Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']ma się rozumieć :evil_lol: nie będę dopychać Ci skrzynki :diabloti:[/QUOTE]

Nawet nie o skrzyneczkę tu chodzi,ale szybciej nam pójdzie, gdy kolejne kroki będziemy konsultowały na bieżąco na gg :).
Czekam na propozycję terminu terminowania ;)
=====================================

[SIZE=3]Krzychl masz PW. Zaglądnij do - [B]Powiadomienia -[/B] na górze strony za nickiem.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Marysieńko my możemy sobie na gg poggadać, bo łatwiej online :)
===============================================
Przez te emocje, zapomniałam poinformować, że w piątek (12.02.) wpłynęła na konto ostatnia wpłata za fanty z mojego bazarku. Do wczoraj był termin zgłaszania chęci otrzymania reszty z opłaty pocztowej. Nie było chętnych :)
[B]W związku z tym należność za fanty w kwocie 118,00 zł oraz należność za opłaty pocztowe w kwocie 27,00 zł razem 145,00 zł zaliczyłam do majątku Foksi.[/B]

[COLOR=blue][B]Alinko bardzo proszę o rachunek od wetki z numerem konta za sterylizację i ostateczne rozliczenie nas za pobyt Foksi w hoteliku[/B].[/COLOR]

[COLOR=blue][B]Myślę, że nam zostanie nieco kasy, co proponujecie ?[/B][/COLOR][/QUOTE]
Boże kobieto ja Ci wisze kupę kasy za bazarek i te opłaty pocztowe na śmierć zapomniałam, a pw mi nie przysłałaś..........dlaczego nie przysłałaś?
a jakby cosik zostało to proponuje Azulkę z tej samej wsi co Foksia bo jest też teraz w potrzebie......:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Boże kobieto ja Ci wisze kupę kasy za bazarek i te opłaty pocztowe na śmierć zapomniałam, a pw mi nie przysłałaś..........dlaczego nie przysłałaś?
a jakby cosik zostało to proponuje Azulkę z tej samej wsi co Foksia bo jest też teraz w potrzebie......:-([/QUOTE]
Kobieto, zaglądnij tu :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178446-BiA-uteria-piA-amka-paputki-i-inne-irlandzkie-ciuszki-do-31-01-godz-00-00/page10[/URL]
post 100, poz.3 Czasem warto zaglądnąć po zakończeniu bazarku :)
A ta kuuuuu pa kasy, to aaaaaaż 5,- zł za bransoletkę z tego drugiego bazarku :)

[B]Też myślałam o Azuli.[/B]

Wpłaciłam dla Foksi deklarowaną kwotę na luty, a Foksi uzbierałyśmy na hotelik bazarkami, [B]jeśli pozwolicie, wycofam swój wkład - 50 zł z majątku Foksi i przekaże na poczet moich zobowiązań dla Azuli.[/B]

[B]==============================================[/B]
Obecnie na koncie Foksi jest kwota 436,00 zł. Jest to kwota po doliczeniu do salda ze stycznia mojej wpłaty 50,- zł, wpłat z bazarku enii i mojego, który zakończył się 31.01. ale bez należności z bazarku, który zakończył się 15.02. - jeszcze nie wpłynęła żadna kwota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Jeżeli na hotelik lutowy Foksi uzbierało się bazarkami to proszę moją kwotę deklarowaną na lutowy hotelik /wpłacałam 28.01/ przeznaczcie również na Azunię :) - jak narazie to jednorazowa deklaracja :) :)[/QUOTE]
[B]Jota dziękuję bardzo.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Wreszcie usiadłam rozliczyć Foksię i Puszka zostały nierozliczone tylko 2 dni czyli 20 zł z Puszka i z Foksi jest dla mnie . łącznie 40 zł co traktujemy jako zaliczkę dla Azy Może być[/QUOTE]
Wpłaciłam po 20 zł za dwa dni pobytu Puszka i Foksi.
[B]Puszek będzie więc rozliczony całkowicie[/B].
[B][COLOR=Blue]Foksia jednak nadal będzie miała dług - sterylizacja.
Na jakim etapie jest faktura za ten zabieg ??

===================================
[/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black]Wpływ z bazarku - biżuteria, paski

15,- zł dzodzo [COLOR=Black]18.02.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Blue]

===================================
[/COLOR][/B][COLOR=Black]Foksia szczęśliwie grzeje już doopke we własnym domeczku więc ofiarodawcy postanowili pozostałą ze zbiórki kwotę przekazać dla innego potrzebującego psiaczka - psiego dziecka podrzuconego w nocy do zagrody Pipi.
Po wyrównaniu należności za hotel, na koncie Foksi znajduje sie 416,00 zł, przy czym nadal pozostaje nie wyjaśniona kwestia należności za sterylizację - czy będziemy musiały zapłacić całość tj. 214,00 zł, czy tylko część tej kwoty.
W związku z powyższym do czasu wyjaśnienia jet kwestii na koncie Foksi pozostawiamy kwotę 214,00 zł, resztę pieniędzy tj. 202,00 zł przekazujemy do skarpeteczki małej Azuleczki.
W tej kwocie zawiera się moja wpłata dla Foksi za luty (50,00 zł) jak również wpłata Jotki ([/COLOR][COLOR=Black]50,- zł)[/COLOR][COLOR=Black], które przekazujemy jako nasza pierwsza zadeklarowana wpłata dla Azuli.

