Jump to content
Dogomania

Dyplom Młodzieżowego Championa Polski.


jolawigor

Recommended Posts

Pod koniec grudnia mój pies otrzymał dyplom Mł. Ch. Pl. wysłany pocztą zwykłym listem i problem polega na tym, że ten dyplom jest pogięty. Nie dość, że czekaliśmy na niego 5 mc z powodu banalnego błędu to teraz jest poniszczony. Z pewnością stało się to z winy poczty, ale jesli wysyła się tak ważny dokument zwykłym listem bez zabezpieczenia, ani uwagi aby nie zginać to nic dziwnego, tylko co ja mam w takiej sytuacji zrobić. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem ? Jeśli tak to proszę o radę.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też bardzo zdziwiło,że wysłali dyplom listem zwykłym a nie poleconym i też wyglądał jak, przepraszam za wyrażenie, krowie z gardła wyciągnięty.Prostowałam go chyba ze dwa miesiące. W ZK nie interweniowałam,bo udało się go wyprostować.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam właśnie do Warszawy w tej sprawie i pani powiedziała, że to wina poczty i jesli chcę otrzymać następny dyplom ten muszę do nich ten odesłać i napisać uzasadnienie wydania drugiego, wtedy prześlą kolejny na adres oddziału. Zastanawiam się tylko czy próbować ten ratować przez prasowanie czy czekać nie wiadomo ile czasu na następny.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='Mona'][INDENT]Dzisiaj przyszedł do mnie dyplom Młodzieżowego Championa.
O dziwo,w całkiem dobrym stanie(tylko jedno zagięcie);)
Ale moja suka jest tam wpisana jako Collie krótkowłosy...
Jak mogę teraz odkręcić ten błąd ???[/INDENT][/QUOTE]

nie mam JEDNEGO, słownie, JEDNEGO dyplomu który byłby bez błędów, A to nie zgadzają sie wystawy, a to nazwa psa, a to nawet płeć- niepojęte w dobie wpisywania przez formularz i czekania ileś miesięcy. Ba, nawet kiedyś okazało się że przysłali mi powiadomienie że mi się nie należy (Pani z ZK nie umiała policzyć do 6, zostawiam bez komentarza) i tylko w tej sprawie interweniowałam robiąc dodatkowo sporą awanturę (bo kolejne czekanie z ich winy, a wciaż pies miał chodzić w otwartej). Też przychodziły podarte i pogięte- po prostu jeden oddałam do znajomego introligatora który pięknie odświeżył - ale z innymi sprawami nie chcę sie juz denerwować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po miesiącu?
Szkoda że nasze ZK nie ma takiego tempa :(
Na nasz czekałam grubo ponad 2 miesiące i figa.Przez ten durny błąd poczekam pewnie kolejne dwa :-/
Narazie posłałam meila do ZK,z zapytaniem czy mam im to odesłać.
Wysłałam tydzień temu i póki co cisza...

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam dzisiaj dyplomik po ok 2 i pół miesiącach, wiec czas nie najgorszy, bo wysyłałam wniosek zaraz po dostaniu ostatniego Zw. Mł.
Oczywiście bez zagniecenia się nie obyło, chociaz koperta usztywniana.
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1220.snc4/155201_1348595373572_1791976634_644715_2327565_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Shetanka']Jeśli dobrze pamiętam to na maila jakieś tam potwierdzenie przychodziło, ale na pewno nie pisało kiedy przyjdzie, po prostu trzeba czekać...[/QUOTE]
Ja dostałam potwierdzenie na maila. Była też informacja: "[FONT=Arial]Jednocześnie uprzejmie informujemy, że orientacyjny czas oczekiwania na dyplom championa to 45 dni od daty ostatniej wystawy na wniosku /czas na przysłanie sprawozdania z wystawy przez organizatora/+ około dwa tygodnie na weryfikację danych we wnioskach. "
18.kwietnia wysłałam wniosek, a dzisiaj doszedł dyplom :multi: Bez błędów i niepognieciony ;)
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Ja dostałam potwierdzenie na maila. Była też informacja: "[FONT=Arial]Jednocześnie uprzejmie informujemy, że orientacyjny czas oczekiwania na dyplom championa to 45 dni od daty ostatniej wystawy na wniosku /czas na przysłanie sprawozdania z wystawy przez organizatora/+ około dwa tygodnie na weryfikację danych we wnioskach. "
18.kwietnia wysłałam wniosek, a dzisiaj doszedł dyplom :multi: Bez błędów i niepognieciony ;)
[/FONT][/QUOTE]
Szczęściara ;)

