Jump to content
Dogomania

MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią!


E-S

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia Z.']jejku dajcie mu natychmiast jakieś krople na obniżenie ciśnienia do oczu, bo już mu prawie te oczy rozsadziło, zaraz mu pękną , to chyba jest potworny ból. Chociaż Furosemid, żeby się ogólnie trochę odwodnił to i w oczach ciśnienie spadnie :([/QUOTE]
jak pisałam był diagnozowany u garncarza, więc na pewno dostał doraźnie jakąś pomoc; docelowo planowane jest usunięcie jednej z gałek ocznych (tej bardziej wytrzeszczonej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']acha, to przepraszam nie doczytałam ale wygląda bidulek strasznie z tymi oczami, pewnie sporo wycierpiał :([/QUOTE]

zastanawiam się, czy sie nie zgubił, ale nawet jeśli tak to może na swoje szczęście, bo te oczy są na pewno okropnie bolesne, a jak widać nikt nie udzielił mu dotychczas żadnej pomocy :(

założyłam mu wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256842-niewidomy-maluszek-KERMIT-Z-JÓZEFOWA-prosi-choć-o-dt?p=22379038#post22379038[/URL]

i wykupiłam ogłoszenia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256730-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-20-30-i-50-ogłoszeń-gratisy-do-13-09-do21-00/page2[/URL]

trzymajcie kciuki...

edit:

tu już zdjęcie po operacji, niedługo kermit będzie gotowy do adopcji:

[IMG][URL="http://naforum.zapodaj.net/9d73085a0e05.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d73085a0e05.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja też wstawiam Muszkę (nie myślałam, że to tak częste imię). Znajduje się na Paluchu w Warszawie.

2wnv5w6.jpg

 

Muszka jest malutką (6kg.) suczką. Na początku pobytu w schronisku zachowywała się jak mała dzikuseczka: uciekała i chowała się w najdalszy kącik, piszcząc ze strachu i gryząc. Nie dawała założyć sobie smyczy. Na każdy ruch ręki kuliła się jak przed uderzeniem. Może była bita i poniewierana? Teraz powoli oswaja się z człowiekiem, nawet pozwala się głaskać, ciągle jakby nie dowierzając, że może spotkać ją coś przyjemnego. Na spacerkach bardzo ładnie chodzi na smyczy, ruch ją uspokaja. Ta mikrosunia powinna spędzać czas na kolanach kochającego opiekuna, tulona i głaskana, na pewno któregoś dnia zapomni o tym, co ją spotkało i co spowodowało, że była tak nieufna do ludzi.
Kontakt w sprawie adopcji: Wanda 696 428 111
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy to jest Muszka z 13go sektora? (tamta chyba trochę większa jednak)

 

 

A ja też wstawiam Muszkę (nie myślałam, że to tak częste imię). Znajduje się na Paluchu w Warszawie.

2wnv5w6.jpg

 

Muszka jest malutką (6kg.) suczką. Na początku pobytu w schronisku zachowywała się jak mała dzikuseczka: uciekała i chowała się w najdalszy kącik, piszcząc ze strachu i gryząc. Nie dawała założyć sobie smyczy. Na każdy ruch ręki kuliła się jak przed uderzeniem. Może była bita i poniewierana? Teraz powoli oswaja się z człowiekiem, nawet pozwala się głaskać, ciągle jakby nie dowierzając, że może spotkać ją coś przyjemnego. Na spacerkach bardzo ładnie chodzi na smyczy, ruch ją uspokaja. Ta mikrosunia powinna spędzać czas na kolanach kochającego opiekuna, tulona i głaskana, na pewno któregoś dnia zapomni o tym, co ją spotkało i co spowodowało, że była tak nieufna do ludzi.
Kontakt w sprawie adopcji: Wanda 696 428 111

 

Link to comment
Share on other sites

kopiuje

 

schronisko w Gaju

 

ŻABA

 

Gatunek: Pies
Rasa: Mix
Płeć: Suka
Wiek: 2006
Kastracja: Tak
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

 

Opis: Żabka cudowna sunia. O wspaniałym charakterze. Uwielbia towarzystwo ludzi. Bardzo lubi spać na kolanach. Ładnie chodzi na smyczy, może być spuszczana. Toleruje inne psy i sunie. Bardzo lubi dzieci.

Kontakt w sprawie adopcji: 783-100-300

1023_img.jpg

Link to comment
Share on other sites

NESTOR

 

Gatunek: Pies
Rasa: Mieszaniec
Płeć: Pies
Wiek: 2008
Kastracja: Tak
Odrobaczenie: Tak
Szczepienia: Tak

Opis: Nestor bardziej toleruje kobiety , natomiast za mężczyznami nie przepada.
Krótkie spacery sprawiają mu przyjemność. Jak mu się coś nie spodoba, potrafi pokazać zęby. Posiada aktualne szczepienia. Jest odrobaczony oraz wykastrowany.


