Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FILOFANY']ma ktos moze fotki z wyborow BOG grupy pierwszej?:)
Nasze wyniki
Corcia CWC BOB, Gizmo CWC BOB, Bombi zw ml, Naj Junior, Rumik CWC BOB BOG2:)
Ponadto wystawiana przeze mnie Borderka CWC:)[/quote]

Woow, piękne wyniki? A Corcia, Gizmo, BOmbi i Rumik jaka rasa? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić się sukcesem siostry naszej czarnej!! ;)
W Grudziądzu Zwycięstwo Młodzieży :multi: ..a dzień później w Inowrocławiu również Zwycięstwo Młodzieży :crazyeye:
Będzie to chyba expresowo wręcz zrobiony młodzieżowy championat!! :cool1:

My niestety w Lublinie totalna klapa!! :shake: :-( ...Laury za to zebrała tam nasza hodowczyni ze swoja seterką czerwono-białą.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Nora, a jak w Lulinie poszło?

A do do Mł.Ch, to u Was w rasie, jeżeli psiesek ma dosk, to już z górki :lol: Jak jest jeden piesek w klasie, ba, w rasie, dużo łatwiej i mł.ch. i ch.pl :lol:[/quote]

poniekąd masz racje :roll: ..ale tez nie zawsze tak jest.
Blue jakby była jedna to też podejrzewam było by to samo :roll: . W Lublinie mieliśmy konkurentke, czeską sunię, która wyglądała jakby była o rok starsza a była..4 miesiące młodsza :-o .
Ja jak tylko weszłam na ring to usłyszałam czy to jest na pewno młodzież a nie szczeniaczek :roll: . I w zasadzie nie było co oceniać w tej klasie jeśli chodzi o nią :-( :-( . Niby mamy dać jej pół roku..ale jakoś nie wierze, żeby miało to coś zmienić (może tylko włosa nabierze..)..
Za to zrobiła szał wśród zwiedzających.. dzieci głaskały, zdjęcia sobie z nią robili i mówili, że jest najładniejsza....no bo przecież taki ..."szczeniaczek" :-( (13 miesięczna, 27kg suka :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']poniekąd masz racje :roll: ..ale tez nie zawsze tak jest.
Blue jakby była jedna to też podejrzewam było by to samo :roll: . W Lublinie mieliśmy konkurentke, czeską sunię, która wyglądała jakby była o rok starsza a była..4 miesiące młodsza :-o .
Ja jak tylko weszłam na ring to usłyszałam czy to jest na pewno młodzież a nie szczeniaczek :roll: . I w zasadzie nie było co oceniać w tej klasie jeśli chodzi o nią :-( :-( . Niby mamy dać jej pół roku..ale jakoś nie wierze, żeby miało to coś zmienić (może tylko włosa nabierze..)..
Za to zrobiła szał wśród zwiedzających.. dzieci głaskały, zdjęcia sobie z nią robili i mówili, że jest najładniejsza....no bo przecież taki ..."szczeniaczek" :-( (13 miesięczna, 27kg suka :roll: )[/quote]

A z jakiej hodowli jet Wasza Blue? :lol: I napewno będzie dobrze na wystawach :lol: Chociaż, w seterach irl, to już troche więcej psiaków w stawce, a gordon w Grudziądzu był jednen... Czyli od razu zw.mł i BOB :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']A z jakiej hodowli jet Wasza Blue? :lol: I napewno będzie dobrze na wystawach :lol: Chociaż, w seterach irl, to już troche więcej psiaków w stawce, a gordon w Grudziądzu był jednen... Czyli od razu zw.mł i BOB :lol:[/quote]


hodowla Shadow Dog. Blue dała "plamę" na oczach hodowczyni :eviltong: ..Tyle, że się nie stresuje..podróżami, jakimś dyskomfortem..dużą ilością ludzi (debiutowała w szczeniętach w hali), bo gdyby tak było odpuściłabym już wystawy..a tak to jeszcze może zobaczymy :roll:. Za 2 lata wejdzie nam do otwartej kosmicznie silna konkurencja :p

Link to comment
Share on other sites

Musiałek, czemu wprowadzasz ludziom zamet w glowach! ;-) Przeciez sama mi podalas, ze rase wziela tam Vifka!
Wiec i na grupie musiala stanac na pudle ona :-) (ufff....) a Vifka to bardzo ladna suczka: [URL="http://strony.psy.pl/aussie/baza_vive.htm"]http://strony.psy.pl/aussie/baza_vive.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Musiałek, czemu wprowadzasz ludziom zamet w glowach! ;-) Przeciez sama mi podalas, ze rase wziela tam Vifka!
Wiec i na grupie musiala stanac na pudle ona :-) (ufff....) a Vifka to bardzo ladna suczka: [URL="http://strony.psy.pl/aussie/baza_vive.htm"]http://strony.psy.pl/aussie/baza_vive.htm[/URL][/quote]

Bożiu za wszystko przepraszam pomieszłao mi się :))))

Link to comment
Share on other sites

W Grudządzu sędziowało dwóch sędziów z Łodzi. Niestety nie pierwszy raz obserwuje ich na ringach i tu , niestety znowu wyrażni popierali hodowców ze swego oddziału. Tym razem baczniej obserwawałem ring p. Szemraja, który bardzo wyrażnie preferował hodowczynię z Łodzi w owczarkach szetlandzkich. Tę hodowczynię spotykam juz nie pierwszy raz na wystawach, gdzie sędziuje p. Szemraj i p. Niciewicz i obojętne co wystawia zawsze wypada u nich doskonale i wygrywa. Czy jest sens pokazywania u nich psów gdy ta zaprzyjaznina hodowczyni jest zawsze na wystawach gdzie oni sedziują ? W Grudziądzu nawet zamieniła się psami w trakcie oceny, oczywiscie wygrał ten , którego trzymała w ręku mimo,że to wcale nie najładniejszy pies.Na szczęscie nie hoduje tej rasy ale wystawiam też często na tym samym ringu i u mnie też zdarzała sie podobna sytuacja tylko z innym hodowcą, oczywiście tez z Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Tak się o hodowlę pytałam, bo znajoma ma suczkę SMOTH SAILING z Arislandu :lol: [/quote]

to po pieknej belgijskiej matce ma psiaka :cool1:
Shadow Dog ma (oprócz gordonki) 2 setery irlandzkie ale czerwono-białe rzadkie ciągle u nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś'][B]CEZAR z Wymosłowskiego Jaru[/B], czerwień jelenia, 21-06-2005, PKR w przygotowaniu, 5083/XXV/05, tat. 347B, (FLOX Zvernica - GEMA z Damasławka), hod. Roman Świderski, wł. Konrad Paliwoda, Polska[/quote]

Bardzo Dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

wiec tak...
dostalysmy v1 (1/3) cwc nswr..i jestem zadowolona..
teraz troche zasmiece i jeszcze raz przytpcze holenderskie wystawy...
od 2006 jest "nederlands jeugd kampioen" i "nederlands weteranen kampioen" czyli holenderski champion mlodzierzowy i holenderski champion weteranow... ktore polegaja na 3 cac w klasnie mlodzierzy badz weteranow...
poza tym mlodzierz wchodzi o cac i res cac...(czyli klasa mlodzierzy, ewentulanie posrednia bo niezawsze jest,otwarta i CH) potem mlodzierz schodzi i jest [porownanie o caciba... nie wiem skad sie wam wzielo ze je tez mlodzierzy przyznaja...:p ewentualne pytania chcetnie wytlumacze ale w odpowiednim temacie badz na priv...

Gratuluje wszystkim !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...