Jump to content
Dogomania

KATOWICE 26 marzec 2010


SYLWIA:)

Recommended Posts

Już chyba w pełni rozszyfrowałam psiaki w młodzieży ;) :

2063. HERAT de Ciukci
2064. JERRY Eskimoski Domek
2065. LEXUS Eskimoski Domek
2066. MUCH MORE INTERESING Eskimoski Domek
2067. PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris
2068. SHEMAR de Ciukci
2069. Winterfrost's LANDER

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]SIBERIAN HUSKY - 47 - godz. 10:30[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=purple][B]PSY [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]

[COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=2]klasa Otwarta/Open Class - 4 - 2074-2077[/SIZE][/FONT][/COLOR]
KORTIZ Eskimoski Domek - [B][COLOR=red]1, CWC, CACIB[/COLOR][/B]
KNIGHT OF NORTH Blue Bricassart
BARD Equanimity?
SHOUT Equanimity?

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue]klasa Championów/Champion Class - 2 - 2078-2079[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]Ebonyshadow N SHAPALI'S DRAGON [/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=2]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr - [B][COLOR=red]1, CWC, Res.CACIB[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[SIZE=2][FONT=Arial][B][COLOR=purple]SUKI[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Baby/Baby - 2 - 2081-2082[/COLOR][/FONT][/SIZE]


[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Młodzieży/Youth Class - 9 - 2084-2092[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]ARCTIC SUN Inuktitut[/COLOR][/FONT][/SIZE]
BLACK PEARL Fortunatus
LOVE Śniezne zjawisko
[FONT=Arial][SIZE=2]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek -[B][COLOR=red] 2[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]RAVEL Srebro Północy[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2]SABRINA Gidelskie Sanie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point -[B][COLOR=red] 1 Zw.Mł.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Pośrednia/Intermediate Class - 5 - 2093-2097[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]BAYLA LATIFA Lunadino[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]KISS OF LIFE Of Wolf Point[/FONT][/SIZE]
KALA Fast Paws
NOLCHA Fortunatus [COLOR=red][B]1 CWC, CACIB, BOB, III BOG [/B][/COLOR]:multi::multi::multi:
DEMI Dotyk Północy
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Otwarta/Open Class - 7 - 2098-2104[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]Arktogea GRANADA [COLOR=red][B]- 3[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Arial]KAILUA de Ciukci - [COLOR=red][B]1, CWC[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]KOALA Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]NON STOP PARTY Eskimoski Domek - [B][COLOR=red]2[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
ARANKA Zew Wolności

[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Championów/Champion Class - 3 - 2105-2107[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]ANDROMEDA Gidelskie Sanie[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Arktogea QUEEN OF SNOW - nb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]Winterfrost's EXCLUSIVE[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[CENTER][COLOR=purple][B][SIZE=4]GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!!![/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B][SIZE=4][COLOR=green]SZCZEGÓLNIE DLA [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=purple][COLOR=green]
[B][SIZE=4][COLOR=purple][SIZE=6]MALINY[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4]
[B]PANI EWY i AGNIESZKI!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek II lokata ;-)

Gratulujemy wspaniałych wyników i pozdrawiamy wszystkich przesympatycznych hodowców, z którymi mogliśmy się wspólnie bawić.

Szczególne podziękowania dla Pana Piotra! Za całokształt ;-)
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich, ktorzy staneli na podium :)

Przede wszystkim dla pani Ewy za wynik z Nolcha (dawno jej nie widzialam, jestem ciekawa jak teraz wyglada :-) ) i dla pani Teresy za osiagniecia Kortiza - jeszcze jedna wygrana i bedziemy miec nowego interka!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Poprawcie mnie jeśli się pomyliłam [/B]

