Jump to content
Dogomania

Fundacja "Emir" oddział w Sosnowcu. Do likwidacji.


J_ulia

Recommended Posts

[quote name='Faflok'];/

Znowu szukają problemów... A czy zarząd przed oczernianiem ludzi ma wystarczające dowody żeby rzucać takie oskarżenia? Czy jak zwykle kierują sie sugestiami "życzliwych" i w d** mają dobre imie innych ludzi?
A co z psami? Mają trafić na ulicę, skąd przyszły?[/QUOTE]


Co do treści komunikatu to nie będę się wypowiadać , bo nie mam na to sił , ani cierpliwości, ani chęci ...
Pokazało mi to tylko w jaki sposób traktuję się Osobę , która tyle czasu, sił i własnych pieniędzy (nie tylko Ona zresztą ) włożyła w radowanie zwierząt... Wydaje mi się ,że takie sprawy załatia się najpierw osobiście , a nie za pomocą forum... Smutne to...


Wracając do psów , bo to one są tu najważniejsze...

Mogę zapewnić ,że żadnemu nie stanie się krzywa i wszystkie mają zabezpieczony byt. Dołożymy wszelkich starań żeby jak najszybciej zostały stałe domki.

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] W związku z informacja zamieszczona przez Gagate,mogę nareszcie oficjalnie wyjaśnic .
Otóż nie dziwi mnie sprawa zawieszenia ,bo stałam się niewygodna.Dziwią mnie tylko podstawy tegoz zawieszenia.Na wstępnie pragne podkreślic,ze o swojej nierzetelności po raz pierwszy dowiaduje się włąśnie z tego komunikatu.Wcześniej nikt mi takich zarzutów nie czynił,ani tez nikt ze mna nie rozmawiał na ten temat.No cóz..każdy ma swoje metody działania..
Powodem całej tej sprawy jest Supeł i jego finanse.Nieprzypadkowo taka informacja włąśnie tutaj się pojawiła jako pierwsza.
Zarząd Fundacji zdecydował o zmianie sposobu rozliczeń i wszystkie-podkreślam-wszystkie Oddziały w kraju zostały pozbawione samodzielnego sposobu rozliczania.Tym samym kontami wszystkich Oddziałów zarządza i dysponuje wyłącznie Zarząd.
Na konto Oddziału Sosnowiec darczyńcy przekazywali wpłaty dla Supła,ewentualnie dla innych psów.Na to konto również wpływały pieniądze z bazarków wraz z kosztami przesyłki.Nie majac dostępu do konta nie mogę ani podac kto i ile wpłacił,ani tez nie miałam adresów na które powinnam wysłać książki,które nota bene sama podarowałam na bazarki.
Miałam zatem zastrzezenia co do sposobu rozliczania ,zwłaszcza,ze darczyńcy maja prawo wiedziec co się dzieje z ich pieniędzmi.
Zarzucono mi,ze zbieram na prywatne konto pieniądze od darczyńców.
Otóż oświadczam,ze jest to pomówienie,bowiem nigdy,podkreślam nigdy nie zbierałam na prywatne konto pieniędzy na jakiegokolwiek psa będącego pod opieką Fundacji EMIR.
Skoro Zarząd ma takie informacje to bardzo proszę o przedstawienie mi jednego choćby dowodu i choćby jednej wpłaty na jakiegokolwiek psa będącego oficjalnie pod opieka Oddziału.
A teraz Moi Drodzy chcę wyjaśnić sprawę Supełka.Tutaj bowiem popełniłam bład co teraz się zemściło.
Otóż Supeł nigdy nie był psem Fundacji EMIR.Od początku Supeł jest moim prywatnym psem.Umowe o DT zawarłam ja jako osoba prywatna ze Schroniskiem w Rudzie Śląskiej.Pani Justyna,która założyła Supełkowi watek może to potwierdzic.Zreszta jak tylko uda mi się zeskanowac umowe to ją wkleje.Uważałam,ze będzie w porządku,jak darowizny na rzecz Supła będą wpływały oficjalnie na oficjalne konto,z którego następnie pójdzie dla Supełka pomoc.Chciałam być lojalna,a okazało się ze jestem nierzetelna..
Nigdy niczego nie przywłaszczyłam,a wręcz przeciwnie mase dodałam z własnej kieszeni,czego nie żałuje,bo dawałam zwierzętom
Moi Drodzy,na rzecz zwierząt działałam zanim w ogóle usłyszałam o Emirze i na pewno sobie poradze bez Emira.Nie jestem ani pierwsza osoba która tak potraktowano ani ostatnią..
A jeśli coś jeszcze mam wyjaśnic,proszę pytac [/INDENT]

