Jump to content
Dogomania

Gryzący szczeniak


Ashley Moore

Recommended Posts

Gdzie się drapie?? Jeżeli po uszach, to być może jakiś stan zapalny. Jeżeli był kąpany to może na szampon, albo źle go spłukaliście. Wiele psów ma uczulenie na coś w pokarmie np. kurczaka lub te puszki , które kupujecie. Jeżeli chodzi o gryzienie , to kupujcie mu kostki z prasowanej skóry i inne gryzaki, a przede wszystkim bawcie się z nim zabawkami, a jak zaczyna gryźć po rękach zaniechajcie zabawy. Ekspertem nie jestem , ale u mnie podziałało :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki za rady:)
A drapie się wszędzie! tak sobie lekko gryzie nogi jak go swędzą,pod "pachami" no i widzę ze nie ma bujnej szaty pod szyją...łysawe braki sierści...ale skóra jest okej.Myślę że to po obroży,bo jak go zabrałam do siebie to miał ją dosyć ciasno założoną. Niedługo idziemy do weta na szczepienie to na pewno zapytam...o to drapanie.
Ale wiesz że jesteś kolejną osobą która podejrzewa szampon? raz go wykąpałam, w takim dla szczeniaków oczywiście..niby delikatny szampon..hmmm

Link to comment
Share on other sites

My naszego uczymy "nie", "zostaw" a jak to nie pomaga to wtykamy mu zabawki do pyska i kiedy je gryzie jest chwalony, jak zostawia zabawkę i znów zaczyna nasz gryźć to pies jest odstawiany na bok i koniec zabawy - szczeniaki to do siebie mają że gryzą ;) więc u nas zasada jest jedna - ciamkać możesz, ale gryźć już nie - on wie że delikatnie można, ale jak się rozbawi to zapomina że mocniej już nie wolno ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...