Jump to content
Dogomania

Obroża w domu ??


NikiS

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój 5miesięczniak lata w obroży w domu, ma jeszcze akcje że chce teraz, juz siusiu, i szukanie obroży, która lubi się wtedy zapodziać, to nie jest fajna sprawa w takim momencie ;)

Starszy chodzi w obroży jak są goście, bo lubi ich wylewnie witać, lepiej mieć za co po podtrzymać w pozycji siedzącej ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']A kurtkę ściągasz? Buty?

Jakoś te spodnie do mnie nie przemawiają ;)[/QUOTE]

Wiesz, pies obroże nosi niezależnie od pory roku tak jak człowiek spodnie (krótkie, długie, jakie tam chcesz).
Kurtke psu też zimą zakładam i zdejmuje gdy do domu wchodzi. To co innego niż obroża.
Kurtka chroni przed zimnem a obroża, jest bo jest. Bez spodni latem też możesz chodzić jak Ci wygodnie ale chyba nie za bardzo wypada ;).


Po za tym mam psa z róznymi pomysłami i umie otworzyć drzwi gdy ktoś zapomni zamknac na klucz (zamek też otworzy) i sobie pójść na dłuższy spacer np. po okolicznych śmietnikach. W takim wypadku wolałabym, zeby miał obroże na sobie i adresówke...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Wiesz, pies obroże nosi niezależnie od pory roku tak jak człowiek spodnie (krótkie, długie, jakie tam chcesz).
Kurtke psu też zimą zakładam i zdejmuje gdy do domu wchodzi. To co innego niż obroża.
Kurtka chroni przed zimnem a obroża, jest bo jest. Bez spodni latem też możesz chodzić jak Ci wygodnie ale chyba nie za bardzo wypada ;).


Po za tym mam psa z róznymi pomysłami i umie otworzyć drzwi gdy ktoś zapomni zamknac na klucz (zamek też otworzy) i sobie pójść na dłuższy spacer np. po okolicznych śmietnikach. W takim wypadku wolałabym, zeby miał obroże na sobie i adresówke...[/QUOTE]

Owszem, bez spodni nie wypada, ale bez obroży w domu - czemu nie? ;) Ja tylko mówię, że porównanie do spodni do mnie nie przemawia. Zdejmuję psu obrożę, bo wydaje mi się, że bez niej jest mu wygodniej - jak już się tak czepiamy tych spodni - to z tego samego powodu wracając do domu zmieniam jeansy na dresy :lol:

Takie powody jak najbardziej do mnie przemawiają, w takim wypadku też nie zdejmowałabym psu obroży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']No widzisz, tak samo jak Ty jeansy na dresy - ja zmieniam psu obroże z 4cm, skórzanej, ćwiekowanej na szmatkowaną, mięciutką 2cm, jeżeli wiem, ze nie będziemy wychodzić nigdzie na dłużej, na smyczy[/QUOTE]
robie identycznie :)
wracajac nakladam obroze domowa, lekka i miekka z rogza
nie uzywam jej na dworze wogole

Link to comment
Share on other sites

No ja jak ide z psem bez smyczy to łazi też w takiej szmatce na dworku, ale to rzadko. Np do sklepu tak chodzimy albo odwiedzić kogoś, albo gdzieś autem jedziemy. Wtedy szmateczka może być.

Do parku czy gdzieś, gdzie pies ma być na smyczy - idzie na 4cm bo ma za dużo siły, zeby szmatka wytrzymałą a i jemu wygodniej bawić sie, pociągnąć na 4cm. W domu to nie praktyczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...