Kontakt w sprawie adopcji: 783-100-300

981_img.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imię: Fila
Płeć: suka
Rok Urodzenia: >2007
Rasa: mix
Umaszczenie: jasnobrązowe
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 947/13
Boks: KWB 11
Opis: Fila to starsza, wrażliwa, malutka sunia. Potrzebuje spokojnego domu, w którym będzie czuć się bezpiecznie. Uległa w stosunku do innych psów, spokojna na spacerach, zrównoważona. Przeszła operację usunięcia guzów listwy mlecznej. Trafiła do schroniska 31. grudnia 2014 roku, została znaleziona w tramwaju w centrum miasta.
Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
[email protected]

animal_598_3.jpg

animal_598.jpg

w nowym domciu

Link to comment
Share on other sites

schronisko szczecin

 

Wioletka

 

  • płeć: suka
  • wiek: 5 lat
  • rasa: mieszaniec
  • boks: dom tymczasowy
  • numer: 1020/14
  • sterylizacja/kastracja: nie
  • szczepienia: tak
  • odrobaczenie: nie

Suczka trafiła do naszego Schroniska 27.08.2014, została znaleziona na os. Zawadzkiego i do nas doprowadzona.

Drobniutka, niewielka suczka (ok 5kg) na szczupłych łapkach. Wioletka kocha człowieka nade wszystko. Jest bardzo energiczna i ruchliwa, takie żywe srebro. Dobrze chodzi na smyczy. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, który dzieli zgodnie z dwoma suczkami i psem. Lubi dzieci. Taka z niej mała dama. Jest naprawdę urocza i ktoś, kto ją pokocha zyska wierną i czułą psią przyjaciółkę. Kontakt w sprawie adopcji biuro Schroniska lub wolontariuszka Karolina 512 255 589

 

1020.14.jpg

 

10639582_874782182540697_530720057871641

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kopiuje

 

schronisko w czestochowie

Imię: Lusia
Płeć: suka
Rok Urodzenia: 2000
Rasa: mix
Umaszczenie: popielato-brązowe
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: nie
Numer karty: 425/14
Boks: KWB 11
Opis: Lusia trafiła do Schroniska 19 lipca 2014 r., wygłodzona, apatyczna błąkała się po Alei N.M.P.. Lusia ma przodozgryz, dodatkowo miała okropny kamień nazębny, który został już usunięty. Sunia ciągle jest szczuplutka i smutna, schronisko absolutnie nie jest miejscem, w którym powinna przebywać. Lusia pragnie nowego domu, w którym będzie miała cichy i ciepły kącik oraz bezmiar miłości. Mimo swojego wieku, na pewno da nowej rodzinie wiele radości, gdyż jej cudowne, miłe usposobienie sprawia, że jest idealną kandydatką na małą, wierną i oddaną przyjaciółkę całej rodziny.  Lusia jest niezwykle spokojna i łagodna. Nie pozwólmy zgasnąć jej w schroniskowym boksie, pośród innych psów i w ogromnym hałasie, ona naprawdę zasługuje na prawdziwy dom!

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
[email protected]

 

animal_656_6.jpg

 

animal_656.jpg

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Imię: Gabi
Płeć: suka
Rok Urodzenia: 2011
Rasa: mix
Umaszczenie: brązowe
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 809/13
Boks: KWB 24
Opis: Wystraszona i nieufna. Potrzebuje spokojnego domu, w którym zazna wiele miłości. Nowy właściciel musi być koniecznie cierpliwy i łagodny, bo spokojnie nauczyć Gabi życia wśród ludzi. W boksie czuje się pewnie i ochoczo podchodzi do krat, gdy ktoś zbliża się, jednak na spacerach jest bardzo lękliwa. W schronisku od 11. listopada 2013 r.

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
[email protected]

 

animal_590_2.jpg

 

animal_590.jpg

w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

Imię: Fila
Płeć: suka
Rok Urodzenia: >2007
Rasa: mix
Umaszczenie: jasnobrązowe
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 947/13
Boks: KWB 11
Opis: Fila to starsza, wrażliwa, malutka sunia. Potrzebuje spokojnego domu, w którym będzie czuć się bezpiecznie. Uległa w stosunku do innych psów, spokojna na spacerach, zrównoważona. Przeszła operację usunięcia guzów listwy mlecznej. Trafiła do schroniska 31. grudnia 2014 roku, została znaleziona w tramwaju w centrum miasta.
Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
[email protected]

animal_598_1.jpg

animal_598_3.jpg

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

kopiuję

 

schronisko Promyk Gdańska

 

SUCZKA ŻABA OK. 10 LAT 616093900090167 (463/14) WIELKOŚĆ: MAŁA WAGA WEJŚCIOWA: 4 KG. SZCZEPIENIA: TAK STERYLIZACJA: TAK BOKS: C-5 „Witam! Ja przybłąkałam się na posesję w Sobieszewie. Jestem malutka, ale za to charakterna i potrafię się „postawić”. To moje zachowanie wynika jednak bardziej ze stresu związanego z pobytem tutaj niż z wrodzonej cechy charakteru. Ja po prostu boję się i nie lubię gwałtownych, niespodziewanych gestów. Ogromnie nie lubię jakichkolwiek zabiegów weterynaryjnych. Jestem zagubioną kruszynką, która nie może odnaleźć się w tym wiecznym zgiełku i hałasie. Mam dziesięć lat i czy mój los już się dokonał? Czy resztę życia spędzę w schronisku? A może jednak znajdzie się ktoś kto zechce dać mi szansę?!” Pozdrawiam Żaba. %C5%BBaba-1.jpg
%C5%BBaba-2.jpg

 

 

w nowym domku

%C5%BBaba-w-nowym-domu-25-11-2014.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...