Jump to content
Dogomania

Agility W Krakowie??


aeniolek

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej no, super, Monika, trzymam za was kciuki! A jak juz cos ruszy, tzn.bedzie was wiecej niz dwie to sie jakos odwiedzimy, zeby poskakac razem, co? :) Czy u nas, czy u was - w koncu blisko jestesmy!

[SIZE=1]ps.jak trzeba jakiejs pomocy, jak robic jakies przeszkody czy cos... sluze naszym swiezym doswiadczeniem:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taką jeszcze sprawę :) czy wy chodzicie może na błonia z waszymi pisakami... bo mój cel agility to oswojenie mojego dzikusa z psami i popracowanie z nim :) jest możliwość spotkania się i wstępne oswojenie mojego dzikuska ? i pokazanie jak wstępnie przygotowywać go do Agility ??

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w Brzeźnicy. Było bardzo sympatycznie. Fundacja zgodziła się, żebyśmy ćwiczyli na ich terenie (dają nam do dyspozycji jedną ze swoich łączek), za która nie chcą żadnych opłat. Mają tez kilka przeszkód: 3 chopki, koło i fragment slalomu, które również dają do naszej dyspozycji. I w związku z tym, że nasze treningi są już bardzo realne, proponuję [B]spotkanie organizacyjne[/B] w tamtym miejscu. Usiądziemy sobie na trawce, obejrzymy te przeszkody, pomyślimy, jak zdobyć/zrobić resztę potrzebną do ćwiczeń, psiaki sie wyszaleją na "naszej" łączce, zrobimy grila :).
[B]Proponuję sobotę 10 maja o godz. 10.00 na miejscu.[/B]
Piszcie, czy Wam ta data odpowiada i jak sie zorganizujemy w sprawie dojazdu, czyli kto kogo i skąd może zabrać. Proponuję też, żebyśmy spotkali się w jednym miejscu (do ustalenia gdzie, może Tescko przy Kapelance?) i razem pojechali, bo na tym ostatnim odcinku trudno jest tam trafić.
To chyba tyle informacji na początek :D
Czekam na wieści od Was :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo zadowolona, że udało się coś załatwić :multi:

[B]Monia i Fiona :Rose:[/B]

Jeśli o mnie chodzi, to na dzień dzisiejszy, 10 maja bardzo mi pasuje :p
Może wcześniej, umówimy się na spotkanie w Krakowie np na AWF-ie lub na Błoniach ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy. Tylko, że od dziś do wtorku mam pierwszych gości, a potem od środy do niedzieli przyjadą następni :D, więc ja w tym tygodniu nie wyrwę się, ale może przyszły tydzień? Bardziej odpowiadają mi Błonia, bo przynajmniej wiem, gdzie są, ale jeśli Wam bliżej na AWF i wytłumaczycie mi jak tam dojechać, to nie ma sprawy :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja też chętna :D do 10 jest jeszcze chwilka :) więc możemy sie spotkać :) z tego co pisze Monia to między 5 a 9 maja :D to czekam tylko jak coś zaproponujecie :) ja mogę ze swojej strony zaproponować wtorek 6 maja w porze jaka wam pasuje :) ja niestety studentka i w pon, śr, pt siedzę do nocy na uczelni :( ale może coś wykombinuje jak podacie inny termin :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,że zrzędzę,ale czy nie dałoby się tego przesunąć na niedzielę 11? Mnie raczej w sobotę nikt nie zawiezie,a chciałabym bardzo zaliczyć spotkanie organizacyjne.
Mam domek z dość sporym ogródkiem,pies jest przyjazny wiec zapraszamy i przeszkody spokojnie można u mnie wykona-mamy sporo drewna,rodzicom nie ubędzie:diabloti: i sprzęt do zrobienie przeszkód.
:multi: Już się doczekać nie mogę spotkania

Link to comment
Share on other sites

Czesc! :D
Ja z moim potworem juz baaaardzo tesknie za agility - takze z checia sie dolaczymy, zarowno do skakania jak i organizowania. Jestem zmotoryzowana (mieszkam w okolicach lobzowskiej), wiec jakby kogos trzeba bylo wziac, to nie ma sprawy. Z tym, ze na razie u mnie wchodza w gre weekendy - dopiero w polowie czerwca konczy mi sie uczelniany mlyn :)

Link to comment
Share on other sites

No duch w narodzie się budzi :D Świetnie!!!! Mam wieści odnośnie przeszkód. Jest do kupienia torek w bardzo dobrym stanie, który był sprowadzony do Krakowa ze Słowacji i Niemiec. To bardzo dobry torek, zresztą, zobaczcie sami:
[url]http://shop.tp-slany.cz/agility.php[/url]
Nie znam jeszcze ceny, ale na pewno mało nie będzie. Dzięki temu moglibyśmy szybciej zająć się samymi treningami :D Ale boję się, że cena nas może przestraszyć. Gdyby w przyszłości organizować zawody agility, to taki profesjonalny torek dobrze wygląda :D
Wypowiedzcie sie, co Wy na to :)

Link to comment
Share on other sites

no ja to jestem takim swirem agilitowym, ze chetnie sie zloze ;) oczywiscie pytanie jaka kwota i na ile osob rozlozona... ale gdyby byla mozliwosc uzytkowania za free przez jakis czas dla skladkowiczow, to moze daloby sie to zorganizowac?
skakalam na wlasnie takim profi torze i bylo super, nic sie nie rozlatywalo i bezpiecznie dla psiakow... wiec chyba warto przemyslec.

Link to comment
Share on other sites

Myślę ze damy radę,a poza tym na razie możemy kupić np. tylko część przeszkód np. tunele,palisady a np. hopki sobie darować i na razie zrobić sami-wyjdzie taniej i szybciej będziemy mogli biegać:razz:
Magda nie wiedziałam,ze z Ciebie taki zapaleniec agilitowy- szczegóły na PW:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

1. [B]Zelek[/B], Oczywiście, że będziemy ćwiczyć za darmo, jeśli zrzucimy się na przeszkody :D
2. [B]Monita[/B], podaj stronki, ważne jest, jak są te przeszkody zbudowane, [B]Zelek [/B]ma rację, że przeszkody muszą być bezpieczne i nie powinny się gibać na wszystkie strony ;) Stąd pewnie ta rozbieżność w cenach.
3. [B]Sonuś[/B], na pierwszy rzut muszą właśnie pójść chopki, ponieważ są najprostsze, a te psiaki, które jeszcze nigdy nie ćwiczyły swoja przygodę maja zacząć właśnie od prostych przeszkód. Będą nm na pewno potrzebne: chopki, tunele, kładka, palisada, skok w dal. Na drugi rzut mogą iść: koło, huśtawka i slalom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...