Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Martyna94

"Psy są mokre, oblepione błotem i kupami"

Recommended Posts

Witajcie, już od dawna chciałam zostać wolontariuszką w schronisku, jednak w moim mieście żadnego nie ma. "Podobno nie ma u nas bezdomnych zwierząt." To oczywiście bzdura sądząc, iż codziennie można spotkać bezpańskie psy i koty. Pomyślałam, że w mogę jeździc autobusem- jesli znajdę w pobliżu jakieś schronisko. Znalazłam - schronisko w Pawłowie (10 min. autobusem) znalazłam tez stronę internetową, ale przy okazji w googl'ach natknęłam się na ten artukuł: [URL]http://www.boz.org.pl/mz/pawlowo/index.htm[/URL] (jednak jest on z początku 2009 r.) dlatego mam pytanie czy ktoś z Was zna to schronisko? I czy mówi art. prawdę?

Wydaje mi się że kiedyś był poruszany temat o tym "schronisku" (:shake:)
Ale gdzie to było....? nie pamiętam. Gdyby działała wyszukiwarka to łatwo można by było znaleźć a tak to doopa blada.
Może w Akcjach?
:niewiem:

Guest Elżbieta481
Nie wiem jak jest w Pawłowie-nie byłam..To zdaniePsy są mokre, oblepione błotem i kupami" jak ktoś tak napisał to ja mu mówię-nigdy nie jechał latem naszą,,R,,-ką.Autobus..Wtedy możemy podyskutować o zapachach.Psy to nie róże,nie oranżeria.Jak się komu nie podoba to jazda do perfumerii..
Podsumowując moją wypowiedż-chodzi mi oto,że jak komu przeszkadza zapach psi to nie wiem jak znosi zapach wydobywający się od niektórych ludzi?Pracując miałam kolegę co uwielbiał czosnek.Jadł go na śniadanie-podejrzewam,że i na obiad i na kolację.Trzeba było przechodzić przez jego pokój by wyjść z pracy..Od człowieka wymagać możnaby więcej-teoretycznie...
E/W

Jeśli chcesz się przekonać o wartości tego artykułu, najlepiej pojedź na wizytę do schroniska zapytaj o wolontariat. Gdzie jak nie w takich zaniedbanych miejscach potrzebują te zwierzęta empatii i ludzkiej pomocy...??
Tam gdzie schroniska są w lepszym stanie sadzę ze jest więcej wolontariuszy...

[B]waldi481[/B] oczywiście zgadzam się z Tobą i nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoją odp. a Ty moją. To tylko cytat z artukułu. Wiadomo, że 'psy to nie róże, oranżeria'. Nie byłam narazie w tym schronisku, więc nie mogę powiedzieć czy to, co napisano w art. to prawda czy nie(mam nadzieję że jednak nie). A jeśli chodzi o autobus to dla mnie nie ma problemu itp...

dzieki za Wasze odpowiedzi, oczywiście sprawdzę gdy tylko będę mogła, już nawet wcześniej postanowiłam to zrobić :)

[B]waldi481[/B] oczywiście zgadzam się z Tobą i nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoją odp. a Ty moją. To tylko cytat z artukułu. Wiadomo, że 'psy to nie róże, oranżeria'. Nie byłam narazie w tym schronisku, więc nie mogę powiedzieć czy to, co napisano w art. to prawda czy nie(mam nadzieję że jednak nie). A jeśli chodzi o autobus to dla mnie nie ma problemu itp...

dzieki za Wasze odpowiedzi, oczywiście sprawdzę gdy tylko będę mogła, już nawet wcześniej postanowiłam to zrobić :)