Jump to content
Dogomania

"Psy są mokre, oblepione błotem i kupami"


Martyna94

Recommended Posts

Witajcie, już od dawna chciałam zostać wolontariuszką w schronisku, jednak w moim mieście żadnego nie ma. "Podobno nie ma u nas bezdomnych zwierząt." To oczywiście bzdura sądząc, iż codziennie można spotkać bezpańskie psy i koty. Pomyślałam, że w mogę jeździc autobusem- jesli znajdę w pobliżu jakieś schronisko. Znalazłam - schronisko w Pawłowie (10 min. autobusem) znalazłam tez stronę internetową, ale przy okazji w googl'ach natknęłam się na ten artukuł: [URL]http://www.boz.org.pl/mz/pawlowo/index.htm[/URL] (jednak jest on z początku 2009 r.) dlatego mam pytanie czy ktoś z Was zna to schronisko? I czy mówi art. prawdę?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiem jak jest w Pawłowie-nie byłam..To zdaniePsy są mokre, oblepione błotem i kupami" jak ktoś tak napisał to ja mu mówię-nigdy nie jechał latem naszą,,R,,-ką.Autobus..Wtedy możemy podyskutować o zapachach.Psy to nie róże,nie oranżeria.Jak się komu nie podoba to jazda do perfumerii..
Podsumowując moją wypowiedż-chodzi mi oto,że jak komu przeszkadza zapach psi to nie wiem jak znosi zapach wydobywający się od niektórych ludzi?Pracując miałam kolegę co uwielbiał czosnek.Jadł go na śniadanie-podejrzewam,że i na obiad i na kolację.Trzeba było przechodzić przez jego pokój by wyjść z pracy..Od człowieka wymagać możnaby więcej-teoretycznie...
E/W

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz się przekonać o wartości tego artykułu, najlepiej pojedź na wizytę do schroniska zapytaj o wolontariat. Gdzie jak nie w takich zaniedbanych miejscach potrzebują te zwierzęta empatii i ludzkiej pomocy...??
Tam gdzie schroniska są w lepszym stanie sadzę ze jest więcej wolontariuszy...

Link to comment
Share on other sites

[B]waldi481[/B] oczywiście zgadzam się z Tobą i nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoją odp. a Ty moją. To tylko cytat z artukułu. Wiadomo, że 'psy to nie róże, oranżeria'. Nie byłam narazie w tym schronisku, więc nie mogę powiedzieć czy to, co napisano w art. to prawda czy nie(mam nadzieję że jednak nie). A jeśli chodzi o autobus to dla mnie nie ma problemu itp...

dzieki za Wasze odpowiedzi, oczywiście sprawdzę gdy tylko będę mogła, już nawet wcześniej postanowiłam to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

[B]waldi481[/B] oczywiście zgadzam się z Tobą i nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoją odp. a Ty moją. To tylko cytat z artukułu. Wiadomo, że 'psy to nie róże, oranżeria'. Nie byłam narazie w tym schronisku, więc nie mogę powiedzieć czy to, co napisano w art. to prawda czy nie(mam nadzieję że jednak nie). A jeśli chodzi o autobus to dla mnie nie ma problemu itp...

dzieki za Wasze odpowiedzi, oczywiście sprawdzę gdy tylko będę mogła, już nawet wcześniej postanowiłam to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...