[B] 2063. HERAT de Ciukci dosk, -[/B]
[B] 2064. JERRY Eskimoski Domek dosk, IV [/B]
[B] 2065. LEXUS Eskimoski Domek dosk, III[/B]
[B] 2066. MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek dosk, II[/B]
[B] 2067. PACYFIC SKYLINE Galladria- Novitaris bdb, -[/B]
[B] 2068. SHEMAR de Ciukci bdb, -[/B]
[B] 2069. Winterfrost's LANDER dosk, I , Zw.Mł.[/B]

[B]A mógłby ktoś napisać jak wyglądały oceny u suczek w klasie młodzieży ? ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick'][B]Poprawcie mnie jeśli się pomyliłam [/B]

[B] 2063. HERAT de Ciukci dosk, -[/B]
[B] 2064. JERRY Eskimoski Domek dosk, IV [/B]
[B] 2065. LEXUS Eskimoski Domek dosk, III[/B]
[B] 2066. MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek dosk, II[/B]
[B] 2067. PACYFIC SKYLINE Galladria- Novitaris bdb, -[/B]
[B] 2068. SHEMAR de Ciukci bdb, -[/B]
[B] 2069. Winterfrost's LANDER dosk, I , Zw.Mł.[/B]

[B]A mógłby ktoś napisać jak wyglądały oceny u suczek w klasie młodzieży ? ;)[/B][/

[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]klasa Młodzieży/Youth Class - 9 - 2084-2092[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=black]ARCTIC SUN Inuktitut-oc ?[/COLOR][/FONT][/SIZE]
BLACK PEARL Fortunatus-lok.IV
LOVE Śniezne zjawisko-oc ?
[FONT=Arial][SIZE=2]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek-oc.dosk,lok.II
[/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Arial]RAVEL Srebro Północy-oc.dosk,lok.III[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2]SABRINA Gidelskie Sanie-nb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point-oc.dosk,lok.I Zw.Mł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
;) tak wyglądała ocena suczek
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siberian-NANA'][COLOR=red][SIZE=5][B]Kortiz Eskimoski Domek 1 , CWC , CACIB
[/B][COLOR=plum][I]wielkie gratulacje pani Teresko ......
[/I][/COLOR][/SIZE][/COLOR][I][B][COLOR=blue]
:) wielkie gratulacje dla wszystkich wystawców :) [/COLOR]

[/B][/I][/QUOTE]

Wielkie, wielkie gratki :) , ciesze się podwójnie bo przecież Kortiz to tata mojego Jerrego (Tamlina) :) :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SrebroPółnocy']
klasa Młodzieży/Youth Class - 9 - 2084-2092
ARCTIC SUN Inuktitut-oc. doskonała (według sędziego zbyt młodzieżowa w ruchu ;) )
BLACK PEARL Fortunatus-lok.IV
LOVE Śniezne zjawisko-oc ?
[FONT=Arial][SIZE=2]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek-oc.dosk,lok.II[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial]RAVEL Srebro Północy-oc.dosk,lok.III[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=2]SABRINA Gidelskie Sanie-nb[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point-oc.dosk,lok.I Zw.Mł[/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE]
[/QUOTE]
dopisałam naszą ocenę ;)

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na wystawę w Katowicach przejazdem, udając się w góry. Uzupełniam więc stawkę oraz jutro wstawię zdjęcia psów.

Oglądałam sędziowanie husky od początku do końca i to co mnie zadziwiło to zachowanie huskich w ringu.
Sporo było psów bojaźliwych, wyraźnie przestraszonych, stojących z podkulonym ogonem podczas oceny przez sędziego. Można to jeszcze wytłumaczyc brakiem obycia wśród tłumów.

