Jump to content
Dogomania

Dobry okulista w Bydgoszczy lub okolicy


wenia41

Recommended Posts

Hymm jedynie co mi przychodzi do głowy z bydgoszczy kto zajmuje się okulistyką to żona dr Michał Połulicha, mają lecznicę wyżyny, wcześniej na siedleckiego teraz wybudowali się niedawno na modrakowej, nie znam żony ale dr michał połulich to bardzo dobry wet, wielkie serce dla zwierząt, myślę , że żona może więc być podobna ;) Torunia niestety nie znam ale chodzę teraz na studium tech. weterynarii i tam jest kilka osób które dojeżdżają do nas z torunia i pracuja w branży weterynaryjnej więc się moge popytać czy mają tam jakiegoś dobrego okulistę.

Link to comment
Share on other sites

Witam! dzieki za namiary, a czy żona dr Michała Połulicha przyjmuje razem z nim w tej samej lecznicy na Wyżynach. W którym mniej więcej miejscu jest ta lecznica? byłabym wdzięczna za podpytanie się kolegów po fachu o Toruń. Wiem, że dobrym wetem jest Tomek Charyton i Maka (jak się nazywała nie pamiętam) dla mnie zawsze była Maką i wszyscy na nią tak mówili, ale oni przeprowadzili się do Torunia i tam mają lecznicę. Tomek Ch. leczył mojego poprzedniego Donka. Po wstrząsie mózgu miał problemy neurologiczne(zderzenie czołowe przy bardzo dużej szybkości z drzewem nocą ) i on go z tego wyciagnął. Z niecierpliwością będę czekała na wiadomości o Toruniu. Z góry bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Po wizycie w lecznicy u dr Połulicha napisz jakią wyrobiłaś sobie opinie???? Będę czekała z niecierpliwością!!!!! Ja moje psy zawsze leczyłam u Parzęckiego, operacje przede wszystkim!! on jako chirurg jest u nas w Bydgoszczy najlepszy. Z okolic też do niego zjeżdżają. Czekam na wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Po wizycie w lecznicy u dr Połulicha napisz jakią wyrobiłaś sobie opinie???? Będę czekała z niecierpliwością!!!!! Ja moje psy zawsze leczyłam u Parzęckiego, operacje przede wszystkim!! on jako chirurg jest u nas w Bydgoszczy najlepszy. Z okolic też do niego zjeżdżają. Czekam na wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie spełniłabym Twoją prośbę, ale narazie to tylko przymiarka :lol:, bo z oczkiem jest raz lepiej, raz gorzej - ale to u nas normalka już od dawna, więc myślę o zmianie vet'a, ale chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat innych. Do tej pory korzystałam Kory na Mickiewicza i mimo wielu narzekań innych "psiarzy" byłam zadowolona, ale przeszkadza mi "nomen omen" bezosobowe traktowanie psa - następny z kolejki i tyle. No i niestety po ostatnich szczepieniach /wścieklizna+ zakaźne/ kiedy zostałam "skasowana" na 90 zł - poczułam się lekko "naciągnięta, choć może i gdzie indziej w Bydgoszczy są takie ceny i tylko ja o tym nie wiem:crazyeye:. Nie ma też najlepszego zdania o Bonie, ale chyba nie będę się rozwijać bo i tak zrobiłam :offtopic:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też chodziłam do różnych. Jak rozchorowała mi się spanielka trafiłam do lecznicy na przeciwko Torbydu chyba Kora tam mnie do furii doprowadzili w innych też sobie zagrywki robili i tylko kasę dużą zciągali, a pies już w konwulsjach ledwie noc przetrwał. Jeszcze rano zwodzili, forse brali i tylko przeciwbólowe ładowali. Dopiero jak trafiłam do Parzęckiego to w przeciągu półgodziny była po wszystkich badaniach z diagnozą na stole operacyjnym. I straciłam na to mniej niż na innych wetów. Teraz i Parzęcki podrożał jak wybudował lecznicę na Bełzy.

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałam się po zrobieniu rozeznania, że wracam do weta który leczył moje psy zanim przeprowadził się do Torunia. Jesteśmy już wstępnie umówieni na poczatek przyszłego tygodnia. Wyobraźcie sobie, że mojego psa leczyła pielęgniarka taka od ludzi, która pracuje w lecznicy juz od ok. 10 lat,napatrzyła się to i wiedzę jakąś tam przyswoiła, a nie weterynarz. Koniec języka za przewodnika i takie informacje wychodzą na jaw. !!!!!!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Czy można wiedzieć gdzie jest taki fachowy personel :crazyeye::crazyeye:?
A tak nawiasem, co jest z oczkiem Twojego psa/psów ?
Bo moja sunia miała usuwane nieprawidłowo rosnące rzęsy, które oczywiście :angryy: odrosłu i znowu mamy powtórkę z problemu, już chyba po raz trzeci nie zdecyduję się na zabieg pod narkozą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i byłam u wetów tych którzy leczyli poprzednie moje futrzaki. Im mogę tylko już zaufać. Szkoda, że mam do nich spory kawałek drogi - Toruń. Obejrzeli ze wszech stron mojego kuncfota. Dyskutowali, badali, dyskutowali,pobrali wymas z oczu jutro w środę popołudniu wynik!!! czy to aby nie plazmoidalne (czy coś w tym rodzaju) zapalenie spojówek. Może teraz będziemy z diagnozą do przodu. Nareszcie został pożądnie zbadany!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...