Jump to content
Dogomania

MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią!


E-S

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też jestem wstrząśnięta widokiem suni.Dobrze,że ma DS i dobrzy ludzie pomogli finansowo.Pekineczka dzisiaj ma operację oczek.Trzymam kciuki i jestem myślami z nią.A o tych byłych opiekunach to tylko okropne słowa cisną mi się na usta,jak można być takim człowiekiem okrutnym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

warszawa- do rozpropagowania na spacerach wśród właścicieli psów i kotów też:

 

Od przyszłego tygodnia rozpoczyna się  akcja miejskich (darmowych) kastracji/sterylizacji.
Zwierzę które ma być poddane zabiegowi musi być zaczipowane, a w przypadku psa mieć dodatkowo aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Zwierzęta powyżej 2 roku życia muszą dodatkowo mieć
wykonane badanie krwi co jest płatne dodatkowo (najbardziej podstawowy profil: tzn "akcyjny" tylko morfologia i najbardziej podstawowe wskaźniki nerkowe i wątrobowe: ok 45zł). Ubranko pozabiegowe lub kołnierz (jeśli są potrzebne) są płatne osobno. Jedna osoba zamieszkała w Warszawie może wysterylizować w akcji max dwa zwierzaki.
Akcja darmowego miejskiego czipowania zacznie się za tydzień lub dwa.

Akcja będzie trwała do wyczerpania puli darmowych zabiegów tzn.
prawdopodobnie ok 1-1,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czestochowa

 

Imię: Perła
Płeć: sunia
Rok Urodzenia: 2010
Rasa: mix
Umaszczenie: brązowe
Wielkość: mała
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 27/15
Boks: A 4
Opis: Perła trafiła do Schroniska po śmierci swojego właściciela. Nie może zrozumieć tego, co wydarzyło się w jej życiu i wciąż jest przestraszona. Czuje się niepewnie i niechętnie wychodzi z budy, dopiero na spacerze rozluźnia się i ochoczo idzie obok człowieka. Przyjazna dla innych psów. Pilnie potrzebuje spokojnego domu, by znów mogła na nowo cieszyć się życiem. Tęskni od 8 stycznia 2015 roku.

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa
tel. 34 361-65-66
[email protected]

 

animal_776.jpg

 

animal_776_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

 

schronisko Promyk

SUCZKA BALBINA OK. 15 LAT 616093900054916 WIELKOŚĆ: MAŁA SZCZEPIENIA: TAK STERYLIZACJA: TAK BIURO „Dzień Dobry! Znaleziono mnie przywiązaną do płotu na ul. Słowackiego. Niestety wygląda na to, że zostałam porzucona, bo nikt się po mnie nie zgłosił. Najwyraźniej stary psiak był już tylko kłopotem. Z racji wieku mam już problemy z poruszaniem się i większość czasu spędzam w pomieszczeniu ochrony, gdzie (mam nadzieję) mieszkam tymczasowo. Maleństwo, któremu tak naprawdę nie wiadomo ile jeszcze czasu pozostało wciąż czeka na to, że jednak tą resztę życia spędzi w domowych warunkach, a nie w schronisku. Nawet jeśli przychodząc do schroniska w pierwszym momencie mnie nie zauważycie, to z pewnością usłyszycie.” Pozdrawiam Balbina. Adopcja po konsultacji ze schroniskowym lek. wet.
Balbina-1.jpg
Balbina-2.jpg
Balbina-3.jpg
Balbina-4.jpg
Balbina-5.jpg

 

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...