15.02. zakończył się bazarek dla Foksi i pieniądze jeszcze wpływają. Gdy wpłynie cala należność, pieniądze zostaną przekazane [/COLOR][COLOR=Black]także [/COLOR][COLOR=Black]dla Azuli.
Jeśli ktoś ma coś naprzeciwko, proszę o reklamacje tu na wątku.
[/COLOR][B][COLOR=Blue]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Nie wiem o co chodzi z fakturą, Alina [B]obiecała mi[/B] to wyjaśnic żeby nam pieniądze nie przepadły...ale sama nie wiem co myślec o tym...[/QUOTE]
Niestety obawiam się, że będziemy musiały zapłacić za całość sterylki z własnych funduszy. Na wszelki wypadek zostawiłam w kasie Foksi 214 zł :(
Szkoda, bo można byłoby przeznaczyć te pieniądze na inne potrzebujące psiaki.

[quote name='enia']...Elu wiesz co u Foksi?[/QUOTE]
A wiem, wiem :) same dobre wieści.
Foksiunia zaasymilowała się już w 100 % a Krzychl twierdzi, że tak miłego, grzecznego i mądrego psiaka jeszcze nie miał, choć miał ich już kilka w swoim życiu.
Nie pojawia się na wątku, ponieważ odrabia zaległości w pracy - ze względów technicznych (awaria sprzętu) nie wykonywał pracy od stycznia i teraz goni kasę :)

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie po dość długiej przerwie spowodowanej pracą. Postaram się choć w części nadrobić zaległości.
Foksia ma się dobrze, zaakceptowała nowy dom chyba w pełni. Gdy wyjdzie przed dom to czyni obowiązki gospodyni - obszczekuje przechodzących ludzi, goni koty, jedynie przed psami czuje respekt. Co do zachowania w domu to zaczyna rozrabiać. Ale nie jest to rozrabianie które staje się dokuczliwe. Raczej ma dobre samopoczucie i chce się bawić.
Na koniec podaje link do nowych fotek. [URL]http://krzychl.fotosik.pl/albumy/734989.html[/URL]
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Zrobimy z Krzychl szybki kurs gotowania na gazie i już sam będzie wklejał fotki, a na razie wkleję kilka :)

[IMG]http://images39.fotosik.pl/259/78bdee7b1c2cd97amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/263/9cfd99fee5ef6102.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/263/5d821e1a58bc9b8fmed.jpg[/IMG]
tu Foksia zagląda do koleżanki onki, która mieszka w boksie :(
[IMG]http://images46.fotosik.pl/262/5525fd08466f4ebdmed.jpg[/IMG]
Wystarczy ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Fajnie sobie poogladać szczęśliwego psa :)
A jak wypiękniała...jeszcze niedawno błakała się nikomu niepotrzebna po podlaskich bezdrożach...
A teraz: własne podwórko,własni ludzi,koleżanka onka :) Echhh Foksiu,oby tak dalej :)[/QUOTE]
Właśni Ludzie to trochu a mało powiedziane.
Właśni [B]kochający[/B] Ludzie, to by było właściwie :)

Link to comment
Share on other sites

Matko,ja nie miałam nic złego na myśli,nie gniewajcie się,jeśli to tak zabrzmiało,to przepraszam.Ja od tego wszystkiego nie pamietałam,czy ona w domu,czy na dworze.Dla mnie nie ma znaczenia,bo gdyby nawet była w budzie,to i tak jestem pewna,że wygrała los na loteri i Pan Krzychl,nawet się zalogował i dzieli się z nami swoim życiem było nie było prywatnym i elik,mam pełne zaufanie i nigdy w życiu nie mam broń Boże żadnych to,tamto,jejku,sorry Dziewczyny.Zakręcona jakaś,czy co jestem?Nie będę już się odzywać,po prostu odpocznę od tych wrażeń,bo widać za wielkie tempo jak dla mnie.Trzymajcie się,przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']....Zakręcona jakaś,czy co jestem?Nie będę już się odzywać,po prostu odpocznę od tych wrażeń,bo widać za wielkie tempo jak dla mnie.Trzymajcie się,przepraszam.[/QUOTE]
Pipinko Kochana, a pytaj sobie ile chcesz, masz prawo, bo to Twoja (była :loveu: ) psiuńka. Kto pyta, nie błądzi :)
Przybywaj Pipi, przybywaj :multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się z naszej Foksi cieszę, a to że rozrabia :) - prawdę mówiąc znając foksy zdziwiłabym się gdyby tego nie robiła :). Myślę,że możecie Państwo Foksi być z siebie naprawdę zadowoleni, bo to najlepszy dowód,że Foksia poczuła się pewnie i w pełni zaakceptowała Was i nowy dom. Oczywiście nie zachęcam do zezwolenia na wejście sobie na głowę :) - myślę,że od razu powinna wiedzieć co wolno, a co nie - bez taryfy ulgowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...