Jump to content
Dogomania

Błonie k/ Warszawy - znaleziono białą suczkę amstaffa, sunia ma czip!


Ziutka

Recommended Posts

Dostałam dzisiaj telefon, że wczoraj wieczorem w Błoniu została znaleziona sunia amstaffa.
Suczka posiada czip.
Mam zdjęcia, komu mogę wysłać żeby wstawił?
Ja w tym nowym dogo nie ogarniam tych zdjęć :angryy:

Edited by Ziutka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dostałam dzisiaj telefon, że wczoraj wieczorem w Błoniu została znaleziona sunia amstaffa.
Suczka posiada czip.
Mam zdjęcia, komu mogę wysłać żeby wstawił?
Ja w tym nowym dogo nie ogarniam tych zdjęć :angryy:[/QUOTE]

Zaznaczam. Ziutka, przeslij do mnie, może mi się uda.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wyglada tak i jestem o tym przekonana bo podobna sytuacja byla z Beaglem "Rochy" tez mial chipa bardzo podobnego FDXA i cyfry w tamtym przypadku jak i w tym trzeba sprawdzic u producenta. (FDXB) Mikroprocesory w tym standardzie posiadają 15 cyfrowy numer trzy pierwsze cyfry to producent czyli "972" sadze ze to od nich (namiary nizej) zostaly zakupione mikrochipy, przez ktorys gabinet weterynaryjny tam psy byly zachipowane tylko nigdzie nie zarejestrowane bo sie nie chcialo, dlaczego tak mysle bo jest nastepny Beagle zaginiony w Dziekanowie mial chipa tylko lekarz mial go zarejestrowanego w swoim kompie, wlascicielka to odkryla dopiero po kilku dniach od zaginieciu psa wiec ktos mogl szukac po bazach do us..nej smierci. Sprawdzic trzeba w kazdej klinice w Bloniach, lub wlasciciel sie obudzi choc moze jest w blogiej swiadomosci ze ktos go po chipie namierzy.
[B]Vet-Trade Polska Sp. z.o.o[/B]
Ul. Słoneczna 223a
05-506 Lesznowola
tel.: (22) 737 63 01, 737 63 02

Link to comment
Share on other sites

Dostałam właśnie maila od pana Łukasza :

Dzwoniłem do Vet-Trade i niestety ten chip nie pochodzi od nich sprawdzili w bazie też nie ma danych o właścicielu, nie ma też na stronie [URL]https://animalum.um.warszawa.pl/login.asp[/URL] gdzie można sprawdzić dane po numerze chipa myślę że, właściciel czeka aż ktoś zidentyfikuję suczkę po numerze i skontaktuję się z nim, w najgorszym wypadku suczkę ktoś porzucił i ma wszystko w nosie.
Dam ogłoszenie na stronie Błonia i po rozwieszam plakaty z info na mieście i u weterynarza i dalej zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...