Ale sporo było też huskich warczących na sędziego podczas oglądania zgryzu. I to jeszcze jestem w stanie wytłumaczyć, bo oprócz sędziego był tłumacz i chyba asystent i w 3 kręcili się koło psa. Ale jak warczenie czy raczej pomrukiwanie zdarzyć się może, bo husky to dosyć rozmowne psiaki, czasami nie tyle warczą co gadają, wydają różne odgłosy, to pojawiały się także przypadki i to kilka - próby chapnięcia sędziego! A to już mi nijak nie pasuje do rasy. Nie powinno być takich psów w hodowli !
Ciekawi mnie także jak ocenił sędzia suczkę, która była prezentowana z kontuzjowaną łapką - obwiniętą bandażem. trudno ocenić ruch u takiego psa - skoro mocno kuleje.
Znalazły się także psy z nadwagą, ale na to akurat sędzia słusznie zwrócił uwagę.

Jutro postaram się wrzucić zdjęcia, które zrobiłam. Serdecznie gratulacje dla NOLCHY Fortunatus, która była w świetnej kondycji, to córcia miotowej siostry mojego Szamana :) Daleka rodzinka ;)
Szkoda tylko, że jak wygrała to jakoś nikogo nie było w pobliżu kto chciałby zrobić zdjęcie. Na szczęście ktoś znalazł się ;)

Uzupelniona stawka i wyniki:
[B]SIBERIAN HUSKY - 47 [/B]

[B]P S Y[/B]
[U]klasa baby:[/U]
BARD Equanimity - [B]1.[/B]

[U]klasa szczeniąt[/U]
Antarktis ALPINUS - [B]1.[/B]

[U]klasa młodzieży:[/U]
HERAT de Ciukci [B]dosk, bez lokaty[/B]
JERRY Eskimoski Domek dosk, [B]4.[/B]
LEXUS Eskimoski Domek dosk, [B]3.[/B]
MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek dosk, [B]2.[/B]
PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris [B]bdb, bez lokaty[/B]
SHEMAR de Ciukci [B]bdb, bez lokaty[/B]
Winterfrost's LANDER dosk, [B]1., Zw.Mł., NJwR[/B]

klasa pośrednia:
BALTO The Future Is Ours - [B]1.[/B]
EXTRA TWISTER Eskimoski Domek [B]- ?[/B]
JASPER De Ciukci - [B]2.[/B]
PATRIOTA Gidelskie Sanie [B]- ?[/B]

klasa otwarta
KNIGHT OF NORTH Blue Bricassart -[B] nieobecny[/B]
KORTIZ Eskimoski Domek - [B]1., CWC, CACIB[/B]
SHOUT Equanimity - [B]2.[/B]
TOP TRENDY Marakaja -[B] 3.[/B]

klasa championów
Ebonyshadow N SHAPALI'S DRAGON - [B]2.[/B]
LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr - [B]1., CWC, Res.CACIB[/B]

klasa weteranów:
CEDAR De Ciukci - [B]1.[/B]

SUKI

klasa Baby
BLISS Equanimity -[B]2.[/B]
Husqvarna HIARA -[B]1.[/B]

klasa szczeniąt:
VERY BEAUTIFUL Eskimoski Domek -[B]1.[/B]

klasa Młodzieży
ARCTIC SUN Inuktitut - [B]bez lokaty, dosk.[/B]
BLACK PEARL Fortunatus Poland - lok.[B]4.[/B]
KIARA Eskimoski Domek - [B]nieobecna[/B]
LOVE Śnieżne Zjawisko - [B]bez lokaty[/B]
ŁADNA PANNA Eskimoski Domek - [B]nieobecna[/B]
NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek -oc.dosk,lok. [B]2[/B]
RAVEL Srebro Północy -oc.dosk,lok. [B]3[/B]
SABRINA Gidelskie Sanie - [B]nieobecna[/B]
UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point-oc.dosk,lok.[B]1.[/B] [B]Zw.Mł[/B]