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Fafloku jak było z Toba i kiedy. Przeczytaj jeszcze raz komunikat i wskaz prosze miejsce, gdzie ktokolwiek jest oczerniany.
Ja tez sobie pozwole przekleic swoja odpowiedz w odpowiedzi na post BajkiB.


Bajko, nie manipuluj mna, prosze... Jest mi bardzo przykro, że nasza wspólpraca konczy sie w taki sposób.. Jestes niewygodna? Zarząd zabrał Ci mozliwośc rozliczania sie? Zabrał pieniadze a zostawil biedne i chore psy? Emir? Mam nadzieje,że sama nie wierzysz w to co napisałas..Emir nie bedzie miec dla swoich a z potrzebujacym zawsze sie podzieli.. Wiesz o tym najlepiej.Dostawałas drogie leki i karmę w ilosciach o ktorych niektóre inne organizacje moga tylko pomarzyć. Dostałas samochód, telefon, wsparcie merytoryczne i logistyczne...A Ty teraz piszesz ,że jestes niewygodna? Ze zawłaszczamy pieniadze przeznaczone na psy? Nie. My tylko prosimy, bys rozliczyła sie ze swoich wydatków. W fundacji jestes nie od dzisiaj i wiesz jak to działa. Każdy wydany grosz musi miec pokrycie w fakturach....I dotyczy to każdego, nie tylko Ciebie .Zreszta to nie jest wymysł Emira tylko obowiazek kazdej OPP...
Rozumiem,że świat idzie naprzód, zmieniaja sie ludzie i upodobania ale szanujmy sie nawzajem. Chciałas odejśc z Emira? Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma.,mogłas to zrobic bez takich nieczystych zagrań.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...

Wypadałoby najpierw zadzwonić i zapytać o te pieniądze a nie rozgłaszac na prawo i lewo że oddział robi przekręty z kasą i odcinamy sie od nich...
Takie sprawy sie załatwia w pierwszej kolejności z osobą której oskarżenia dotyczą!
To po pierwsze. Po drugie jeśli okaże sie że nie ma żadnych nieprawidłowości to jak naprawicie to co teraz zrobiliście? Bo po takim tekście już niewiele osób będzie chciało zaufać sosnowieckiemu oddziałowi. To sa stare zagrywki polityczne, żeby komus narobic brudu wystarczy rzucic oskarżenie - nie koniecznie prawdziwe, i tak znajdą sie tacy którzy w nie uwierzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']...

Wypadałoby najpierw zadzwonić i zapytać o te pieniądze a nie rozgłaszac na prawo i lewo że oddział robi przekręty z kasą i odcinamy sie od nich...
Takie sprawy sie załatwia w pierwszej kolejności z osobą której oskarżenia dotyczą!
To po pierwsze. Po drugie jeśli okaże sie że nie ma żadnych nieprawidłowości to jak naprawicie to co teraz zrobiliście? Bo po takim tekście już niewiele osób będzie chciało zaufać sosnowieckiemu oddziałowi. To sa stare zagrywki polityczne, żeby komus narobic brudu wystarczy rzucic oskarżenie - nie koniecznie prawdziwe, i tak znajdą sie tacy którzy w nie uwierzą.[/QUOTE]Fafloku, a skąd wiesz,że takie rozmowy nie były prowadzone?Zaręczam Ci,że jesteśmy ostatnimi osobami, które chciałyby bez powodu takie sprawy wyciągać na zewnątrz.W dodatku wszelkie działania w tej sprawie na dogo( i pewnie gdzie indziej tez) zostały zainicjowane przez BajkęB. Komunikat zarządu Emira był tylko odpowiedzią na te działania, w końcu my tez mamy prawo się bronic, bo Emir ma o wiele więcej psów na utrzymaniu niż oddział sosnowiecki. I powiem Ci jeszcze jedno: bardzo bym chciała,żeby te nieprawidłowości zostały pomyślnie wyjaśnione - im prędzej tym lepiej.Nic tak nie boli jak zawiedzione zaufanie. Weż pod uwagę jeszcze jedno - nasze zastrzeżenia dotyczą [B]wyłącznie BajkiB[/B] - dotychczasowego szefa sosnowieckiego oddziału. [B]Działaniom sosnowieckich wolontariuszy nie mamy nic do zarzucenia.[/B]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']