Link to comment
Share on other sites

Po dwóch miesiącach od ostatniego Zw Mł dostałam DYPLOM - nawet sie niespodziewałam, że tak szybko!!! Niestety troche pognieciony [SIZE=1](a swoją droga to mogliby te dyplomu troche łdaniejsze robić chociaż jakiś papier bardziej ozdobny !!!)[/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=3]Tak więc mój młody PON:[/SIZE] [B]EBUR Jamkin[/B] [SIZE=3]jest już oficjalnie[/SIZE] [B]Młodzieżowym Championem Polski[/B]!!!![/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=3]Bardzo sie cieszymy[/SIZE] !!!:loveu::loveu::loveu: [SIZE=3]tym bardziej, ze jego siostrzyczka ESENCJA Jamkin też juz ma spełnione wszytkie warunki do Młodzieżowego Championa tylko jeszcze dyplomu brak[/SIZE] ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='jolawigor']Dzwoniłam właśnie do Warszawy w tej sprawie i pani powiedziała, że to [B]wina poczty[/B] i jesli chcę otrzymać następny dyplom ten muszę do nich ten odesłać i napisać uzasadnienie wydania drugiego, wtedy prześlą kolejny na adres oddziału. Zastanawiam się tylko czy próbować ten ratować przez prasowanie czy czekać nie wiadomo ile czasu na następny.[/QUOTE]
NIE!!! To nie jest wina poczty!!!
Jezeli wysyla sie tak ważny dla wystawcy dokument to należy na kopercie napisać/nakleić naklejke "NIE ZGINAĆ"!!! pOCZTA NA CAŁYM ŚWIECIE RESPEKTUJE TAKIĄ PROŚBĘ. Juz nie mówię o usztywnianych kopertach...
dodatkowo napisze, że np. Litwa i chyba Rosja wysyla juz zafoliowane certyfikaty. A więc można pomyslec? Można!!!

Jak dostaje dyplom z błędem, to kopiuje/skanuje go i dopiero wtedy odsylam do ZG. W międzyczasie posługuje sie tym dyplomem z błędem. No chyba, że błąd dotyczy istotnych danych, np. błąd w rasie, to wtedy nie ma sensu kopiowac...

[quote name='Toller']nie mam JEDNEGO, słownie, JEDNEGO dyplomu który byłby bez błędów, A to nie zgadzają sie wystawy, a to nazwa psa, a to nawet płeć- [B]niepojęte w dobie wpisywania przez formularz[/B] i czekania ileś miesięcy. Ba, nawet kiedyś okazało się że przysłali mi powiadomienie że mi się nie należy (Pani z ZK nie umiała policzyć do 6, zostawiam bez komentarza) i tylko w tej sprawie interweniowałam robiąc dodatkowo sporą awanturę (bo kolejne czekanie z ich winy, a wciaż pies miał chodzić w otwartej). Też przychodziły podarte i pogięte- po prostu jeden oddałam do znajomego introligatora który pięknie odświeżył - ale z innymi sprawami nie chcę sie juz denerwować.[/QUOTE]
Zgadzam się!
W dobie internetu, formularzy on-line itp. - błędy jak sa tak sa...

[quote name='Metheora']mam pytanko:
czy po wysłaniu wniosku o MŁ CH PL, dostaje się potwierdzenie że został przyjęty? info kiedy biędzie dyplom? Czy się tylko wysyła i czeka...[/QUOTE]
Ja zawsze dostaje wygenerowaną automatycznie informację, że dokument został wyslany. Ale bez gwarancji, że został przeczytany, hahaha...
Jak chcesz miec pewność, że "został przeczytany" - po kilku dniach zadzwoń do ZG i dopytaj, czy wniosek doszedł. nie zraż się tym, że panie nie będa umialy odnaleźć Twojego wniosku i poproszą Cię o przesłanie raz jeszcze - to normalne z ich strony postepowanie. Ja wtedy mówię, że ni emam dostepu do kompa przez najbliższy miesiąc i bardzo prosze o przeszukanie poczty.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hm, nam też doeszedł po 2 miesiącach i kilku dnaich czekania.
Oczywiście pognieciony *nie mogą wysyłać w teczkach nawet na karty ocen na wystawach?*.
Mam pytanie - mam błędy w datach wystaw. Shaggy jedno zwycięstwo zdobył w Jarosławiu 4 marca, mam wpisane 3 marca, drugiwniosek 18 marca w Katowicach, mam wpisane 16 marca.
Ma to jakikolwiek wpływ na cokolwiek i nie muszę się fatygować z poprawkami, czy odesłać i czekać kolejne miesiące?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...