[U]klasa Pośrednia[/U]
BAYLA LATIFA Lunadino [B]- bez lokaty[/B]
DEMI Dotyk Północy, [B]2.[/B]
KALA Fast Paws -[B]bez lokaty[/B]
KISS OF LIFE Of Wolf Point - [B]bez lokaty[/B]
NOLCHA Fortunatus Poland [B]1.[/B], [B]CWC, CACIB, BOB, III BOG[/B]

klasa Otwarta
ARANKA Zew Wolności -[B]bez lokaty[/B]
Arktogea GRANADA - [B]3.[/B]
Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS - [B]4.[/B]
KAILUA de Ciukci - [B]1, CWC[/B]
KOALA Eskimoski Domek - [B]bez lokaty[/B]
MEAK Hoo-Doo - [B]bez lokaty[/B]
NON STOP PARTY Eskimoski Domek - [B]2[/B]


klasa Championów
ANDROMEDA Gidelskie Sanie - [B]nieobecna[/B]
Arktogea QUEEN OF SNOW - [B]nieobecna[/B]
Winterfrost's EXCLUSIVE - [B]1.,CWC[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']
Uzupelniona stawka i wyniki:
SIBERIAN HUSKY - 47

PSY
klasa baby:
BARD Equanimity - 1.

klasa szczeniąt
Antarktis ALPINUS - 1.

klasa młodzieży:
HERAT de Ciukci dosk,
JERRY Eskimoski Domek dosk, 4.
LEXUS Eskimoski Domek dosk, 3.
MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek dosk, 2.
PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris bdb, -
SHEMAR de Ciukci bdb, -
Winterfrost's LANDER dosk, 1., Zw.Mł., NJwR , II BIS Junior

klasa pośrednia:
BALTO The Future Is Ours - 1.
EXTRA TWISTER Eskimoski Domek
JASPER De Ciukci - 2.
PATRIOTA Gidelskie Sanie

klasa otwarta
KNIGHT OF NORTH Blue Bricassart - nieobecny
KORTIZ Eskimoski Domek - 1., CWC, CACIB
SHOUT Equanimity - 2.
TOP TRENDY Marakaja - 3.

klasa championów
Ebonyshadow N SHAPALI'S DRAGON - 2.
LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr - 1., CWC, Res.CACIB

klasa weteranów:
CEDAR De Ciukci - 1.

SUKI

klasa Baby
BLISS Equanimity
Husqvarna HIARA

klasa szczeniąt:
VERY BEAUTIFUL Eskimoski Domek


klasa Młodzieży
ARCTIC SUN Inuktitut - bez lokaty, dosk.
BLACK PEARL Fortunatus Poland - lok.4.
KIARA Eskimoski Domek - nieobecna
LOVE Śnieżne Zjawisko - bez lokaty
ŁADNA PANNA Eskimoski Domek - nieobecna
NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek -oc.dosk,lok. 2
RAVEL Srebro Północy -oc.dosk,lok. 3
SABRINA Gidelskie Sanie - nieobecna
UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point-oc.dosk,lok.1. Zw.Mł


klasa Pośrednia
BAYLA LATIFA Lunadino
DEMI Dotyk Północy, 2.
KALA Fast Paws
KISS OF LIFE Of Wolf Point
NOLCHA Fortunatus Poland 1., CWC, CACIB, BOB, III BOG

klasa Otwarta
ARANKA Zew Wolności
Arktogea GRANADA - 3.
Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS - 4.
KAILUA de Ciukci - 1, CWC
KOALA Eskimoski Domek - bdb
MEAK Hoo-Doo
NON STOP PARTY Eskimoski Domek - 2


klasa Championów
ANDROMEDA Gidelskie Sanie - nieobecna
Arktogea QUEEN OF SNOW - nieobecna
Winterfrost's EXCLUSIVE - 1.,CWC , res CACIB
[/QUOTE]
... trochę i ja uzupełniłem wyniki .

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3]Nawiązując do postu Szamana dla przypomnienia [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT]WADY DYSKWALIFIKUJ[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3]Ą[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][B]CE[/B] w rasie siberian husky to : [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]- ag[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]resja lub nadmierna boja[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ź[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]liwo[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ść[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3].[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]- psy powy[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ej 23,5 cala (59,7 cm) i suki powy[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ej 22 cali (55,9 cm).[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']... trochę i ja uzupełniłem wyniki .