Na wstępnie pragne podkreślic,ze o swojej nierzetelności po raz pierwszy dowiaduje się włąśnie z tego komunikatu.Wcześniej nikt mi takich zarzutów nie czynił,ani tez nikt ze mna nie rozmawiał na ten temat.No cóz..każdy ma swoje metody działania..
[/QUOTE]


A stąd własnie

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przede wszystkim chcemy podziękować Piance za pomoc i trafną sugestię,która umożliwiła nam odzyskanie możliwości pisania na forum-DZIĘKUJEMY!!!Z radością stwierdzamy,że mylilismy się co do przypuszczenień.
A teraz odnośnie ostatnich wpisów na wątku:
nie znamy meritum sprawy i nie chcemy jej znać.Pamiętać trzeba tylko jedno,że nic tak łatwo do człowieka nie przywiera jak błoto.Z racji naszego wieku prosimy pamiętajcie by nikogo nie skrzywdzić złym słowem czy zarzutem.
Pozdrawiamy zarówno Przyjaciół z Emira jak i Bajkę
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']...

Wypadałoby najpierw zadzwonić i zapytać o te pieniądze a nie rozgłaszac na prawo i lewo że oddział robi przekręty z kasą i odcinamy sie od nich...
Takie sprawy sie załatwia w pierwszej kolejności z osobą której oskarżenia dotyczą!
To po pierwsze. Po drugie jeśli okaże sie że nie ma żadnych nieprawidłowości to jak naprawicie to co teraz zrobiliście? Bo po takim tekście już niewiele osób będzie chciało zaufać sosnowieckiemu oddziałowi. To sa stare zagrywki polityczne, żeby komus narobic brudu wystarczy rzucic oskarżenie - nie koniecznie prawdziwe, i tak znajdą sie tacy którzy w nie uwierzą.[/QUOTE]
Przepraszam ze zapytam
jestes z Sosnowca?
Ja mieszkam daleko ale od roku słysze złe rzeczy o Bajce B
sorry jezeli kogos uraziłam
ja pytam wolontariuszy i ludzi pomagajacych z Sosnowca ...i nie jest kolorowo:(
To ze ktos opiekuje sie slepym psiakiem,chyle czola...ale uwazm to za sztandar
pod ktory chowa sie wiele spraw i wiele zalu
ludzi ktorym nie okazala serca i pomocy dla psiakow.....
to tyle
wiecej nie moge powiedziec
bo nie wiem
i nie widziałam.
ale jest duzo ludzi zwracajacych sie o pomoc dla psiakow i dla ktorych nigdy nie bylo tej pomocy......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Smutno mi.Nic taka ludzi nie dzieli jak pieniądze.Zawsze miałam wrażenie,że Bajka to człowiek do bólu oddany psom..
EOT
E/W

Link to comment
Share on other sites

Giselle a co ma do tego fakt czy jestem z Sosnowca?

To co napisałaś całkiem mija się z tematem - tutaj w grę wchodzi pieniądz i oskarżenie o przywłaszczenie.

Teraz sobie wyobraź - widzisz sytuacje jaka jest obecnie z ilością psów o których czytasz na wątku - pomyśl sobie że sosnowiecki oddział bierze pod opiekę każdego psa którego napotka (żadna fundacja tego nie robi) jak wtedy wygladałyby finanse?
Nie bronie nikogo ani nie oskarżam, ale nienawidze jeśli ktoś bezpodstawnie rzuca słowa które mogą zaszkodzić innej osobie.

ja pracowałam i pracuje z kilkunastoma fundacjami i na każdy odddział czy na poszczególne osoby są rzucane różne oskarżenia. To jest zawiść ludzka i pamiętać należy że to nie fundacje są winne psiej krzywdzie tylko źli i nie myślący ludzie. Może poszukaj sobie właścicieli tych psów i im nawtykaj - będzie przynajmniej sprawiedliwie.
Statystycznie rzecz ujmując wszystkie fundacje w Polsce nie są w stanie zaopiekować się co do sztuki psami bezdomnymi i katowanymi. Warte przemyślenia zanim znowu zaczniecie się gryźć między sobą. To że jeden oddział ma możliwości otworzyć sobie schronisko nie znaczy że drugi też weźmie na siebie setki psów wiedząc że nie podoła - wtedy pewnie byś napisała na wątku "po co brali skoro nie mieli pieniędzy" prawda?

