Jump to content
Dogomania

22.04.2006 Grudziądz krajowa


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikit1']Gazuś,
Zdaj relację jak reszta.
Jak pozostałe klasy? Kto wziął BOB-a?[/quote]

Dziekujemy za gratulacje :lol: Kto wziął BOBa niestety nie wiem, bo pojechaliśmy już jak były sędziowane suki w otwartej. Niestety siła wyższa, musieliśmy jechać szybko, bo jeden psiak chory w domku czekał.
W otwartej psach wygrał HAZARD Goldki, II lokata Sasquehanna NEKTAR III MAD MAX Pasada.
W sukach, młodzieży wygrała AMIRA Aumenus :lol:
Tyle wiem, bo tyle siedziałam na goldenach. Tak to biegałam między innymi ringami albo paplałam ze znajomimi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Seter Irlandzki:

PSY
klasa użykowa: Gatsby Great Visus Irlandy z Bajkowego
klasa championów: Zacharias

SUKI
klasa szczeniąt: Ykeline z Saturii
klasa otwarta: Georgia Glossy Irlandy z Bajkowego
Sevilla Avantgarde
Smooth Sailing z Arislandu
klasa uyżytkowa: Gina Girl Abra Irlandy z Bajkowego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Jo-jo napisała, że nie mógł zostać NPwR a nie BOB. NPwR nie mógł zostać.[/quote]

Oczywiście,że VioaoiV ma rację.
Do porównania o tytuły wchodzą psy z młodzieży,pośredniej,otwartej i championów(jeśli rasa tzw.pracująca to dochodzi jeszcze klasa użytkowa).Tak samo wygląda to w sukach i może się zdażyć,że do porównania o Zwycięstwo Rasy staną pies i suka z młodzieży.

Bo r_2005 BOB to po polsku Zwycięzca Rasy czyli porównuje się najlepszego psa z najlepszą suką w danej rasie.
NPwR to inaczej Najlepszy Pies w Rasie,a dla suki NSwR czyli Najlepsza Suka w Rasie.Jeśli pies/suka nie dostanie tytułu najlepszy w płci to nie idzie do porównania o BOB.

Ale ja z innej beczki BIS wygrał wilczarz,drugi był malamut a trzeci foksterier szorstkowłosy.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dianthus']Oczywiście,że VioaoiV ma rację.[/quote] Nie ma.
[quote]Do porównania o tytuły wchodzą psy z młodzieży,pośredniej,otwartej i championów.[/quote] Nie ma czegoś takiego jak "porównanie o tytuły".
[quote]Bo r_2005 BOB to po polsku Zwycięzca Rasy czyli porównuje się najlepszego psa z najlepszą suką w danej rasie.[/quote] Wiem co to jest BOB.
[quote]NPwR to inaczej Najlepszy Pies w Rasie,a dla suki NSwR czyli Najlepsza Suka w Rasie.Jeśli pies/suka nie dostanie tytułu najlepszy w płci to nie idzie do porównania o BOB.[/quote] Te skróty również znam, nie musisz tłumaczyć. Natomiast poczytaj sobie trochę regulamin wystaw...
przyda się...

[COLOR=#005633]Tytuł „Najlepszy Pies/Suka w Rasie”. O tytuł ten mogą ubiegać się psy (suki) w każdej rasie z ocenami doskonałymi i I lokatą z klasy [B]pośredniej, otwartej, użytkowej i championów[/B], konkurując ze sobą w tzw. „porównaniu”.[/COLOR]
[COLOR=#005633][/COLOR]
[COLOR=#005633]I wszystko jasne... Zwycięzca Młodzieży nie mógł zostać NPwR.[/COLOR]
[COLOR=#005633][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O NPwR nie może walczyć pies wystawiany w klasie młodzieży

[quote name='Związek Główny'][COLOR=#005633]Tytuł „Najlepszy Pies/Suka w Rasie”. O tytuł ten mogą ubiegać się psy (suki) w każdej rasie z ocenami doskonałymi i I lokatą z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, konkurując ze sobą w tzw. „porównaniu”.[/quote][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Seter Irlandzki:

PSY
klasa użykowa: Gatsby Great Visus Irlandy z Bajkowego
klasa championów: Zacharias

SUKI
klasa szczeniąt: Ykeline z Saturii
klasa otwarta: Georgia Glossy Irlandy z Bajkowego
Sevilla Avantgarde
Smooth Sailing z Arislandu
klasa uyżytkowa: Gina Girl Abra Irlandy z Bajkowego[/quote]

Super! Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...