Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Czy faktura za sterylkę została opłacona?[/QUOTE]
Witaj kochana Cioteczko. Ja juz nie mam siły. Taka prosta sprawa, a do dzisiaj nie mogę się doprosić tej faktury. Nie wiem w czym rzecz, bo jak rozmawiam o tym z Aliną, to mówi za każdym razem, że załatwi tą fakturę, ale do dzisiaj jej nie mam :shake: Nadal czekamy, bo sama wiesz, że 150 zł to duża kwota i na dogo nie łatwo ją uzbierać.
Zupełnie tego nie rozumiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Witaj kochana Cioteczko. Ja juz nie mam siły. Taka prosta sprawa, a do dzisiaj nie mogę się doprosić tej faktury. Nie wiem w czym rzecz, bo jak rozmawiam o tym z Aliną, to mówi za każdym razem, że załatwi tą fakturę, ale do dzisiaj jej nie mam :shake: Nadal czekamy, bo sama wiesz, że 150 zł to duża kwota i na dogo nie łatwo ją uzbierać.
Zupełnie tego nie rozumiem :roll:[/QUOTE]
Ja tym bardziej nie rozumiem.... pieniądze w śwince są. Szkoda by było, żebyś zakładała pieniądze. To AlinaS nie wysyłała jej w ogóle?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Moze nie do końca wiem w czym rzecz...ale bylam u AlinyS w ostatnia sobotę...Dojazd jest trudny śnieg,koleiny i te sprawy..
Może,zaczekajmy trochę...Myslę ,że warto...[/QUOTE]
Evelin to już miesiąc.. a pieniądze są zablokowane. AlinaS jest na dogo, więc proszę o odpowiedź czy faktura będzie?
soema
(nie mogę wejść na swoje konto)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Alinko bardzo proszę, daj ostateczną odpowiedź, jak przedstawia się sprawa rachunku, czy dostaniemy go, czy nie. [/SIZE]
[SIZE=3]Tak długie oczekiwanie jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że prosiłam Cię o rachunek jeszcze przed wykonaniem sterylizacji i mówiam, że ma to być rachunek z numerem konta. To taka prosta sprawa, nie wiem czemu tak długo trwa jej załatwianie. W czym jest problem, czemu musimy prosić o coś, do czego mamy prawo, co nam się należy ? [/SIZE]
[SIZE=3]Niestety my nie mamy mozliwości tego załatwić. Dzwoniłam, ale pani doktor powiedziała, że załatwi to tylko z Tobą. [/SIZE]
[SIZE=3]Alino przecież nie proszę o gwiazdkę z nieba, tylko o rachunek za wykonaną usługę. [/SIZE]
[SIZE=3][B]Alino odpowiedz co z rachunkiem.[/B][/SIZE]
[SIZE=3]Mam nadzieję, że nie stracimy przez Ciebie 150 zł, które tak trudno jest uzbierać, a które mogłybyśmy przeznaczyc na innego potrzebującego psiaka.[/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Soema, przepraszam za zwłokę i bardzo Ci dziękuję, że trzymasz dla nas kasę. W tym tygodniu sprawa musi się wyjaśnić.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Krzychl Jaki piękny podarunek :lol:
Jak Ci się to udało ? Miałeś brać u mnie lekcje wstawiania zdjęć na wąteki, a tym czasem, to ja mogłabym pobierać lekcje u Ciebie.
[SIZE=3]Alino, no właśnie co z książeczką zdrowia Foksi ?[/SIZE]
[SIZE=2]Jeśli chodzi o sterylizację, to tak jak mówiłam, to sprawa między nami Cioteczkami, a Aliną.[/SIZE]
[SIZE=2]Prosimy natomiast więcej zdjęć Foksiuni, kochanej suni i choć kilklka zdań o jej poczynaniach :loveu:[/SIZE]
[SIZE=2]Masz piękny awatarek.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Witaj Krzychl Jaki piękny podarunek :lol:
Jak Ci się to udało ? Miałeś brać u mnie lekcje wstawiania zdjęć na wąteki, a tym czasem, to ja mogłabym pobierać lekcje u Ciebie.
[SIZE=3]Alino, no właśnie co z książeczką zdrowia Foksi ?[/SIZE]
[SIZE=2]Jeśli chodzi o sterylizację, to tak jak mówiłam, to sprawa między nami Cioteczkami, a Aliną.[/SIZE]
[SIZE=2]Prosimy natomiast więcej zdjęć Foksiuni, kochanej suni i choć kilklka zdań o jej poczynaniach :loveu:[/SIZE]
[SIZE=2]Masz piękny awatarek.[/SIZE][/QUOTE]

Elik spytaj może tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-wolne-miejsca?p=14191492#post14191492[/url] bo tam Alina odpowiada na niektóre rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam u Aliny, nie da sie odwórcić tej faktury bez konta.....poszła już do księgowej kochani......
musimy wyrównać dług.
