Jump to content
Dogomania

potrzebne wszelkie info o rasie husky


Guest naci2

Recommended Posts

jakie żonglowanie?:crazyeye: :shake:
Zręcznościowe czyli:aportowanie,szukanie,frizbi,i te inne dlatego
wciąż czytam o treningach dla tej rasy!!!!!!!!!My się zdecydowaliśmy na tą rase i raczj moja decyzja nie ulegnie zmianie!!!!Mam duuuużo przestrzeni i ruch pies napewno będzie miał zapewniony!

Link to comment
Share on other sites

:angryy: [quote name='kalinaM']jakie żonglowanie?:crazyeye: :shake:
Zręcznościowe czyli:aportowanie,szukanie,frizbi,i te inne dlatego
wciąż czytam o treningach dla tej rasy!!!!!!!!!My się zdecydowaliśmy na tą rase i raczj moja decyzja nie ulegnie zmianie!!!!Mam duuuużo przestrzeni i ruch pies napewno będzie miał zapewniony![/quote]
ta, a to napewno wystarczy dla husky. Zrozum, ze aportowanie, szukanie, fresbee nie sprawia im az takiej frajdy jak treningi do ktorych husky sa stworzone!!!! To co teraz napisalas nadawało by sie dla goldena, ale nie hasiora!!!!! Coraz bardziej pokazujesz, ze masz nikłe pojecie o tej rasie :shake:
Załamac sie mozna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']Ale to nie wszystkie treningi.Nie mam aż tak stałego dostępu do kompa więc trudno mi sobie poserwować na dłuższą mete.[/quote]
Jesli jestes pewna co do rasy, to powinnas o niej wiedziec praktycznie wszystko. Mozesz mi powiedziec jakie inne treningi? cały czas prosze o DOKŁADNY opis, ale jakos sie go doczekac nie moge :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']Husky to pies bardzo aktywny, lubi się włóczyć i kłusować.Wiem,że potrzebuje długich spacerów, albo biegania przy rowerze i w zaprzęgu.
Ale to i tak nie wszystko,wiem:roll:[/quote]
nie albo biegania w zaprzegu, tylko tego i tego.
Do tego trzeba miec juz dosyc spore doswiadczenie w wychowywaniu psow, bo nie sa łatwe...
Zreszta to co teraz napisalas, to chyba wie kazdy ;)

Link to comment
Share on other sites

Tylko najdziwniejsze jest to, że każdy twierdzi, że to wie a i tak robi swoje. Kupuje haszczaka ma wielkie plany co do biegania... a potem szkoła, studia, praca... rodzice nie zabardzo chcą zajmować się psem, albo zdrowie im na to nie pozwala...

kalinaM czy dowiadywałaś się o zaprzęgi w Twojej okolicy? Czy będziesz miała możliwość podpięcia Twojego psa do zaprzęgu?

Link to comment
Share on other sites

ale nie nadaje zupelnie do mieszkan blokowych ,a nawet ludzie posiadajacy domy z ogrodem maja ogromne problemy z ta rasa.Ten pies jest ciezko wychowac tj.wszystkie psy polarne.Uroda nie wystarczy!Te posiadaja bardzo rozwiniety instynk lowiecki,nie nadaja sie do tresury,posluszenstwo jest pod duzym znakiem zapytania,potrafia przeskoczyc plot do 2.5m.Poza
tym meczy sie ogromnie w cieplych pomieszczeniach i latem.
Przed zakupem czworonoznego przyjaciela nalezy literature poczytac i bardzo sie zastanowic nad rasa lub mieszanka z ta rasa,gdyz pies musi byc szczesliwy przez okolo 15lat jak i wlasciciel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...