Trzeba myśleć zanim cokolwiek się powie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']Giselle a co ma do tego fakt czy jestem z Sosnowca?

To co napisałaś całkiem mija się z tematem - tutaj w grę wchodzi pieniądz i oskarżenie o przywłaszczenie.

Teraz sobie wyobraź - widzisz sytuacje jaka jest obecnie z ilością psów o których czytasz na wątku - pomyśl sobie że sosnowiecki oddział bierze pod opiekę każdego psa którego napotka (żadna fundacja tego nie robi) jak wtedy wygladałyby finanse?
Nie bronie nikogo ani nie oskarżam, ale nienawidze jeśli ktoś bezpodstawnie rzuca słowa które mogą zaszkodzić innej osobie.

ja pracowałam i pracuje z kilkunastoma fundacjami i na każdy odddział czy na poszczególne osoby są rzucane różne oskarżenia. To jest zawiść ludzka i pamiętać należy że to nie fundacje są winne psiej krzywdzie tylko źli i nie myślący ludzie. Może poszukaj sobie właścicieli tych psów i im nawtykaj - będzie przynajmniej sprawiedliwie.
Statystycznie rzecz ujmując wszystkie fundacje w Polsce nie są w stanie zaopiekować się co do sztuki psami bezdomnymi i katowanymi. Warte przemyślenia zanim znowu zaczniecie się gryźć między sobą. To że jeden oddział ma możliwości otworzyć sobie schronisko nie znaczy że drugi też weźmie na siebie setki psów wiedząc że nie podoła - wtedy pewnie byś napisała na wątku "po co brali skoro nie mieli pieniędzy" prawda?

Trzeba myśleć zanim cokolwiek się powie...[/QUOTE]
Mysle,wiec jestem
Tobie jak widac w obronie tej pani z wsciekłosci robi sie pomrocznosc jasna....
dziekuje nie było mi miło.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zabolały przemyślenia?
Tak to już jest, powszechnie panuje zasada że to boli ale nie jest to usprawiedliwienie.
Liczą sie konkrety i argumenty a nie "bo ja słyszałam..." "a ktoś mi powiedział".

Jeżeli możesz się wypowiedzieć na temat pieniędzy o których jest mowa - prosze Cie bardzo. tylko nie zaczynaj teraz z zasłyszanymi gawędami bo to nie jest na miejscu. Chcesz dobić do końca Sosnowiecki oddział?

I powiedziałam że nikogo nie bronie bo wiele moge powiedziec na tematy takie jak Ty poruszyłaś a mimo to siedze cicho. Na temat pieniędzy nie wiem nic więc nie zaręczam za nikogo. Tylko brudy pierze się w domu a nie w łaźni miejsckiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']Zabolały przemyślenia?
Tak to już jest, powszechnie panuje zasada że to boli ale nie jest to usprawiedliwienie.
Liczą sie konkrety i argumenty a nie "bo ja słyszałam..." "a ktoś mi powiedział".

Jeżeli możesz się wypowiedzieć na temat pieniędzy o których jest mowa - prosze Cie bardzo. tylko nie zaczynaj teraz z zasłyszanymi gawędami bo to nie jest na miejscu. Chcesz dobić do końca Sosnowiecki oddział?

I powiedziałam że nikogo nie bronie bo wiele moge powiedziec na tematy takie jak Ty poruszyłaś a mimo to siedze cicho. Na temat pieniędzy nie wiem nic więc nie zaręczam za nikogo. Tylko brudy pierze się w domu a nie w łaźni miejsckiej...[/QUOTE]

Czytałeś kiedyś " Moralność Pani Dulskiej"? Polecam adekwatna literatura w temacie takiej opcji rozwiązywania problemów... [quote name='Faflok']...

