Jump to content
Dogomania

josera economy - kuszaca cena - ale czy tak dobra jak pozostale????


DALMATYNKA0987

Recommended Posts

I ja tak uważam. Mój psiak to alergik. Kupiłam na wypróbowanie, bo dużo osób ją zachwalało. No i mocne łzawienie, świąd, łupież i wypadanie sierści. Nie wiem kiedy wreszcie dopasuję mu karmę. Są karmy gdzie tylko się po nich drapie, trochę łzawi, ale za to sierściucha śliczna, a tutaj po josera takie drapanie, łzawienie i gubienie sierci :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na pewno lepsza od marketówek, jednak cena wiąże się z jakością. Lepiej kupić Joserę Economy niż Pedigree, bo skład jest całkiem ok. Ale nie ryzykowałabym takiej karmy dla alergika - lepiej wybrać z linii Premium - np. Joserę SensiPlus.

Link to comment
Share on other sites

niestety właśnie tak reaguje na sensi plus:roll: Taki mały alergik. Obawiam się, że w końcu wylądujemy na eukanubie dermatosis :roll: Cenowo miesięcznie według dawkowania wyjdzie podobnie jak acana z jagnięciną, ale jakoś coś mnie odpycha od tej karmy, jakiś dziwny skład. Dlatego ciągle szukam czegoś normalnego co wreszcie będzie mu służyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Josera ma jakosc adekwatna do ceny im wyzsza linia tym wyzsza cena.Ja osobiscie przeszłam z Trainera na Josere i jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o wyglad moich zwierzat i przyswajalnosc tej karmy.;)Moja jedna Suka jest allergikiem tez i po probie przyswajania 3 karm z 3 roznych firm wydrapywała az sobie dziury na posladkach.wygladalo to okropnie i byłam załamana.Wet.stwierdzil allergie na białko.Jadła jagniecine pod roznymi postaciami i nic.ALe odkat je tylko Rybe jest na razie ( odpukac ) cisza.!!!trwa to juz 5 tyg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Josera Economy jak sama nazwa wskazuje jest karma ekonomiczną. Czyli zawiera podstawowe składniki niezbędne zdrowemu psu do życia. Ja polecałabym linię super premium z Josery. Kwestia rasy psa, wagi,czy pies jest na coś uczulony i można cos wybrać dla swojego psiaka.

[url]www.josera-poznan.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[QUOTE] Nie wiem kiedy wreszcie dopasuję mu karmę[/QUOTE]Po co szukać idealnej karmy dla psa, suche karmy wcale nie są takie zdrowe, może być jedna z najlepszych i najdroższych ale to i tak nie będzie dobre. Sucha karma dla psa jest jak chipsy dla małych dzieci - w małych ilościach nie szkodzą. Twarda kupka wcale nie jest zdrowa. Czy nie lepiej gotować psu jedzenie? Zawsze wiemy co mu dajemy i ile jest mięsa w mięsie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...