoś się uda :lol:
Pogadam z właścicielką i dowiem się dokłądnie w jakim wieku i jak się nazywa, to napisze :lol:

I jedna prośba - jeśli nie miałabym możliwości spotkać się z wlaścicielami przed wystawą w celu ćwiczenia, to czy któraś z Was dziewczyny, była chętna do jej wystawienia? Bo wole w razie czego kogoś mieć, gdybym ja nie miała dojazdu :-(

Głównie kieruje propozycje do Fidekalgeli, Cavalierki, czy Vio, bo wiem, że wystawiacie i jesteście z G-ska. Ale mówie - to tylko jak ja nie będę mogła - a bardzo chciałabym spróbować :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Właśnie dowiedziałam się, że w Grudziądzu będę jeszcze wystawiać goldenkę - w szczeniakach, albo młodzieży - nie wiem dokładnie w jakim wieku! Ale strasznie się ciesze :lol: :multi:
Tylko mały problem - bo psina z Gdańska, a ja z M-ka i kłopot będzie z ćwiczeniem, a jak ja poznałam na kuligu to na smyczy ciągneła i przy nodze iść nie chciała... Ale co tam - jakoś się uda :lol:
Pogadam z właścicielką i dowiem się dokłądnie w jakim wieku i jak się nazywa, to napisze :lol:

I jedna prośba - jeśli nie miałabym możliwości spotkać się z wlaścicielami przed wystawą w celu ćwiczenia, to czy któraś z Was dziewczyny, była chętna do jej wystawienia? Bo wole w razie czego kogoś mieć, gdybym ja nie miała dojazdu :-(

Głównie kieruje propozycje do Fidekalgeli, Cavalierki, czy Vio, bo wiem, że wystawiacie i jesteście z G-ska. Ale mówie - to tylko jak ja nie będę mogła - a bardzo chciałabym spróbować :lol:[/quote]

Ja z chęcią mogłabym ja wystawić w razie czego ;) Tak więc jestem chętna :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, więc licze na pomoc jak coś :lol:
Najwyżej umówie się z Panią, pojadę tam raz i zobacze czy mi się uda z nią na wystawie, czy jednak będzie potrzebowała, żeby dużo z nia ćwiczyć - a ja nie będę mogła tak często do trójmiasta przyjeżdżać... Ale licze, że mi się uda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...