Wypadałoby najpierw zadzwonić i zapytać o te pieniądze a nie rozgłaszac na prawo i lewo że oddział robi przekręty z kasą i odcinamy sie od nich...
Takie sprawy sie załatwia w pierwszej kolejności z osobą której oskarżenia dotyczą!
To po pierwsze. Po drugie jeśli okaże sie że nie ma żadnych nieprawidłowości to jak naprawicie to co teraz zrobiliście? Bo po takim tekście już niewiele osób będzie chciało zaufać sosnowieckiemu oddziałowi. To sa stare zagrywki polityczne, żeby komus narobic brudu wystarczy rzucic oskarżenie - nie koniecznie prawdziwe, i tak znajdą sie tacy którzy w nie uwierzą.[/QUOTE]

Faflok mam wrażenie ze jesteś z innej epoki - jakie zagrywki polityczne? Chyba pojęcia z emocji wymknęły ci się spod kontroli i nieco pomieszały. Czytaj uważnie wszystkie posty merytoryczne dla sprawy przez kilka dni i wtedy oceń czy ktoś miał prawo postawić zarzuty czy nie. Idź na wątek supełka i wczytaj się uważnie, a jest szansa, że ostudzisz swój gniew wobec tych, którzy ośmielili się postawić sprawę jasno. Mówisz o sobie, że jesteś człowiekiem myślącym - cieszę się i proszę Cie czytając posty włącz analizę myśleniową, a wtedy być może zobaczysz obraz który rysuje się coraz wyraźniej z każdym postem zamieszczanym przez osoby z Fundacji. Może nim kolejny raz podniesiesz kwestię bezpodstawnego oskarżania, proszę powiedz: Co mają robić Fundacje w takich sytuacjach? Udawać, że się nic nie stało, zamieść pod dywan i co??? Mieć nadzieję, że problem zniknie lub sam się rozwiąże... Niestety nic z tego. Pisałeś, że wiesz co nieco o działalności fundacyjnej, więc wiesz również, że muszą się rozliczyć z każdej złotówki otrzymanej od darczyńców. Może jako "znawca tematu masz w rękawie jakieś cudowne, nie krzywdzące nikogo rozwiązanie. Jeśli tak, to proszę podaj je, a Fundacja EMIR na pewno będzie Ci dozgonnie wdzięczna. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Klempa nie mów mi o emocjach i o tym że musze coś przeczytać kilka razy żeby zrozumieć bo widac kto tutaj ma z tym problem skoro po kilku moich wypowiedziach nie potrafisz odróżnić mojej płci.
Rozwiązanie jest bardzo proste - najpierw zbadanie okoliczności, dowody a potem dopiero pisanie publiczne o nieprawidłowościach.

Niestety ja zdania nie zmienie bo zostałam tak jak BajkaB, oskarżona o przywłaszczanie pieniędzy fundacji. Nikt do mnie nie zadzwonił i nie spytał co się stało, nikt nie wyjaśniał sprawy a wszędzie widniało moje nazwisko jako OSZUSTA I NACIĄGACZA. I podchodzę do tej sprawy bardzo osobiście i będe z tym walczyła na każdym kroku. Nie interesuje mnie cała reszta a jedynie ten jeden jedyny fakt. Najpierw analiza dowodów a później można mówić o nieprawidłowościach. Piszecie że Edyta nie przysłałą żadnych dokumentów z rozliczeniami, tak? Tego nie wiem, ale czemu nikt sie nie zainteresował tym na bieżąco tylko wszyscy czekali aż uzbiera sie cała sterta zaległości? Może zaraz się wyjaśni że te dokumenty są, ale nie zostały przesłane?
Trze ba by było czasami spojrzeć też z drugiej strony. Więcej nie powiem bo musiałabym wjechac na temat postępowania Sosnowieckiego oddziału a to nie ten deseń jest.
I mam nadzieje że staracie sie też zrozumieć co mówie a nie tylko widzieć że staje w czyjejś obronie co jest Wam nie w smak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']Klempa nie mów mi o emocjach i o tym że musze coś przeczytać kilka razy żeby zrozumieć bo widac kto tutaj ma z tym problem skoro po kilku moich wypowiedziach nie potrafisz odróżnić mojej płci.
Rozwiązanie jest bardzo proste - najpierw zbadanie okoliczności, dowody a potem dopiero pisanie publiczne o nieprawidłowościach.

