Jump to content
Dogomania

Amstafka 6 miesięcy, pilnie DT, właściciel chciał oddać do schronu! Ma dom


tajdzi

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie, ja rzeczywiście rzadko zaglądam, bo bardziej na kotach sie koncentruję
Sucz ma 6-8 miesięcy nie mieszkała w domu, mieszkała w budzie. Do domu wchodziła, ale pan, z racji "że to groźny pies przecież" to nie mieszkała w domu... a tak na prawdę to pretekst żeby się psa pozbyć, bo sunia ani nie jest groźna, ani nie jest agresywna, wręcz przeciwie - wesołe toto małe, słodkie i bardzo przestraszone

Proszę was o pomoc z racji, że macie większe psie doświadczenie, może ktoś jej może pomóc? może jakieś pomysły? to mały psiak, który wierzy w nas i naszą pomoc. H E L P

Link to comment
Share on other sites

Ja pomysłów nie mam. Jedyne co mi przychodzi na myśl to hotelik - ale na to potrzeba kasy. No i mogę zadzwonić do właściciela dowiedzieć się więcej o suni. Na jego adres mail nie chce się wysłać - uruchamia się jakaś strona logowania.

Dziewczyny z Miau chyba zrobiły jej ogłoszenia, ale będzie trudno znaleźć dobry domek w dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kana[/B] - bardzo ślicznie dziękuję !! Bywasz na tym drugim forum ? Utworzyłam tam wątek - ale się nie pojawił. Może trzeba poczekać na akceptację admina ? Ja się dopiero na nim zarejestrowałam. Doczytałam się, że trzeba się przedstawić - więc tam napisałam i wątek pojawił się od razu. Już sama nie wiem o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemi'] Jedyne co mi przychodzi na myśl to hotelik - ale na to potrzeba kasy.[/quote]
Mnie też tylko to przychodzi do głowy, bo musiałby stać się cud, żeby astka w ciągu 2 dni znalazła nowy dom... Z tymczasem też będzie ciężko, chociaż z drugiej strony ona jest przyzwyczajona do przebywania na dworzu, więc nawet kojec byłby rozwiązaniem. To już daje większe pole manewru.

[quote name='Nemi']No i mogę zadzwonić do właściciela dowiedzieć się więcej o suni.[/QUOTE]
Dobry pomysł!
Tylko czy on w ogóle cokolwiek o niej wie, poza tym, że to "groźna rasa", a suńka latała mu po posesji przez parę miesięcy. Pewnie zna ją tylko z widzenia (jak spojrzał w okno) i z "dawania michy"... Żal mi tej małej. TTB tak bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i domowego ciepła, a ona co miała - budę. A teraz won do schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']
Dobry pomysł!
Tylko czy on w ogóle cokolwiek o niej wie, poza tym, że to "groźna rasa", a suńka latała mu po posesji przez parę miesięcy. Pewnie zna ją tylko z widzenia (jak spojrzał w okno) i z "dawania michy"... Żal mi tej małej. TTB tak bardzo potrzebują kontaktu z człowiekiem i domowego ciepła, a ona co miała - budę. A teraz won do schronu.[/QUOTE]

To zadzwonię jak wyjdę z pracy. Też się zastanawiałam czy coś wie, ale pomyślałam sobie, że musi być jakiś powód, dla którego ją oddaje. Może sąsiedzi się boją.... może labka pokąsała.... może jest jakiś inny problem... Zawsze to więcej wiedzy. W alergię nie wierzę.

Domu na bank nie znajdzie. Robię psom ogłoszenie (dlatego nie bywam w wątkach :oops:) - zero zainteresowania. TTB jeszcze nie robiłam (suńka ze schroniska czeka w kolejce) - może ktoś się zgłosi. Ale nawet jeśli - to domek powinien być bardzo dobry, żeby się nie skończyło tak jak z astem z mojego sąsiedztwa, że jak już pogryzł psy z naszej ulicy (mojego też) - to go zaczęli gdzieś wywozić na spacery i chyba jeszcze bardziej zdziczał.

Link to comment
Share on other sites

To ile psów będzie teraz u Kany? Astka i grzywka wyjechały, czy nadal są?

W kwesti transportu spróbujcie [url]www.transportkoni.com.pl[/url] bo Tomek wielokrotnie woził psy przy okazji trasy z końmi. Na stronie może nie być wprowadzonego planowanego transportu, najlepiej dzwonić i pytać o konkretną trasę. On jeździ po całej Polsce i Europie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - ale super !!! Właśnie się zalogowałam, żeby napisać, że właściciel nie odebrał telefonu. Ale dzwoniłam o 20:30, bo dopiero wtedy udało mi się wyjść z pracy. A tu takie wieści .... normalnie szok. Ale taki pozytywny :-) :-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...