Jump to content
Dogomania

Agility W Krakowie??


aeniolek

Recommended Posts

Z tego co wiem ten tor co był dotychczas jest do odkupienia od obecnych właścicieli - tak wynikało z rozmowy jaką miałam z nimi 2 tygodnie temu - nie wiem czy coś sie już zmieniło, ale można dopytać. Na tor, bylibyśmy BARDZO chętni - dopiero zaczynamy (w zeszłym roku trochę skakaliśmy, ale trochę tylko, bo młody był za młody :p (stawy) a teraz jak jest po RTG i wszystko gra, to nie ma gdzie skakać :placz:
Koniecznie daj znać gdyby sie coś udało załatwić.
I my też byśmy się dorzucili - można by było założyć klub :D
I wydaje mi się, że o tym samym torku myślimy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Śnieżynka']Fajnie że tyle osób :) to może jakieś konkrety co do spotkania organizacyjnego :) i jakiegoś spotkania wstępnego :)
Organizacyjne 10 maja a wstępne 8 maja :) a można dowiedzieć się czegoś więcej :) ??[/quote]
8 może być, 10 jesteśmy w Płocku na klubówce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia i Fiona']Sonuś, a [B]8 maja [/B]może być u Ciebie w ogródku? Jeśli nie, to pewnie Błonia. Godzina [B]17.30[/B]-może być?
[B]11 maja Brzeźnica[/B]. Proponuję spotkać się przy Tesco na Kapelance o [B]10.00[/B], a potem razem pojedziemy do Brzeźnicy. Może być?[/quote]

Postaram się dojechać pod Tesco na czas.

[quote name='Śnieżynka']11 to ja będę :D może uda mi sie namówić brata żeby mnie zawiózł :D a 8 jeszcze nie obiecuje :)

[/quote]

Chyba, że mogę jechać z Tobą ??

Link to comment
Share on other sites

Ja 11 tak - jeszcze raz pisze, ze wyjezdzam z centrum Krakowa, wiec moge kogos zabrac :) ile osob, to oczywiscie zalezy od tego, czy sie spotykamy z psiakami czy bez? jak z psiakami, to dwie osoby + dwa psy wejda :)

A 8 niestety raczej nie, jeszcze mam zajecia o tej porze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia i Fiona']Toller, a co z tym torkiem na poligonie? To właśnie tam ćwiczyła z Wami p. Agnieszka? I co się stało, że nie można już tam ćwiczyć? I jak długo tam ćwiczyliście? Co z tym przedszkolem agilitowym?[/quote]
My ćwiczyliśmy koło stadniny niedaleko Rudawy- instruktorem była Magda Samitowska z Alteri (teraz z fund. Alaris), tor był Agnieszki i jej męża. Niestety, na tym terenie mają budować jakieś bloki , Aga zmieniła pracę, jej suczka (weimarka) nie może już skakać, więc rezygnują. My ćwiczyliśmy z nimi na samym początku z naszym pierwszym Tollerem, Foxem. Kiedy Fox odeszedł od nas w wieku 2 lat, mieliśmy dłuższą przerwę - czekaliśmy na kolejnego psiaka dość długo. W końcu, gdy już mieliśmy psiaka, skakaliśmy w ograniczonym zakresie - to retirever i ja nie chciałam mocniejszego treningu, przed zrobieniem mu RTG i osiągnięciem odpowiedniego wieku - zeby nie narażać go na dysplazję. A jak teraz w końcu wszystko wiadomo, psiak idealnie czysty, 1.5 roczny, to toru nie ma...:-(
Jesteśmy dość zdeterminowani - BARDZO zależy mi na skakaniu z nim, Fire skoki uwielbia, potrzebuje aktywności, i to jest wymarzona forma dla niego moim zdaniem. Kto wie, czy docelowo z młodszym (naszym 3cim Tollerem) kiedyś też nie zaczniemy - ale na razie Dancer ma 8 miesięcy, więc jeszcze czekamy na zakończenie rozwoju.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, że już sie umawiacie :D Jeśli ktoś jest z okolic Ruczaju, to ja też mogę wziąć dwie pary, znaczy ludź+pies*2, w tym psiaki do bagażnika, a ludzie
na siedzenie ;)
Rozumiem, że godziny spotkań odpowiadają?
Toller, dzięki za wyczerpujące informacje.
Czekamy na wieści od reszty ludków :D
zaczyna być już fajnie :)
Monita, a podasz mi te stronki na Słowacji-chodzi op torki?

Link to comment
Share on other sites

Myślę,ze nie będzie problemu żeby spotkać się u mnie,z tym że do są obrzeza miasta i spora cześć będzie miała daleko.
Dokładnie są to Soboniowice(ul. Drużbackiej).
Jeszcze tylko ile miałoby być ludziów i ich psów?:razz:

Link to comment
Share on other sites

To ja już wszystko wiem :) a więc mogę się zadeklarować w czwartek ja odpadam ze względów juwenaliowych i koncertu na wiśle, a co do 11 jak się zorientowałam że to niedziela nie wiem czy dam rade dotrzeć z powodów rodzinnych (jak co tydzień) chyba że mogę się z kimś zabrać... mogę również dotrzeć pod tesco o 10 jak z tamtąd mnie ktoś zgarnie, będę z mały psiakiem kieszonkowym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...