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3]Nawiązując do postu Szamana dla przypomnienia [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT]WADY DYSKWALIFIKUJ[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3]Ą[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=3][B]CE[/B] w rasie siberian husky to : [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]- ag[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]resja lub nadmierna boja[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ź[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]liwo[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ść[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3].[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[LEFT][LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]- psy powy[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ej 23,5 cala (59,7 cm) i suki powy[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]ej 22 cali (55,9 cm).[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/LEFT]
[/QUOTE]
[FONT=Times New Roman][B]Oraz[/B]
[/FONT] [LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]- psy poniżej[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] 21cala[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] (53,5[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] cm) i suki poniżej[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] 20 cali (50,5[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] cm). :lol:

Suczka z urazem łapki jest po ciężkim wypadku, rok dochodziła do siebie i od niedawna znowu umie chodzić, a właścicielka chciała po prostu pokazać, że pies nawet po urazie kręgosłupa może powoli wracać do formy i nie należy takiego psiaka odstawić na bok. Łapkę miała w bandażu bo ledwo od tygodnia jej używa i ma bardzo delikatne opuszki więc jej krwawią. (rozmawiałam z właścicielką)
Psy rzeczywiście warczały na sędziego, ale i on nie był bez winy, bo np suczkę która na niego warknęła złapał nagle za tylną łapę - nie wiem jak wasze, ale moje też nie znoszą jak je ktoś za nogi chwyta tym bardziej znienacka stąd sędzia nic nie powiedział i suczka dostała ocenę doskonałą.
Piesek który jako pierwszy zszedł z ringu w klasie młodzieży miał zbyt opadającą linię grzbietu (a przynajmniej tak stał ;) ) Nie został wyproszony tylko dostał ocenę i zszedł (przynajmniej tak nam powiedział asystent)
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich rywalizujących!
[/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANANA AMAROK']
[LEFT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suczka z urazem łapki jest po ciężkim wypadku, rok dochodziła do siebie i od niedawna znowu umie chodzić, a właścicielka chciała po prostu pokazać, że pies nawet po urazie kręgosłupa może powoli wracać do formy i nie należy takiego psiaka odstawić na bok. Łapkę miała w bandażu bo ledwo od tygodnia jej używa i ma bardzo delikatne opuszki więc jej krwawią. (rozmawiałam z właścicielką)[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/QUOTE][LEFT]
[/LEFT]

OK, widać było, że suczka jest po jakimś urazie, bo mocno utykała, powłóczyła nogą.
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, ale mnie po prostu zrobiło się jej szkoda, ja w takim stanie nie męczyłabym psa na ringu.

Wstawiam poniżej troszkę fotek psów. Nie wszystkie są idealne, starałam się robić zdjęcia jak psy były ustawione do oceny sędziego. Zdjęcia suczek - jutro.
Gdyby ktoś chciał zdjęcia w większej rozdzielczości to proszę o maila na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

ANTARKTIS Alpinus
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/antarktis_alpinus.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/antarktis_alpinus2.jpg[/URL]

BALTO The Future Is Ours
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/balto-thefutureisours.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/balto-thefutureisours02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/balto-thefutureisours03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/balto-thefutureisours04.jpg[/URL]

BALTO The Future Is Ours i JASPER De Ciukci
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/balto-thefutureisours_oraz_jasper_deciukci.jpg[/URL]

Dragon
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/ebonyshadownshapalisdragon.jpg[/URL]

EXTRA TWISTER Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/extratwister_eskimoskidomek.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/extratwister_eskimoskidomek02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/extratwister_eskimoskidomek03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/extratwister_eskimoskidomek04.jpg[/URL]

HERAT De Ciukci
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/herat_deciukci.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/herat_deciukci2.jpg[/URL]

