Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

Witam!

Czy jest na tym forum ktoś z Torunia chętny na wspólne spacerkowanie:lol:?? Mam 3-letniego jamniorka Borysa(jak na jamnika naprawdę niekonfliktowy:p) i z chęcią poszlibyśmy sobie na jakiś sympatyczny spacer do lasu, parku gdziekolwiek gdzie można troszkę poszaleć:cool3:.

Chętni?? Pół chętnego:p?? Ktokolwiek??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Weron...ja wiem, ze są:eviltong: ale nie chcę być namolna i do każdego pisać na priva o spotkaniu:p Zwłaszcza żem ogólnie nowa na dogo:p.
Chcę, a nuż się uda, aby powstał mini topic o spotkaniach "Toruniaków":eviltong: Dlatego czekam aż ktoś zauważy ten temat8)

Wierzę w Was, przyjaciele Kopernika:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeeeeee:laola:!!!

Ktoś się w końcu odezwał..a już się bałam, że sobie będę jednoosobowe spotkania organizować:eviltong:

Myślę, że jak zima w końcu odpuści to się zorganizujemy i gdzieś się wspólnie spotkamy np. lasek na Rubinkowie przy Szosie Lubickiej, badzo przyjemne spacery się tam odbywają:p. Co Wy na to??

[B]Sol[/B]..a jakiej wielkości jest Twoja sunia? Jak się wabi?

[B]Rysiczka[/B]...Ty masz jamniorki tak?? Jakie??

[B]Zielony[/B]..znamy się już jakiś czas..a ja nawet nie wiem czy i jeśli tak to jakie masz zwierzaki??

Link to comment
Share on other sites

Znam tamte tereny;)

Moja suczka to mix owczarka niemieckiego - wielkosci szczeniaka tej rasy gdy ma okolo 5 msc. Ludzie na ulicy do tej pory mnie pytaja ile ma miesiecy a ona skonczyla juz 9 lat. Jako szczeniak byla troche zle socjalizowana - potrzebuje czasu zeby polubic innego psa;) A i nazywa sie Zula;)

A Twoje cudo z podpisu? Ile ma lat? I jak sie nazywa?

Link to comment
Share on other sites

Moje cudeńko to [B]Borys, 3-letni jamnik ze schroniska w Toruniu:p[/B].

Zapraszam do naszego topicu-galerii:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20179"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20179[/URL]

Boryna jest bardzo grzecznym i, ku mojemu zaskoczeniu, bardzo przyjaźnie nastawionym w stosunku do innych psiaków...suczek tym bardziej:p jamnikiem.
W przeciwieństwie do innych jamników jakie spotykamy z Borysem na spacerach:razz:.
Troszkę z niego dominat...ale do większych od siebie psów nie ryzykuje:eviltong:, więc nie ma co się martwić (wyjątek stanowi cocker spaniel moich rodziców...z którym toczą regularne walki o pozycję i zapasy:evil_lol:).

Sol.....ja tak tylko delikatnie Cię informuję:
[CENTER][B]CHCĘ ZOBACZYĆ ZDJĘCIA ZULKI:eviltong:!!!
[/B][LEFT]
Miałam kiedyś [B]owczarka [/B]- wabił się Lego...przygarnięty przez mnie zimą..był jeszcze szczeniaczkiem, błąkał sie wtedy po wsi:p..niestety..miał niecałe 6 lat kiedy odszedł za Tęczowy Most..otruli mi go paskudni sąsiedzi:angryy:...
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

o spacerek nam sie kroi bardzo fajnie meldujemy sie chetnie ale juz chyba jak wiosenka nam sie rozwinie bo sucz mi na Rubinkowo nie dojdzie w takie słoeczne roztopy ...
Nas możecie zobaczyć w naszej galerii ... a ja takze was co by nie pomylić zobaczę moze jakieś fotki tu w topicu ??

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Patka zapraszam do naszego, niestety lekko zaniedbanego ze względu na brak czasu, topicu:p. Z góry przepraszam:eviltong: .

Jestem za tym, żeby pojawiły się tu zdjęcia właścicieli psiaków...żeby nie było umawiania się na spacer na " znak rozpoznawczy - czerwoną różę w klapie marynarki".:eviltong:

A Twoją galerię kiedyś oglądałam...i się zachwycałam:loveu: . Muszę w końcu poznać Lilith:p .

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Co myślicie o:
Termin: [B]weekend 25 lub 26 marca[/B]??
Miejsce spotkania: przy [B]Beverly Hills Video [/B]na[B] Rubinkowie [/B]bardzo blisko lasku Na Skarpie,Rubinkowo-wybralibyśmy się właśnie tam??:p

PS. Czy ktoś będzie jechał na wystawę do Grudziądza w kwietniu??:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...w tygodniu?? Mam w sumie takie dwa dni, kiedy mam wolne popołudnie lub poranek tzn. poniedziałek od rana do 13, piątek od 15 do wieczora:p. Dlatego mi zdecydowanie bardziej pasuje weekend:p - bo wtedy nie mam ograniczeń czasowych.

[B]Rysiczka[/B] - wybierasz się może na wystawę do Grudziądza w kwietniu??

Link to comment
Share on other sites

[B]Zielony[/B] cwaniaczku....przeczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie - tam jest data i godzina, a nawet miejsce:eviltong:
Patka, keleris..reflektujecie na ww podany termin???

Ja to mam jakiegoś pecha..nigdzie nawet pół boksia nie spotykam:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...