Jump to content
Dogomania

Bora i Tora ;-)


BORA

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']No, ładna, ładna... i pierścionek tez![URL]http://img249.imageshack.us/img249/4597/img5947pi4.jpg[/URL]
pzdr.[/quote]
Dziękujemy :lol:

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://img184.imageshack.us/img184/4553/img5943aj9.jpg[/URL]
Jaka Torcia spokojna, jak nigdy. :-o :eviltong: :evil_lol:

A pierścionek bardzo ładny, taki delikatny. :cool3:
Też nie lubię takich wielkich pierścionków, które o wszystko zaczepiają. :shake:[/quote]
Tak Torka coraz bardziej się uspokaja, chociaż chyba nigdy do końca się nie uspokoi :diabloti: uwielbia gryźć mnie za kurtkę, gdy ubieram się na spacerek z nią, albo ni z tego ni z owego złapać mnie za nogawkę, tak dla zabawy :diabloti: diabeł nie pies :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Pimpek']Cześć :D
[URL]http://img178.imageshack.us/img178/744/img5859us1.jpg[/URL]
Jaka słodka :loveu:

Fajny pierścionek :cool3:[/quote]
Dzięki ;)

[quote name='Patikujek']Jaki diabeł???
Spójrzcie na te anielskie oczka:loveu:
[URL]http://img178.imageshack.us/img178/744/img5859us1.jpg[/URL]
uwielbiam to jej spojrzenie:loveu:[/quote]

[quote name='zaba14']Dokładnie.. jaki diabeł... :shake:[/quote]
Pewnie, że Torcia to nie diabeł :lol: Nie jej wina, że jest czarna i wiele osób chyba się boi czarnych psów :roll:

Tak jak dzisiaj pan z SOK...dostałam mandat 100 zł za "prowadzenie psa bez kagańca na peronie" :cool1: Co za idiota z niego to szkoda gadać...

Odprowadzałam Patryka na pociąg, widział nas jak szliśmy razem, ale nie podszedł jak byłam z facetem, bo łatwiej podejść do dziewczyny jak jest sama i dać jej mandat. Widać było, że facet nie lubi psów i się ich boi...Tora spokojnie stała, nawet na niego nie patrzyła....a on do mnie: trzyma pani tego psa :evil_lol: Jeszcze się mnie pytał czy pies ma szczepienia:ja mówię, że ma :p a on do mnie: mogę zobaczyć? A ja do niego: proszę pana książeczkę ze szczepieniami to ja mam w domu i nie mam zamiaru chodzić z książeczką na każdy spacer...i pan ucichł na temat szczepień, ale od kagańca się nie odczepił...Chyba będę tam chodziła częściej z Torą, tylko będę zabierała kaganiec i nawet książeczkę i specjalnie będę się za niemiłym grubasem rozglądała i chętnie przejdę obok niego i nawet coś zagadam heheheheheh ale następnym razem to on będzie mógł tylko popatrzeć :diabloti:

Następna okazję będę miała w sobotę i w poniedziałek :evil_lol: Chyba sobie wcześniej z domu wyjadę i poczekam na Patryka pociąg :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:

[quote]Chyba będę tam chodziła częściej z Torą, tylko będę zabierała kaganiec i nawet książeczkę i specjalnie będę się za niemiłym grubasem rozglądała i chętnie przejdę obok niego i nawet coś zagadam heheheheheh ale następnym razem to on będzie mógł tylko popatrzeć[/quote]
O tak, tak :evil_lol:

Nie miał się do kogo przyczepić to się przyczepił Ciebie :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']No ładnie, żeby takiego wielkiego i agresywnego psa, przedstawiciela rasy psów morderców prowadzać bez kagańca?!? :-o
Toż to nawet z domu nie powinno się wyprowadzać, a co dopiero wśród ludzi spacerować. Przecież toto rzuca się każdemu do gardła. :shake:[/quote]
Masz rację, zachowałam się jak gówniarz. Obiecuję, że więcej to się nie powtórzy :diabloti:

[quote name='anetta']:evil_lol:


O tak, tak :evil_lol:

Nie miał się do kogo przyczepić to się przyczepił Ciebie :shake::shake:[/quote]
anetta no mi to ręce czasami opadają :shake: A najbardziej się wkurzyłam jak już wyszłam od nich z mandatem, a tu sobie idą 2 pieski bez kagańców :angryy: A poza tym to zawsze, ale to zawsze Tora miała ten pie.... kaganiec, Patryk zawsze mówił, że kaganiec nie potrzebny, a jak raz nie miała to od razu wyłapali :mad:

Sory, że do was nie zaglądam, ale ostatnio na komputerze to tylko piszę pracę mgr :mdleje:Do końca miesiąca muszę oddać, bo podobno pod koniec maja się bronię :eek2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Obronę prawdopodobnie będę miała dopiero w czerwcu. :lol:[/quote]
To podobnie będziemy się broniły :lol: Zobaczymy czy u mnie wypali koniec maja, nie tylko ode mnie to zależy, ale połowa grupy już oddała całe prace :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Patikujek']To trzymamy kciuki i dopominamy się wszyscy o nowe fotki a szczególnie ja:D:D:D
stęskniłam się za Torcia:)[/quote]
Jutro oddaję pracę mgr promotorowi. Trzymajcie kciuki, żeby zaliczył :thumbs:

Fotki może w tym tygodniu jakieś wrzucę, jak aparat zechce działać, bo to zależy od dnia, raz działa, a raz nie :p

[quote name='Pimpek']Witamy się :D
Będziecie na zlocie w tym roku?
My nie :-( Ale w następnym chyba tak :D[/quote]
Jeszcze nie wiem czy będę na zlocie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Jutro oddaję pracę mgr promotorowi. Trzymajcie kciuki, żeby zaliczył :thumbs:

Fotki może w tym tygodniu jakieś wrzucę, jak aparat zechce działać, bo to zależy od dnia, raz działa, a raz nie :p


Jeszcze nie wiem czy będę na zlocie ;)[/quote]
W takim razie trzymamy kciuki i za pracę i za zlot. :cool3: :kciuki: :kciuki:
I czekamy na fotki. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']No to trzymamy! :kciuki:
A co to za fochy? :mad:[/quote]
Hehehe no fochy jakieś mi tu strzela...Wcale nie stary aparat, 2 lata dopiero ma. Nowy może w następnym roku kupie :roll:

[quote name='Asia & Ginger']W takim razie trzymamy kciuki i za pracę i za zlot. :cool3: :kciuki: :kciuki:
I czekamy na fotki. :cool3:[/quote]

Dzięki dziewczyny za kciuki. Musi być ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']2 lata? No to faktycznie :roll:[/quote]
Taaa a jak pomyślę ile kosztował to szlak mnie trafia :angryy: Teraz to sobie kupie jakiś najtańszy badziew, bo i tak się zepsuje....teraz wszystko się szybko psuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Asiaczek']No i jak? Zaliczył?
pzdr.[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']No właśnie, jak tam praca? :cool3: :p[/quote]
Ups ale mnie dawno tu nie było :oops:

Od 2 czerwca jestem już panią magister :grins:

A dzisiaj dostałam pracę, zaczynam w poniedziałek :lol:

Mam nadzieję, że Tora jakoś będzie to znosiła...bo ostatnio trochę powyła jak mnie nie było :roll: ale wierzę, że się przyzwyczai...po prostu ostatnio rzadko sama zostawała. Nie ma wyjścia musi się przyzwyczaić. Gdyby nie wycie to byłby aniołek z niej, bo poza tym nie mam z nią żadnych problemów. No oprócz tego, że jest strasznie lękliwa i boi się ostatnio wychodzić na spacery, ale z tym sobie radzimy :cool1: Zdjęć nie ma, bo nie ma nowego aparatu, może niedługo sobie zarobię na aparat :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...