Niestety ja zdania nie zmienie bo zostałam tak jak BajkaB, oskarżona o przywłaszczanie pieniędzy fundacji. Nikt do mnie nie zadzwonił i nie spytał co się stało, nikt nie wyjaśniał sprawy a wszędzie widniało moje nazwisko jako OSZUSTA I NACIĄGACZA. I podchodzę do tej sprawy bardzo osobiście i będe z tym walczyła na każdym kroku. Nie interesuje mnie cała reszta a jedynie ten jeden jedyny fakt. Najpierw analiza dowodów a później można mówić o nieprawidłowościach. Piszecie że Edyta nie przysłałą żadnych dokumentów z rozliczeniami, tak? Tego nie wiem, ale czemu nikt sie nie zainteresował tym na bieżąco tylko wszyscy czekali aż uzbiera sie cała sterta zaległości? Może zaraz się wyjaśni że te dokumenty są, ale nie zostały przesłane?
Trze ba by było czasami spojrzeć też z drugiej strony. Więcej nie powiem bo musiałabym wjechac na temat postępowania Sosnowieckiego oddziału a to nie ten deseń jest.
I mam nadzieje że staracie sie też zrozumieć co mówie a nie tylko widzieć że staje w czyjejś obronie co jest Wam nie w smak.[/QUOTE]

Z odróżnianiem płci nie mam problemu ale faflok jest chyba płci męskiej? Dziękuję za odkrycie kart, wiem dokładnie kim jesteś z imienia i nazwiska (ale niech ono pozostanie naszą słodką tajemnicą) Mnie interesuje sprawa supełka i tylko na niej chcę się skupić. Zaszłości, szczególnie te niewyjaśnione to nie moja sprawa. Aczkolwiek jak chcesz zapraszam na priva. Nie neguję w żaden sposób tego że bronisz bajkb a tylko jak wielu tutaj pragnę pragnę dojść do prawdy.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek. Tam jest opisany prawdziwy powód wyluczenia BajkaB
z fundacji. BajkaB ja bym tego tak nie zostawiła! są środki prawne, które
można wykorzystać do walki z fałszywymi oskarżeniami.

Nie podwijaj ogona jak to większość robi. Jesteś potrzebna zwierzętom!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146133-Ruda-i-jej-dzieci-błagają-o-pomoc-i-domki?p=14805548#post14805548[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok']Klempa nie mów mi o emocjach i o tym że musze coś przeczytać kilka razy żeby zrozumieć bo widac kto tutaj ma z tym problem skoro po kilku moich wypowiedziach nie potrafisz odróżnić mojej płci.
Rozwiązanie jest bardzo proste - najpierw zbadanie okoliczności, dowody a potem dopiero pisanie publiczne o nieprawidłowościach.

Niestety ja zdania nie zmienie bo zostałam tak jak BajkaB, oskarżona o przywłaszczanie pieniędzy fundacji. Nikt do mnie nie zadzwonił i nie spytał co się stało, nikt nie wyjaśniał sprawy a wszędzie widniało moje nazwisko jako OSZUSTA I NACIĄGACZA. I podchodzę do tej sprawy bardzo osobiście i będe z tym walczyła na każdym kroku. Nie interesuje mnie cała reszta a jedynie ten jeden jedyny fakt. Najpierw analiza dowodów a później można mówić o nieprawidłowościach. Piszecie że Edyta nie przysłałą żadnych dokumentów z rozliczeniami, tak? Tego nie wiem, ale czemu nikt sie nie zainteresował tym na bieżąco tylko wszyscy czekali aż uzbiera sie cała sterta zaległości? Może zaraz się wyjaśni że te dokumenty są, ale nie zostały przesłane?
Trze ba by było czasami spojrzeć też z drugiej strony. Więcej nie powiem bo musiałabym wjechac na temat postępowania Sosnowieckiego oddziału a to nie ten deseń jest.
I mam nadzieje że staracie sie też zrozumieć co mówie a nie tylko widzieć że staje w czyjejś obronie co jest Wam nie w smak.[/QUOTE]Ło matko! Nie zostawiajcie tego tak.
Bezpodstawne oskarżenia o defraudacje są karalne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faflok'](...)