JASPER De Ciukci
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jasper_deciukci.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jasper_deciukci02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jasper_deciukci03.jpg[/URL]

JERRY Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jerry_eskimoskidomek.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jerry_eskimoskidomek02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/jerry_eskimoskidomek03.jpg[/URL]

KORTIZ Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/kortiz_eskimoskidomek.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/kortiz_eskimoskidomek02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/kortiz_eskimoskidomek03.jpg[/URL]

KORTIZ Eskimoski Domek i LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/kortiz_eskimoskidomek_oraz_leonardodavinci_polnocnywiatr.jpg[/URL]

LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr04.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr05.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr06.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr07.jpg[/URL]

LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr i DRAGON
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/leonardodavinci_polnocnywiatr_oraz_ebonyshadownshapalidragon.jpg[/URL]

LEXUS Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek04.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek05.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/lexus_eskimoskidomek06.jpg[/URL]

MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/muchmoreinteresting_eskimoskidomek.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/muchmoreinteresting_eskimoskidomek02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/muchmoreinteresting_eskimoskidomek03.jpg[/URL]

PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/pacyficskyline_galladrianovitaris.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/pacyficskyline_galladrianovitaris02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/pacyficskyline_galladrianovitaris03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/pacyficskyline_galladrianovitaris04.jpg[/URL]


PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris i SHEMAR De Ciukci
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/pacyficskyline_galladrianovitaris_oraz_shemar_deciukci.jpg[/URL]

PATRIOTA Gidelskie Sanie
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/patriota_gidelskiesanie.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/patriota_gidelskiesanie02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/patriota_gidelskiesanie03.jpg[/URL]

SHEMAR De Ciukci
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shemar_deciukci.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shemar_deciukci02.jpg[/URL]

SHOUT Equanimity
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shout_equanimity.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shout_equanimity02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shout_equanimity03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/shout_equanimity04.jpg[/URL]

TOP TRENY Marakaja
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja04.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja05.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja06.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja07.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/toptrendy_marakaja08.jpg[/URL]

Winterfrost LANDER
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander02.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander03.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander04.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander05.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander06.jpg[/URL]
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander07.jpg[/URL]

Winterfrost LANDER i MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek
[URL]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/winterfrost_lander_oraz_muchmoreinteresting_ed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

NOLCHA Fortunatus:
[url]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/suczki/nolcha_fortunatus5.jpg[/url]
[url]http://www.huskyzone.pl/katowicecacib_2010/suczki/nolcha_fortunatus.jpg[/url]

Pozostałe zdjęcia zamieściłam na mojej stronie internetowej: [url]http://www.huskyzone.pl[/url]
Zainteresowanych zapraszam..

Link to comment
Share on other sites

Fajne zdjecia Gosiu :-)
Anana Amarok, jak mozna zabrac suczke z krwawiacymi opuszkami na wystawe? Pokazac, ze suczka wyszla na prosta owszem- jak najbardziej, ale kurcze, nie kiedy powloczy noga. Wlasicicielka tej suczki pewnie chciala dobrze, ale zafundowala suni tylko dodatkowy stres i bol. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Fajne zdjecia Gosiu :-)
Anana Amarok, jak mozna zabrac suczke z krwawiacymi opuszkami na wystawe? Pokazac, ze suczka wyszla na prosta owszem- jak najbardziej, ale kurcze, nie kiedy powloczy noga. Wlasicicielka tej suczki pewnie chciala dobrze, ale zafundowala suni tylko dodatkowy stres i bol. :([/QUOTE]
Każdy ma swoją filozofię i jak widać można. Pewnie suczka przeszła już taki ból wcześniej, że to dla niej nic nadzwyczajnego, a na zestresowaną nie wyglądała. Każdy robi wg własnego uznania, a właściciel zna swojego psa i wie co może,a co nie. Suczka dostała ocenę dobrą (chyba ktoś pytał).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...