Jump to content
Dogomania

wasza ulubiona rasa


Weo

Recommended Posts

Hej przychodzę do was z pytaniem jaka jest wasza ulubiona rasa psa to coś w rodzaju sondy a więć każdy kto chcę tu napisać ma do wyboru 5 najpopularniejszych ras (jamnik,ON,Golden retriver,bernardyn,husky)
te rasy podałem przypadkowo więć prosze się nie czepiać.Jeśli ktoś woli inną rasę to niech powie co to za rasa za jakiś tydzień zbiorę wyniki i je opublikuję a więć drodzy internauci do dzieła;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owczarek Niemiecki w szczególności długowłosy (moje obecne Donki), a z sentymentu dla moich dwóch pierwszych (jak poszłam na swoje) spanielek to poczywiście Cocker Spaniel Angielski. Chociaż już teraz owczarka niemieckiego na spaniela nie zamieniłabym, chyba, że znowu dodatkowo dokoptowałabym go do stadka Donków.

Link to comment
Share on other sites

O jej nie poszło piszę więc jeszcze raz! Oczywiście Owczarek Niemiecki w szczególności długowłosy oraz Cocker Spaniel Angielski ( z sentymentu na pamięć moich dwóch pierwszych jak poszłam na swoje Spanielek) Chociaż dzisiaj nie zamieniłabym już za żadne skarby ON na spaniela, ale dokoptować go do stadka Donków czemu nie, już to przerabiałam.

Link to comment
Share on other sites

Moją najkochańszą rasą jest [U][B]West Highland White Terrier[/B][/U] , za piękny wygląd i oczywiście za niesforny charakterek,..., następnie podobają mi się [U]Szkockie Terriery [/U],oraz [U]Jack Russel Terier[/U] , a jako dziecko szalałam za [U]Rotkami [/U]i do tej pory mam do nich ogromny sentyment

Link to comment
Share on other sites

W sumie to nie mam jednej ulubionej rasy ;-) Na pierwszym miejscu w moim osobistym psim rankingu są teriery z Wysp Brytyjskich, a szczególnie terier szkocki, airedale, cairn, welsh i westik, na drugim (lub też prawie równorzędnym) jest czechosłowacki wilczak oraz czarny terier rosyjski, potem owczarki z collie krótkowłosym i DON-kiem na czele ;-)

Ogólnie wiele psich ras mi się podoba, ale jeśli idzie ogólnie o psowate, to największy zachwyt wywołują u mnie niepodzielnie wilki ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='frania77']Moją najkochańszą rasą jest [U][B]West Highland White Terrier[/B][/U] , za piękny wygląd i oczywiście za niesforny charakterek,..., następnie podobają mi się [U]Szkockie Terriery [/U][/QUOTE]

No bo te krótkonożne terierki są jedyne i niepowtarzalne :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...