Krzychl ale masz pannice piękną w łóżku!!!:lol::loveu:
kąpaliście ją? taka bialuśka.....
ona na tej fotce to wygląda na taką która nic innego nie robiła w życiu tylko wylegiwała się od zawsze w pościeli:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Elik spytaj może tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-wolne-miejsca?p=14191492#post14191492[/URL] bo tam Alina odpowiada na niektóre rzeczy.[/QUOTE]
Witaj Soema, jestem Ci głęboko zobowiązana, że zechciałaś tak długo rezerwować kasę dla naszej Foksi :loveu:
Dziękuję i przepraszam :modla:
Niestety, jak widać, nie z naszej winy nie spełnimy warunku koniecznego do uzyskania częściowego zwrotu należności za tą sterylkę, jakim jest przedłożenie rachunku z numerem konta :wallbash:
Może innej suni pójdzie łatwiej z formalnościami, oby.
Czy w tej sytuacji możemy liczyć na pomoc w zapłacie za sterylizację naszej kolejnej podopiecznej - rasowy dogomaniak po załatwieniu domku dla jednej bidy, znajduje drugą.
Tej też nie chcemy wydać bez sterylizacji.
Bardzo proszę i obiecuję, że tym razem sama załatwię sprawę rachunku bezpośrednio z wetką.

P.s.
Moje deklaracja pomocy w wiadomym temacie jest jak najbardziej akltualna. Proszę daj sygnał kiedy i jak mogę podjąć współpracę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ale macie jakiś rachunek za zabieg? Skąd wiecie ile kosztował? Przecież podobno pierwszy list z fakturą wyszedł. To nie jest normalne, że nie możecie się dowiedzieć o zabieg Waszego psa...[/QUOTE]
Alina twierdzi, że wysłała, choć jak wiesz do dzisiaj do AFN nie doszedł.
Do mnie Alina wysłała skan tej faktury - wstawiłam na wątek sterylkowy.
Dr Laudańska potwierdziła, że zabieg był wykonany, ale nie może wystawić drugiej faktury, bo tamtą oddała księgowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ale macie jakiś rachunek za zabieg? Skąd wiecie ile kosztował? Przecież podobno pierwszy list z fakturą wyszedł. To nie jest normalne, że nie możecie się dowiedzieć o zabieg Waszego psa...[/QUOTE]
[quote name='elik']Alina twierdzi, że wysłała, choć jak wiesz do dzisiaj do AFN nie doszedł.
Do mnie Alina wysłała skan tej faktury - wstawiłam na wątek sterylkowy.
Dr Laudańska potwierdziła, że zabieg był wykonany, [B]ale nie może wystawić drugiej faktury, bo tamtą oddała księgowej.[/B][/QUOTE]
sorki kobiety, że się wtrącam , ale jestem księgową i w takich sytuacjach reaguje jak księgowa (zboczenie zawodowe):diabloti: jeżeli faktura (mam na myśli fakturę VAT) została wystawiona i zostały w niej pominięte jakieś dane sprzedającego ( świadczącego usługę) typu konto bankowe to na prawdę nic prostszego jak wystawić do takiej faktury 'notę korygującą' ,w której uzupełnia się brakujące dane w tym przypadku konto bankowe. I nie ma tu znaczenia , że faktura została już przekazana księgowej :cool3:. Nie ma potrzeby wystawiania drugiej faktury.
Dlatego dla mnie jest to również niezrozumiałe, że nie można uzyskać dane, które pozwoliłby zrefundować koszty sterylki przez AFN.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, wytłumacz to może Alinie, która przestała się odzywać tu. Wszystko się da, przecież czasem zdarzają się pomyłki, albo sytuację w których daną fakturę trzeba odszukać. A księgowe to chyba porządek mają :)
szkoda, żeby Wam przepadła ta refundacja, skoro tyle czasu czekaliśmy i My i Wy.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki bardzo Wam dziękuję za zrozumienie i wsparcie.
Dobrze Marysieńko, że sie pojawiłaś, bo może trzeba podpowiedziec pani doktor, że tak można zrobić. Być może ona nie wie może dlatego nie próbuje nawet rozmawiać z ksiągowa.
Ale Marysiu jest jeszcze kwestia, że na tej wystawioneju fakturze było napisane, że zapłata gotówką. Czy taki zapis można zmienić fakturą korygującą ?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam wiadomosc ze w Częstochowie jest foks do oddania.. Właściciele wzieli go bo był 'ladny'.. a to prawdziwy foks, po rodzicach polujących, w tej chwili siedzi na lancuchu, jest zabiedziony, zarosnięty, czarny od brudu. M<ówią ze go nie wykastruja bo to nie nie da i tak, a właścicielka za dwa tygodnie rodzi więc po prostu chcą sie go pozbyć. Niedługo będę miała zdjęcia, nikt nie dzwonił z ogłoszeń foksi moze ze chcialby takiego?..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Słuchajcie mam wiadomosc ze w Częstochowie jest foks do oddania.. Właściciele wzieli go bo był 'ladny'.. a to prawdziwy foks, po rodzicach polujących, w tej chwili siedzi na lancuchu, jest zabiedziony, zarosnięty, czarny od brudu. M<ówią ze go nie wykastruja bo to nie nie da i tak, a właścicielka za dwa tygodnie rodzi więc po prostu chcą sie go pozbyć. Niedługo będę miała zdjęcia, nikt nie dzwonił z ogłoszeń foksi moze ze chcialby takiego?..[/QUOTE]
a na foxowy wątek nie możesz o nim napisac?
biedaczek.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...