Niestety ja zdania nie zmienie bo [B]zostałam tak jak BajkaB, oskarżona o przywłaszczanie pieniędzy fundacji.[/B] Nikt do mnie nie zadzwonił i nie spytał co się stało, nikt nie wyjaśniał sprawy a wszędzie widniało moje nazwisko jako OSZUSTA I NACIĄGACZA. I podchodzę do tej sprawy bardzo osobiście i będe z tym walczyła na każdym kroku. Nie interesuje mnie cała reszta a jedynie ten jeden jedyny fakt. [B]Najpierw analiza dowodów a później można mówić o nieprawidłowościach[/B]. Piszecie że Edyta nie przysłałą żadnych dokumentów z rozliczeniami, tak? Tego nie wiem, ale czemu nikt sie nie zainteresował tym na bieżąco tylko wszyscy czekali aż uzbiera sie cała sterta zaległości? Może zaraz się wyjaśni że te dokumenty są, ale nie zostały przesłane?
Trze ba by było czasami spojrzeć też z drugiej strony. Więcej nie powiem bo musiałabym wjechac na temat postępowania Sosnowieckiego oddziału a to nie ten deseń jest.
I mam nadzieje że staracie sie też zrozumieć co mówie a nie tylko widzieć że staje w czyjejś obronie co jest Wam nie w smak.[/QUOTE]Faflok, nie wiem kim jesteś i nie znam Twojej sprawy, z treści Twojej wypowiedzi wynika jednak,że w jakisś sposób byłaś/jesteś związana z sosnowieckim oddziałem Emira. Jeśli tak, to wiedz, że Zarząd Główny tej fundacji nigdy niczego nie robił bez głębokich konsultacji z szefem oddziału, bo to szef oddziału znał prace konkretnego wolontariusza a nie zarząd, który jest daleko..Zarząd najzwyczajniej w świecie stosował się do wniosków szefa oddziału
A teraz druga sprawa - najpierw analiza dowodów... Proszę bardzo, dowody przedstawiłam, a analizę każdy może sobie zrobić sam... Grzecznie tylko przypomnę,że terminy rozliczeń są znane wszystkim fundacjom w Polsce, bo dla wszystkich są takie same, i szef oddziału - a BajkaB nie jest nim od wczoraj - musi je znać...
I jeszcze na koniec - to,że BajkaB napisała,że nikt z nia nie rozmawiał, nie oznacza,że tak było naprawde...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkgreen][B]Jako moderator sprawę uważam za zamkniętą i proszę o nie oczernianie i nie zarzucanie nikomu niczego bez poparcia tego prawdziwymi dowodami, nie zasłyszaną plotką. Proszę też o oficjalne stanowisko obu stron i poparcie ich dowodami w celu wyjaśnienia sprawy też na dogo, żeby do nikogo nei został później niesmak. Mam na myśli głównie wszystkie rozliczenia, bez zbędnych komentarzy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#006400][/COLOR]
A jako ja..
[B]giselle4[/B] - na plotkach wiele się opiera, i nawet nei wiesz jak mogą być szkodliwe. Opiera się na faktach i dowodach, bo tylko wtedy
można coś zyskać. Zasłyszane gdzies od kogoś informację mogły być tysiąc razy przekręcone i pokolorowane. Poznałem osobiście BajkęB i wiem kim ona jest, źle bym o niej nie powiedział. Jako moderator muszę być obiektywny, jednak jako zwykły człowiek też miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji z Emir, co pogłębiło we mnie zgodzenie się z tym, jak mówią o Was inni, że kochacie psy, ale do ludzi szacunku nie macie. A jednak w fundacji to drugie jest tak samo ważne, jak to pierwsze. Nie będę tu wyciągać tego, co mi złego zrobiliście czy osobom, które znam. Niektórych wręcz zniszczyłyście po zakończeniu współpracy. Ale do czego zmierzam - wina zawsze leży po obu stronach. Wszystkiego można było dopilnować i załatwić innymi drogami, przede wszystkim osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][COLOR=darkgreen][B]Jako moderator sprawę uważam za zamkniętą i proszę o nie oczernianie i nie zarzucanie nikomu niczego bez poparcia tego prawdziwymi dowodami, nie zasłyszaną plotką. Proszę też o oficjalne stanowisko obu stron i poparcie ich dowodami w celu wyjaśnienia sprawy też na dogo, żeby do nikogo nei został później niesmak. Mam na myśli głównie wszystkie rozliczenia, bez zbędnych komentarzy.[/B][/COLOR]

