Jump to content
Dogomania

MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią!


E-S

Recommended Posts

[quote name='Madallena']Tak dokladnie :(

Wyslalam im w propozycjach rowniez Klementynke ;)[/QUOTE]
Kurcze, biedni... najpierw Liska,znaczy Arwinka chcieli i nie dostali, teraz Pazurek, nie doczekał... ( a co mu się w ogóle stało?)
Może tak miało być, może inny mikrus jest w większej potrzebie? i dlatego tak to wszystko wyszło...
ciekawe jakiego teraz sobie wybiorą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wygląda na to, ze Lutek ma czas do konca tygodnia na znalezenie DT :(
Poniżej Przepisuje z wątku Lutka:
"Lutek jest fajnym pieskiem, przywiązuje się najbardziej do jednej osoby w domu ( padło na mnie) i jak wychodzę to pozostali domownicy mówią , że piszczy i wyje [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] przez kilka minut...
Jak jestem w domu to wciaż jest przy mnie, cieszy się ogromnie i wciąż na mnie skacze , nie dając mi się poruszać po domu [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Apetyt ma super, podając mu leki trzeba sie troszkę pomęczyć , ale tylko troszkę [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]


Jest z nim jednak problem natury czystościowej .....[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]
Lutek chyba nie mieszkał nigdy w domu , bo pomimo częstego wypuszczania na dwór wciąż siusia w domu [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]"

Link to comment
Share on other sites

"wiem, że jakby się porządnie zająć nauką Lutka czystości to potrwałoby to naprawdę króciutko bo on bardzo się stara .Chciałby być idealnym psem ... Dla swojego człowieka zrobiłby wszystko .....

Jeśli znalazłby się dla niego DT to zobowiazuję się pokryć wszystkie koszty jego utrzymania ......"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena'][B]PODSUMOWANIE:

W pilnej potrzebie (te o których ja pamiętam, jak o kimś zapomniałam, przypominajcie)

Molly - jak jej sytuacja?[/QUOTE]
Malutka coraz bardziej boi się ludzi. Nagle została eksmitowana z domu do szopy. Straciła ukochaną Panią :(
Myslę, że jutro dam radę podjechać z nia na zastrzyk chociaż. Bo na sterylkę w tych warunkach nie ma mozliwości :( Jej współtowarzyszka niedoli prawdopodobnie juz jest w ciąży (mysle o aborcyjnej, ale przecież w szopie po zabiegu nie zostawię). Pilnie potrzebne są ogłoszenia i DT :(

Link to comment
Share on other sites

Tak, mówię o tej drugiej :(
W Gubinie nie mam nikogo, kto by ja przetrzymał. To dziwne miasto... jestem sama z "bandą" psów na głowie. Znikąd pomocy - ani urzędnicy, ani "normalni" ludzie... nikt. Gdyby nie ja i dogomania to wszystkie trafiłyby do schronisk:(
W tym roku już 17 psów zostało stąd wyadoptowanych, a zostało... ciągle za duzo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Wspolczuje. Dobrze ze jest Internet i dogomania...[/QUOTE]
Bez Was.... padłabym na pysk :(
A wszystkie czworonogi wyladowałyby w schronach :( Moje miasto nie ma umowy z zadnym schronem. Kiedyś psy wywieźli do Białogardu (400 km)... ale odkąd działam zaden pies nie wyjechał. Sa 4 kojce interwencyjne do tymczasowego przetrzymania psów i zazwyczaj wszystkie zajete :(
Czasami sytuacja mnie przerasta, ale będę pomagać na ile sił mi starczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']i tak trzymaj! robisz bardzo duzo i przynajmniej psiaki okazuja wdziecznosc (w przeciwienstwie do ludzi :( )

400 km - dobre![/QUOTE]
Nic tak mnie nie cieszy jak te wdzięczne oczy, fotki z nowych domków, relacje... itp.
A najblizszy schron 50 km og Gubina, ale urzad szuka wszędzie oszczędności. Wrrrr....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']i tak trzymaj! robisz bardzo duzo i przynajmniej psiaki okazuja wdziecznosc (w przeciwienstwie do ludzi :( )

400 km - dobre![/QUOTE]

to jak ode mnie do wa-wy ...

tayga - rozmawiałaś może z władzami miasta ? albo okolicznych gmin ? moze warto byłoby podrzucić im pomysł międzygminnego schroniska ( tak jak jest u mnie ) w razie co mogłabym dopytać co i jak u mnie jak by było potrzeba

Link to comment
Share on other sites

Nie ma szans :( Ani na kasę, ani na schron. Przerabiałam to z nimi sto razy. Z miastem, gminą a nawet powiatem.
Kiedys jeszcze na ewentualne wydatki sie zgadzali (na fakturze musiało być "leczenie" a nie "sterylizacja"). W przypadku tych trzech psiaków twierdzą, ze maja właścicieli.... bo rodzina przejeła spadek. Nie wiem, moze psy powinny wyladować na ulicy wtedy by sie im oczy otworzyły?? Nikt z rodziny zmarłej babci nie chce dać nawet kilku złotych na psiaki (karmią - wystarczy).
Dobrze, ze jeszcze na tym swoim podwórku mogą trochę pomieszkać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ale co mam dokladnie dopytać ?[/QUOTE]
Jak stworzono międzygminne schronisko... Jak się nie uda w mojej gminie to się dowiem w sąsiednich.
Bywały pod moją opieka psy z okolicznych gmin. Jesli Gubin "olewa" oczywiste potrzeby moze pora pojeżdzić po sąsiadach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']ale co mam dokladnie dopytać ?[/QUOTE]
Jak stworzono międzygminne schronisko... Jak się nie uda w mojej gminie to się dowiem w sąsiednich.
Bywały pod moją opieka psy z okolicznych gmin. Jesli Gubin "olewa" oczywiste potrzeby moze pora pojeżdzić po sąsiadach? To nic pilnego :)

[quote name='Malwi']tayga - rozmawiałaś może z władzami miasta ? albo okolicznych gmin ? moze warto byłoby podrzucić im pomysł międzygminnego schroniska ( tak jak jest u mnie ) w razie co mogłabym dopytać co i jak u mnie jak by było potrzeba[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B]5 kg kudłaty skin LUTEK pilnie SZUKA DT!

Jest młodziutki, śliczniutki (mimo, że musiał zostać obcięty), kochaniutki i bardzo nieszczęsliwy! MUSI ZNALEZC DT! Ma czas do jutra :(:(

Czy nie znajdzie się u kogoś tyci miejsce dla tyci PSIAKA? :(

POMOZCIE PROSZE![/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4984/0d385926deb7.jpg[/IMG]

Hej dziewczyny! Jakby jakiś psiak w typie TEKLI (sunia po prostu boska:) szukał domku to piszcie do mnie:) od dłuższego czasu szukam mikro pieska i mam pecha:/ bo jak już jakiś się znajdzie co podbije moje serce to za daleko jest abym mogła po niego przyjechać:( dlatego najlepiej z okolic Katowic. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...