A jako ja..
[B]giselle4[/B] - [COLOR=Red][B]na plotkach wiele się opiera, i nawet nei wiesz jak mogą być szkodliwe.[/B][/COLOR] Opiera się na faktach i dowodach, bo tylko wtedy
można coś zyskać. [COLOR=Red][B]Zasłyszane gdzies od kogoś informację mogły być tysiąc razy przekręcone i pokolorowane.[/B][/COLOR] Poznałem osobiście BajkęB i wiem kim ona jest, źle bym o niej nie powiedział. [COLOR=Red][B]Jako moderator muszę być obiektywny[/B][/COLOR], jednak jako zwykły człowiek też miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji z Emir, co pogłębiło we mnie zgodzenie się z tym, jak mówią o Was inni, że kochacie psy, ale do ludzi szacunku nie macie. A jednak w fundacji to drugie jest tak samo ważne, jak to pierwsze. Nie będę tu wyciągać tego, co mi złego zrobiliście czy osobom, które znam. Niektórych wręcz zniszczyłyście po zakończeniu współpracy. Ale do czego zmierzam - wina zawsze leży po obu stronach. Wszystkiego można było dopilnować i załatwić innymi drogami, przede wszystkim osobiście.[/QUOTE]

[B]Anashar[/B] nawet nie wiesz jak bardzo się zgadzam w zaznaczonych kwestiach.

[COLOR=Blue]Mała poprawka [B]giselle4 [/B]nie jest w EMIRze, [U]nie każdy kto pisze pozytywnie o Emirze jest członkiem EMIRa[/U]. Po prostu zapewne dostrzega obiektywnie pewne sprawy.[/COLOR][B]

w kwestii plotek, oczerniania i pomówień ooo temat rzeka!!!

ale zapytam o jedno tylko: rozumiem że zdanie zawarte w tym poście [URL]http://tiny.pl/htj4z[/URL] (jeszcze nie wyczyszczone)

[/B][QUOTE]O defraudacje oskarżonych było więcej osób. Jedna z nich
jednak postanowiła nie czuć urazy i dalej przepuszcza pieniądze przez konto
fundacyjne. Ale oficjalnie do niej nie neleży[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[/QUOTE]ma pokrycie w dowodach i zwracam się w związku z tym do [B]Iwony77[/B] z serdeczną prośbą o szczegóły, znaczy dowody. Prawdziwe a nie zgodnie z tym co Anashar pisze i ja też tak uważam że dowodem nie jest "jedna pani drugiej pani...."

Z góry dziękuję za rzetelne informacje. Każdy z nas na takowe czeka.

Link to comment
Share on other sites

Isadora7 - znasz mnie nie tylko z tego wątku i sądze, że wiesz, że nie rzucam słów na wiatr i nie pisze czegoś, jeżeli nie mam na to potwierdzenia, mimo tego, że nie musimy się zgadzać w każdej kwestii ;)

Nigdzie nie napisałem, że giselle4 jest w Emirze, bo widac od razu jakie stanowisko zajęła. Mam na myśli tylko to, że sama napisała, że "słyszała" a to dla mnei za mało. Ja też słyszałem wiele, min. o Emirze ale nie opieram się na tym co zasłyszałem, tylko na własnych doświadczeniach. A jak takowych nie mam to nie wypowiadam się za żadną ze stron, bo na forum każdy może napisać co chce a nie koneicznie musi być zgodne z prawdą ;)

[B]Dlatego jak piszę, jeżeli ktoś komuś ma jeszcze coś do zarzucenia lub na obronę proszę o mocne dowody. Inne zarzuty będą usuwane.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tylko małe sprotowanie Izodora ten fragment tyczy się do Proanimals.
Tak tu mamy dowody w postaci wpisów i świadków.
Ale to nie będzie rozstrzygane na forum. Prosze nie stawiać mi już żadnych pytań gdyż nie będe na nie
odpowiadała.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...